galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Descent - Shadow of Nerekhall
Autor Wiadomość
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   Descent - Shadow of Nerekhall

no to szalejemy, kolejny dodatek w zapowiedziach

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4452







 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

Nieźle!! FFG ostro zasuwa z kolejnymi ekspansjami - oby Galakta nie została w tyle :D
 
     
spav
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

Jak na razie Galakta daje rade, trzymam kciuki :)
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Paź, 2013   

niby fajnie tylko skąd kase brać , bo do tanich to tych dodatków nie można zaliczyć
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Paź, 2013   

piwoslaw napisał/a:
niby fajnie tylko skąd kase brać , bo do tanich to tych dodatków nie można zaliczyć


Zawsze można mniej jeść, a tak serio - skąd brać czas na granie w to wszystko?! :D
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Paź, 2013   

Tarkun napisał/a:
piwoslaw napisał/a:
niby fajnie tylko skąd kase brać , bo do tanich to tych dodatków nie można zaliczyć


Zawsze można mniej jeść, a tak serio - skąd brać czas na granie w to wszystko?! :D


z jedzenie nie zrezygnuję hehehe już i tak mniej browara przez to moje hobby łykam ;) Niestety chyba by trzeba wydłużyć dobę , i jeszcze mieć szczęście zeby zgrać chętne osoby
 
     
Mowca
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Paź, 2013   

Wspaniała wiadomość - bardzo się cieszę ,że jedna z moich ulubionych gier cieszy się takim wsparciem od strony producenta. Tak jak wspominano na oficjalnym forum FFG możemy zacząć mówić o nowym zjawisku jakim jest Descent 2nd ed - Living Board Game. Gra ma ogromny potencjał i mam nadzieję ,że FFG i Galakta nie zwolnią tempa z wydawaniem dodatków. Wciąż czekam na informację kiedy pojawi się Polska wersja Trollfens oraz poplecznicy. Pani z Galakty ponad miesiąc temu obiecała ,że w ciągu 10 dni otrzymamy odpowiedź na to pytanie - niestety jak podejrzewam póki co mają ważniejsze rzeczy do roboty.
 
     
Crowmaster
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Paź, 2013   

Ja tez się nie mogę doczekać popleczników. Az dziwi mnie, ze glucho w tej sprawie bo tak naprawdę to tam niewiele do tłumaczenia. Co do dodatkow to jestem w stanie poczekać dłużej, wazne, ze sa po polsku ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 13