galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka pytań
Autor Wiadomość
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

Dzięki za 2 odpowiedzi, a co do 3 to tak myślałem, źle się wysłowiłem ;) Więc poszukałem i w ramach przykładu podam kartę chaosową:
Skulltaker (Unit) 4CC
2 P / 4 HP
Daemon. Hero.
This unit gains P for each experience attached to it.
Action: When an opponent's unit leaves play, spend 1 resource to attach it facedown to this unit as an experience.
I stąd pytanie czy ta jednostka, którą przeciwnik dołącza do Skulltakera wraca na mój/jego stos kart odrzuconych?
 
     
syd3r
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

Pakoziom napisał/a:
I stąd pytanie czy ta jednostka, którą przeciwnik dołącza do Skulltakera wraca na mój/jego stos kart odrzuconych?

Każda karta opuszczająca grę wraca do właściciela. W tym wypadku ląduje na twoim stosie.
 
     
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Sie, 2013   

Miałbym jeszcze trochę pytań:
1. Czy kiedy atakuje np. strefę pola bitwy i jednostka z tej strefy się broni i przydzielono jej obrażenia wystarczające do jej zabicia to czy ona może zostać poświęcona (np. dla księcia demonów czy zagrody dla niewolników) i czy wtedy zada swoje obrażenia i je przyjmie czy wejdą one w stolicę?
2. Czy DE wsparcie Promenada Złośliwości działa na karty wyrzucane z ręki i rozwinięcia?
3. Jeśli przeciwnik zaatakuje moją strefę bohaterem DE, który umieszcza moją kartę z ręki w tej strefie jako rozwinięcie to gdy posiadam Tunele górnicze to dociągam z nich kartę?
4. Jeśli zabiorę przeciwnikowi żeton to mogę ten żeton użyć? (Np. w przypadku karty Nienawiść).
5. Mam fazę stolicy, załóżmy 5 zasobów czy mogę tak zagrać:
- rzucam wsparcie za 2, rzucam taktykę za 2 "wyburzenie" i dokładam za 1 jednostkę...wiem, że trochę dziwne pytanie, ale wolę się upewnić, że mogę rzucić taktykę podczas wystawiania wsparć i jednostek, a nie dopiero po ich wystawieniu.
 
     
dix
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Sie, 2013   

Ad. 1
Zależy od momentu poświęcenia. Jeżeli nastąpi ono po przydzieleniu obrażeń, ale przed ich zadaniem, to można taką jednostkę poświęcić. Obrażenia przydzielone wejdą wtedy tam, gdzie zostały przydzielone. Obrażenia przydzielone poświęconej jednostce nigdzie nie wejdą.
Ad. 3
Moim zdaniem nie, ponieważ nie zagrywasz tego rozwinięcia.
Ad. 4
Tak, możesz zrobić użytek z zabranego żetonu.
Ad. 5
Tak, w fazie stolicy możesz zagrywać wsparcia, jednostki i taktyki. Kolejność ustalasz sam, więc możesz zagrać wsparcie, taktykę, wsparcie, jednostkę i znowu taktykę.
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Sie, 2013   

Ad.2 Tak.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14