galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NOWY DODATEK - FIRELANDS
Autor Wiadomość
Zeniffar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Wrz, 2014   

Tak więc we Wrocławiu na dzień dzisiejszy nigdzie się nie dostanie Krainy Ognia, albo jeszcze nie mają a jak mają to już po rezerwowane. Najbliższa dostawa we wtorek w dwóch sklepach a do wtorku równie dobrze mogę zamówić na popularnym portalu aukcyjnym.
 
     
basai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sty, 2015   

Jestem właśnie przed pierwszą rozgrywką i boje się, że żetony spalonej ziemi spalą mi większość mapy co uniemożliwi granie. Posiadam trzy dodatki (wilkołak, pani jeziora i kraina ognia). Czy ktoś kto gra z tym dodatkiem mógłby powiedzieć jak to z tymi żetonami wychodzi w praktyce?
 
     
el_g
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sty, 2015   

Jesli dobrze przetasujesz karty to nie bedzie problemow :mrgreen:
A tak serio serio (bo tasowanie tez jest wazne) to poza tym, ze moga pojawic sie zetony spalonej ziemi to sa tez rozne opcje aby sie ich pozbyc, np. czary lub przedmioty. Takze balans w grze jest zachowany. O ile dobrze pamietam (dawno nie gralem) jest tez mozliwosc ochrony postaci przed utrata zycia w starciu z zetonem spalonej ziemi - niczym butelka wody na pustyni :grin:
Podsumowujac - strachu nie ma dopoty nie pojawi sie zakonczenie 'Spreading Flames' (pewnie przetlumaczone jako 'Pochlaniajace Plomienie' lub jakos tak), wtedy zaczyna sie zabawa. Choc osobiscie wole zabawe w berka z 'Crown of Flame' (zapewne 'Korona Plomienia') :mrgreen:
 
     
basai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Sty, 2015   

jestem właśnie po rozgrywce 1vs1. Żetony spalonej ziemi trochę napsuły krwi ale, racja karty giną w tłumie :) Gra przyjemna :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13