galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupcy I Barbarzyńcy XXL + MiR
Autor Wiadomość
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

My tam wcale nie jesteśmy przeciwko OiP.
Ostatnio rozegraliśmy partyjkę OiP+MiR i naprawdę bardzo dobrze się grało. Ta kombinacja nam się jak na razie najbardziej spodobała.
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

A ja polecam pójść w różne tytuły zamiast pakować jedną grę do upadłego.
Wszystko może się znudzić :P
 
     
Pawelec123456
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

Saleen napisał/a:
Czytam tak wasze rozpracowania... I ogólnie mam takie pytanie - co byście doradzili?
My jak na razie pogrywamy na MiR oraz Żeglarzach - i zastanawiamy się, czy warto jeszcze dokupić któryś z dodatków, by można to wszystko połączyć i jeszcze bardziej urozmaicić grę.
Widzę, że co do Odkrywców i Piratów, jesteście raczej na nie - ale już Kupcy i Barbarzyńcy wam odpowiadają. Pytanie jednak - czy na dużych mapach z wieloma wyspami/wodami, to by się opłaciło? I ewentualnie - jak?
Co do porównania dodatków, to kwestia KiB vs OiP jest raczej sprawą gustu - wolicie zająć się konkretnymi misjami na lądzie czy odkrywać nieznane wody? Skoro już macie Żeglarzy, to lepszą inwestycją są KiB niż OiP, bo możecie grać ze wszystkimi dodatkami. Przy OiP któryś z wodnych dodatków odpada. Warianty łączone Żeglarze + OiP z BGG są robione na siłę, źle się w nie gra.
Radziol88 napisał/a:
A ja polecam pójść w różne tytuły zamiast pakować jedną grę do upadłego.
Wszystko może się znudzić :P
Możesz sobie polecać, ja na nowy tytuł mam w domu bunt i pikietę z transparentami "ODDAĆ OSADNIKÓW!". Moi nie lubią się uczyć, a sam grał nie będę.
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Pawelec123456 napisał/a:
Możesz sobie polecać, ja na nowy tytuł mam w domu bunt i pikietę z transparentami "ODDAĆ OSADNIKÓW!". Moi nie lubią się uczyć, a sam grał nie będę.

My też mieliśmy manię Osadników.
Z czasem to minęło. Budżet tego nie polubił, ale duży wybór tytułów z nawiązką to rekompensuje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13