galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony Statek
Autor Wiadomość
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   Ulubiony Statek

Jak w temacie - piszemy, który statek najbardziej lubimy i dlaczego. Możemy pisać zarówno o ulubionym pod względem gry jak i filmu. Moim wyborem byłby sokół milenium ;) Najszybsza kupa złomu w galaktyce jest mocno sentymentalna, jak i sprawdza się dobrze na polu walki. A jakie wy statki lubicie?
 
     
Wikary
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013   

Ja najbardziej lubię latać X-Wingami. Może nie są tak zwrotne i szybkie jak Tie lub A-Wingi ale cenie je za sporą wytrzymałość i siłę ognia. A jak posadzimy do X-Winga Wedge'a i R2-D2 to możemy siać postrach w szeregach Imperium. :)
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2013   

Ciężko stwierdzić. Chyba jednak będzie to najzwyklejszy w świecie TIE Fighter. Tani, szybki, zwrotny, ikoniczny. Podstawa każdego dobrego swarma. Nawet jak na pierwszy plan wysuwają się Interceptory albo Advanced, to i tak w tle prawie zawsze widać chmarę TIE F.
 
     
michcio694
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Sty, 2014   

Tie Interceptor! Bardzo szybki, zwrotny, silny. Z Soontirem zawsze jest skupiony ;) Z niecierpliwością czekam na Imperial Aces :razz:
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

Faktycznie, trudne pytanie. Największy sentyment mam chyba do tych myśliwców, którymi zdarzyło mi się latać w trakcie moich rpg-owych przygód, czyl Y-Winga Longprobe i B-winga... a że tego pierwszego w grze (póki co, mam nadzieję) nie uświadczamy, to głosuję na 'B-skrzydłowca'.

Uwielbiam nadmiernie skomplikowane konstrukcje, a do takich zalicza się B-wing. Jak można nie wielbić myśliwca, o którym Wedge Antilles mówi, że nie dałby rady go pilotować? :P

W grze odwzorowanie B-winga jest tożsame z moim ideałem. Przed wyjściem modelu i ujawnieniem statystyk bawiłem się w generatorze kart... cóż, mój Dagger Squadron Pilot okazał się mieć jedną tarczę mniej, rakiety zamiast System Upgrade i kosztował punkt drożej niż wersja FFG... nie narzekam na te zmiany :P

Idealne kółko w odniesieniu do mechaniki gry, użyteczni zarówno imienni, jak i nieimienni piloci, ogromna wytrzymałość i ogromna siła rażenia... cudo na kółkach... yyy... na skrzydłach ;)

O moją ulubioną konfigurację kłócą się dwie wersje: tania (Blue Sq Pilot z Advanced Sensors) i elitarna (Ibtisam z PTL, HLC i Sensor Jammer'em), z nieznaczną przewagą tej drugiej... w końcu nie zawsze można pograć pilotką-rybą zjadającą TIE na śniadanie :twisted:
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

Ja podpinam się do kolegi michcio694

Tie Interceptor - szybkość, zwinność i mnogość możliwości, za niską cenę i ryzyko "ściągnięcia jedną salwą".

Ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.

Obaj imienni piloci mogą wykonywać nieprzewidywalne akcje, bezimienni tworzyć party z TIE/F.

Czekam tylko na Imperial Aces - oj będzie się działo!
 
     
losiek999
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2014   

a co myślicie o TIE bombowcach?
 
     
Pawciu90PL
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lis, 2015   

Mój ulubiony statek to Tie Defender, kupiłem go wraz z nowym i starym core set'em. Wygląd i statystyki przemawiają za swoje, fakt punktowo wychodzą strasznie drogo,ale potrafią namieszać na stole. Cena połowa prawie dużych statków, a mimo to podstawka mała, za co bardzo go lubię, unikam grania dużymi statkami. Ostatnio testuję 2 defendery przypakowane 3 z 4 wygrane mecze nimi.
 
     
slavkovic
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lis, 2015   

Ja ogólnie jestem za Imperium więc najulubieńszym jest Interceptor bo zwinny bo ma siłę ognia no i czadowo wygląda. Jako drugi podał bym że Lambda a to dlatego że świetnie wygląda i mimo tego że do walki najlepsza nie jest (oczywiście chodzi o zwrotność) to ma w sobie to coś co mnie strasznie kręci:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13