galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FFG ujawniło 3 bohaterów z rozszerzenia Czarni Jezdzcy
Autor Wiadomość
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013   FFG ujawniło 3 bohaterów z rozszerzenia Czarni Jezdzcy

No to juz znamy trójke bohaterów z Czarnych Jezdzców:







jak sadzicie kim bedzie czwarty hobbit ze sfery ducha?
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013   

Bohaterowie na prawdę zacni ^^ do wykorzystania nawet niekoniecznie w stricte hobbicich deckach, podoba mi się to :3 Niski poziom zagrożenia też daje sporo nowych możliwości. Hmm, co do 4'tego hobbita to chętnie bym widział Bolgera :P
 
     
TomB
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013   

Myślicie, że będzie czwarty hobbit? Chyba by go już pokazali.

A Pippin to chyba powinien mieć odwrotną cechę, nie uważacie? Bo raczej wpędzał w kłopoty, z tego, co pamiętam.
 
     
mroni
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013   

Szkoda tylko, że nie uda się z nimi stworzyć talii na tajności. Pippin mógłby mieć zdolność obniżającą koszt zagrożenia każdego bohatera z cechą Hobbit (coś podobnego do Mirlonde). Ale Sam wymiata :D
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

jakto nie da sie stwodzyc talii na tajnosci? :D nikt nie mowi ze potrzebujesz az 3 bohaterow. kurcze najlepsze combo by bylo gdyby byly dwa pippiny no ale jak nie to to w tym momencie najfajniejsza karta maly cel jest dla sfery ducha. takze nie wyobrazam sobie gry hobbitami bez ducha do tego przydalaby sie wiedza z mroczna wiedza (chyba tak ta karta sie nazywa).

troche szkoda ze pippin nie ma zdolnosci jak mirlonde ale w sumie tak tez jest fajnie bo dziala to dla kazdego gracza
 
     
mroni
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

Mnie zastanawia, czy zdolność Merry'ego będzie działała też z frodem, który (jeśli dobrze pamiętam) ma być czwartym bohaterem, w stylu bilba w hobbicie. Jeśli tak to nieźle - żaden bohater nie miał jeszcze 4 ataku :P
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

jak najbardziej bedzie dzialac z tym ze przy grze wieloosobowej frodo prawdopodobnie jak i bilbo bedzie zmieniac gracza. ale i tak czekam na wiecej kart hobbitow bo jak narazie mnie nie przekonuja. nie wiem czy zauwazyliscie ale przy okazji tego newsa wspomnieli ze mozna juz preorderowac i ze niedlugo wyjdzie. w samym sklepie pisza tylko ze jeszcze niedostepne, a w dziale upcoming pokazuja ze nadal jest w drukarnio. takze napewno wiecej niz miesiac. Jeszcze jedna informacja ze strony ffg przy okazji nastepnej dawki informacji (ostatnio wychodzi dosyc regularnie czyli pewnie za tydzien) otrzymamy info o scenariuszach.
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

TomB napisał/a:
Myślicie, że będzie czwarty hobbit? Chyba by go już pokazali.

A Pippin to chyba powinien mieć odwrotną cechę, nie uważacie? Bo raczej wpędzał w kłopoty, z tego, co pamiętam.


Oprócz nowego Froda Bagginsa, Czarni Jeźdźcy zawierają czterech innych hobbickich bohaterów i trzydzieści trzy nowe karty gracza
 
     
TomB
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

13thcaesar napisał/a:
Oprócz nowego Froda Bagginsa, Czarni Jeźdźcy zawierają czterech innych hobbickich bohaterów i trzydzieści trzy nowe karty gracza

Faktycznie.
No, to myślę, że dadzą szansę Fredegarowi uczestniczyć w przygodzie. Inaczej pozostaje chyba tylko wymyślić jakiegoś nowego hobbita, bo nie wiem, czy w książce jest ktoś wyraźniej zaznaczony (Bob i Nob? Synowie Maggota? - trochę słabo, a już sam Maggot i Dziadunio Gamgee to byłaby parodia).
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Może stary Bilbo? (chociaż pasuje niewiele lepiej niż Bob, Nob itp., czy np. Różyczka :) )
 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

Cytat:
Może stary Bilbo?

Tylko nie kolejny (obstawiam Grubasa).
Fajni ci bohaterowie i te arty...
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

predzej czy pozniej bedzie jako grywalny bohater a nie tylko do 6 questow wiec jest to jak najbardziej mozliwe. zwlaszcza ze byl jednym z hobbitow ktory jednak podrozowal a to sie nada dla ducha.
 
     
aramir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

wg mnie mogą dać gandalfa ewentualnie toma
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Lip, 2013   

aramir napisał/a:
wg mnie mogą dać gandalfa ewentualnie toma


tylko ze zaznaczyli ze bedzie to hobbicki bohater, wiec gandalf i tom odpadają. czwarty hobbit jest prawdziwa zagadka, i rzeczywiscie jedyny hobbit jaki przychodzi na mysl to Grubas. Watpie ze dadza jakiegos nowego wymyślonego hobbita, tym bardziej że chcą sie skupić na wiernym odtworzeniu fabuly WP. Szkoda ze bedzie to hobbit, wolalbym wzorem rozszerzenia "Hobbit" w ktorym poza krasnoludami dali Beorna i Barda Łucznika, jakąś inną postać - byle nie kolejnego Aragorna :razz:
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Lip, 2013   

A ja tam się cieszę z 4 hobbicich bohaterów, którzy do tej pory byli niestety traktowani trochę po macoszemu ;) Jeszcze nie dawno po tylu dodatkach mieliśmy jedynie 2 hobbicich bohaterów, teraz doszedł Pippin, ale i tak nie daje to wybitnie wielkich możliwości co do składania hobbicich talii. Dodatek wprowadzający aż 4'ech bohaterów tego typu jest tym, czego hobbici potrzebowali :) Teraz będzie nawet możliwość monosferowej gry nimi, a jeśli nowy bohater będzie miał max 6 zagrożenia to 3 hobbity ducha dadzą nam jedynie 19 zagrożenia startowego ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14