galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Ring-Maker
Autor Wiadomość
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Też tak myślę :mrgreen: - nauczyłem się już czekać i raczej nigdy nie biadoliłem nad drobnymi "obsówkami" związanymi z wydawaniem wersji PL ... nawet przez myśl mi nie przeszło, że Galakta może tego nie wydać...
 
     
Avael
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Mar, 2014   

Piękny jest ten orzełek, nie sądzicie:) ?
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

FFG zapowiedziało już czwarty dodatek... aż człowieka :evil: że nie doczekamy się tego w wersji PL.











 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Cykl Ring-maker zapowiada się tak świetnie, ze ja osobiście mam zamiar kontynuować tą serię w wersji ang. Ta gra jest za dobra żeby tak po prostu ją porzucić, a tym bardziej gdy czekają nas takie świetne dodatki.

Żałuje tylko ze nie rozpocząłem przygody z tą serią od początku w wersji ang. (ale kto przeczuwał że Galakta zamknie tą linię tak raptownie)

Szkoda mi sprzedawać wersję PL (posiadam wszystko co się do tej pory ukazało włącznie z Koszmarnymi Taliami), a zaczynać od początku kupywać wszystko po ang. to za duży koszt. Więc pozostaje mix (choć będzie kłuło w oczy) ale myśle ze nie warto się jeszcze zegnać z tą serią.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

13thcaesar napisał/a:
Cykl Ring-maker zapowiada się tak świetnie, ze ja osobiście mam zamiar kontynuować tą serię w wersji ang. Ta gra jest za dobra żeby tak po prostu ją porzucić, a tym bardziej gdy czekają nas takie świetne dodatki.

Żałuje tylko ze nie rozpocząłem przygody z tą serią od początku w wersji ang. (ale kto przeczuwał że Galakta zamknie tą linię tak raptownie)

Szkoda mi sprzedawać wersję PL (posiadam wszystko co się do tej pory ukazało włącznie z Koszmarnymi Taliami), a zaczynać od początku kupywać wszystko po ang. to za duży koszt. Więc pozostaje mix (choć będzie kłuło w oczy) ale myśle ze nie warto się jeszcze zegnać z tą serią.

Myślę dokładnie tak samo, oczy będą pokłute, ale cóż zrobić :wink:
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Dodatkowo czeka na nas w tym dodatku kolejny bohater strażnik. Czyżby ktoś z oddziału Faramira? A może z drużyny Aragorna?

W moim przypadku żegnanie się z LOTRem ani przez moment nie wchodziło w grę, aczkolwiek nie żałuję zakupu polskich kart i nawet gdybym wiedział, że galakta zaprzestanie wydawania i tak bym je zakupił. Cóż, dla mnie mieszanie języków nie jest specjalną barierą, a o wiele łatwiej zachęcić innych do gry, gdy ma się karty PL. Już nie mówiąc o tym, że dla mnie jest to też zdecydowanie większy komfort gry (podobnie jak oglądanie filmu z pożądnie wykonanym dubbingiem).
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Gram głównie na 3-4 graczy, gdzie jeden nie kuma ang. W przypadku Talii Spotkań to nie problem są one "jawne", więc kazda odkrytą kartę mozemy mu tlumaczyc na bierząco, ale w przypadku Talii gracza bedzie musial kuć na pamięć (tym bardziej ze to ja skladam wszystkie decki) ;) .
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Najbardziej podoba mi się w nadchodzącym cyklu to, ze badamy nowe rejony śródziemia. Ogólnie to właśnie to lubie najbardziej w tej grze.
Przyznam się, że akurat bardziej mnie interesują nowe AP niż kontynuacja Czarnych Jeźdźców - po prostu powstało już tyle gier odtwarzających fabułę Władcy Pierścienia że fajną odmanią jest zanurzyć się w tym świecie jednak poznając jego nie wyeksplatowane rejony. A także możliwość zagrania innymi postaciami z tego świata niż standardową Drużyną Pierścienia.

Poza tym zawsze można poznać coś nowego - czytałem Władcę Pierścienia, Hobbita, Dzieci Hurina i Sillmarillion - jednak nie wiedziałem wcześniej nic (albo umknęło mi to w trakcie czytania) o mieście Tharbad, czy bagnach Nin-in-Eilph.

Dlatego nie mogę się doczekać nowego cyklu ;)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Ja akurat bardzo się cieszę, że zaczął wychodzić cykl odtwarzający Trylogię, ale dobrze, że jest obok a nie zamiast standardowych dodatków :grin:
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

A za Wielką Wodą zapowiedz piatego AP z cyklu Ring-maker:





A w nim dlugo wyczekiwana przez wielu Bohaterka:



 
     
mroni
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Aż żal, że nie wyjdzie po polsku. Ciekawe rozwiązanie postaci Galadrieli, ciekawe, jak się sprawdzi w grze
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

mroni napisał/a:
Aż żal, że nie wyjdzie po polsku. Ciekawe rozwiązanie postaci Galadrieli, ciekawe, jak się sprawdzi w grze


To fakt, szkoda ze Galakta nie pociagnęła jeszcze chociaz tego cyklu (tym bardzje ze wydala juz Glos Isengardu), tym bardziej ze mielibysmy juz rozbudowaną kolejną z głównych frakcji (Krasnoludy, Rohan, Gondor, Noldor) - Leśne Elfy. No i w tym cyklu ukaza sie chyba najbardziej oczekiwani Bohaterowie (Celeborn i Galadriela). :cry:

No ale jest chociaz szansa na kontynuacje Sagi (ja zakupilem Czarnych Jezdzców jak tylko sie ukazały, jak zresztą wszystkie dodatki z tej serii, wiec raczej nie przyczynie się do zwiekszenia sprzedazy Czarnych Jezdzców, a od tego zalezy przyszlosc sagi. Cala nadzieja w rekach tych którzy jeszcze nie posiadaja tego dodatku.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Tak sobie teraz myślę... najwyżej wydamy sami dla siebie ten cykl w wersji PL.
Cześć graczy bedzie tłumaczyć, części "obrobi", reszta wydrukuje i zajmie się dystrybucją... ja sam jestem jak najbardziej skłonny do współpracy.
Co wy na to?
Ps. Oczywiście nie będzie to sprzedaż tylko samopomoc dla tych którzy już kupili wersję English ;-)
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

Taaaak, w końcu Galadriela! I z na prawdę ślicznym artem! Tym samym będziemy mieli już chyba dostępnych wszystkich wielkich Śródziemia (noo, poza Thranduilem). Bardzo ciekawa zdolność, zastanawiałem się po co tyle siły woli, ale pierścień wyjaśnił sprawę. Z nieoczekiwaną odwagą powinna śmigać aż miło. W pierwszej chwili chciałem ją kombić z hobbicimi fajkami, ale niestety one działają tylko w wypadku kart wydarzeń :P (a szkoda, bo przy 2 hobbitach w drużynie byłby nie zwiększający się poziom zagrożenia i +3 karty dodatkowe karty co turę :P

Wybitnie nie mogę się już doczekać tego cyklu, szykuje się iście wyśmienicie! :)

Swoją drogą ciekawi mnie jaki bohater pojawi się pojawi się w ostatnim dodatku cyklu biorąc pod uwagę, że w trakcie pojawiają się Celeborn i Galadriela... Przeważnie to właśnie tego typu bohaterzy pojawiali się na zakończenie:
CMP - Dain
Dwarrowelf - Elrond
Obawy Namiestnika - Theoden

Nie mam pomysłu jaki bohater mógłby w tym momencie przebijać tą dwójkę ^^' Może Gandalf? :P
 
     
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

ANNATAR :twisted:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13