galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czerpanie mocy z miejsc- kataklizm
Autor Wiadomość
mohomor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   czerpanie mocy z miejsc- kataklizm

Jestem przed pierwsza partyjka kataklizmu w 3 osoby i nasuwa mi sie pytanie odnosnie miejsc, przegladajac ich efekty, wiekszosc ma je malo atrakcyjne czyli nasuwa sie pytanie: po co czerpav z nich moc? Dominacje dostaje sie za posiadanie danych miejsc. Czy czerpanie jest obowiazkiem jesli polozymy na miejscu jakas jednostke? Z tego co zrozumiałem to moge bronic miejsca jednostkami bezposrednio z pola bitwy czy musze miec jakas jednostkę na miejscu? Wtedy czerpanie mocy stawaloby sie takim ukrytym kosztem utrzymania miejsca we wladaniu i mialo by sens.
 
     
Szoker
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

Ja osobiście uważam, że są bardzo atrakcyjne. Jeśli położysz jednostkę na miejscu to musisz wykonać wymuszony. Jeśli jednostka jest na miejscu to musi się bronić jeśli ktoś atakuje te miejsce, a jeśli jednostki nie są na miejscu to mogą go bronić.
 
     
Łopata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Wrz, 2013   

Jak kolega napisał powyżej, ale czerpane moce zależą od karty i decku jaki masz. Osobiście uwielbiam kartę miejsca którym poświęcam jednostkę aby zabrać komuś dominację. U orków z kartą "Niekończąca się horda" wymiata to Miejsce. Miejsce które daje 2 zasoby i 2 karty również rządzi. Wybrany GRACZ zyskuje 2 zasoby a INNY 2 karty. Wybierasz siebie jako jednego z graczy i sojusznika jako drugiego i rozdzielacie co chcecie wedle potrzeby.
 
     
Szoker
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

Możesz nawet sobie dać np 2 żetony a sojusznikowi 2 karty.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13