galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Ring-Maker
Autor Wiadomość
fruszu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   The Ring-Maker

Świetne wieści! FFG zapowiedziało nowy cykl dodatków do Władcy Pierścieni.




Pierwszy z zestawów przygodowych, The Dunland Trap, wprowadzi kilka kart graczy pozwalających rozwinąć talie oparte na traicie Silvan
W skrócie:
Fabularnie nowy cykl w dalszym ciągu będzie się skupiał na Sarumanie (jak w ostatnim dużym dodatku) i sprawie Pierścienia Władzy. Pojawią się karty rozwijające dotychczasowe mechaniki (Doomed X, Timed X, Secrecy i in.).

Mnie podoba się mechanika elfów wskakujących do gry i wracających na rękę. Jak napisano w tekście na stronie FFG, wprowadzi to fajne urozmaicenie dla decków z mnóstwem sprzymierzeńcow na stole. Tu będzie nam zależało na częstym wracaniu Silvanów na rękę i wskakiwaniu nimi do gry (pokazują to chociażby dwie poniższe karty).




Bardzo dobrze z tym wszystkim działać będzie nowy bohater - Celeborn (czy doczekamy się też jego żony? :wink: ):

 
     
Avael
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

Grafiki istny MIÓD!

Rewelacja!

Wreszcie doczekałem się Celeborna:)

Ciekawe kiedy przyjdzie czas na Enty?:)
 
     
mroni
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

Świetna sprawa. Mam nadzieję, że wzmocnią elfy podczas całej serii, brakowało mi takiego bohatera dla elfów jak Dain dla krasnali lub Boromir dla Gondoru.
Wie ktoś kiedy planowane wydanie?
 
     
fruszu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

mroni napisał/a:
Wie ktoś kiedy planowane wydanie?

Na stronie FFG jest napisane, że w drugim kwartale 2014 roku.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

Bardzo fajny pomysl z tymi silvanami szkoda tylko ze tak malo hp maja bedzie bolalo jak przy rohanie jezeli sie nie ma niczego do kasowania podstepow. I fajnie ze przypomnieli sobie o secrecy
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sty, 2014   COŚ NOWEGO !!!!!!!!

Witajcie coś znalazłem i nie wiem co wy o tym powiecie ???
O co chodzi z tymi nightmare ?????






 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sty, 2014   Re: COŚ NOWEGO !!!!!!!!

Filiip10 napisał/a:
Witajcie coś znalazłem i nie wiem co wy o tym powiecie ???
O co chodzi z tymi nightmare ?????

Decki Nightmare to w skrócie utrudniona wersja Przygód z Core Seta dla tych, dla których owe Przygody są za proste :grin:
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sty, 2014   

Aha a będą te dodatki wydane w Polsce to co podałem w temacie ????
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Filiip10 napisał/a:
Aha a będą te dodatki wydane w Polsce to co podałem w temacie ????

Zgodnie z obrazkami:

1. Mam nadzieję, że tak
2. Tak
3. Nie
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Oby szybko by się pojawiły te dodatki xD
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Ale jak to? Stone of Erech nie będzie wydany po polsku? To pewna wiadomość? Bo ja nigdzie nie dopatrzyłem się oficjalnego zaprzeczenia, że będzie to wydane...
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

uday napisał/a:
Ale jak to? Stone of Erech nie będzie wydany po polsku? To pewna wiadomość? Bo ja nigdzie nie dopatrzyłem się oficjalnego zaprzeczenia, że będzie to wydane...

Ja też jestem zaskoczony tym zdecydowanym "nie". Byłem wręcz przekonany, że na druk na życzenie są większe szanse niż na wersje Nightmare - w końcu to pełen scenariusz, a nie zwykłe utrudnienia i na pewno zainteresowanie takim dodatkiem byłoby znacznie większe.
Skąd ta informacja i na ile jest pewna?
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Zadałem pytanie w temacie planów wydawniczych. Zobaczymy, czy będzie oficjalna odpowiedź. Kulganie, skąd masz takie info?
Ostatnio zmieniony przez psborsuk Pon 20 Sty, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Corran napisał/a:
uday napisał/a:
Ale jak to? Stone of Erech nie będzie wydany po polsku? To pewna wiadomość? Bo ja nigdzie nie dopatrzyłem się oficjalnego zaprzeczenia, że będzie to wydane...

Ja też jestem zaskoczony tym zdecydowanym "nie". Byłem wręcz przekonany, że na druk na życzenie są większe szanse niż na wersje Nightmare - w końcu to pełen scenariusz, a nie zwykłe utrudnienia i na pewno zainteresowanie takim dodatkiem byłoby znacznie większe.
Skąd ta informacja i na ile jest pewna?

Wiem tylko, że Nightmare Decki są już dawno przetłumaczone a Stone of Erech nie. Czy to się zmieni, nie wiem, ale skoro DnŻ jest już sprzedawany, to raczej nie widzę szans. Ale nigdy nie mów nigdy :mrgreen:
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

A wiesz Kulgan, że DnŻ jest od dłuższego czasu wstrzymany na całej linii do odwołania?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14