galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Descent: The Trollfens
Autor Wiadomość
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Cze, 2013   Descent: The Trollfens

Fantasy Flight Games nie zwalnia tempa, i właśnie ogłosiło najnowszą ekspansję do Descenta 2nd Edition : The Trollfens







Dodatek na pierwszy rzut oka przypomina do złudzenia Descent: Lair of the Wyrm, czyli mini kampania, którą można rozegrać osobno, bądź wpleść w "duże" historie.

Dwóch nowych bohaterów, i dwie grupy potworów (podobają mi się figurki bohaterów, fajne dynamiczne pozy, oraz intryguje mnie robal, bo jest większą jednostką):













Aż się boję pytać, czy będzie tłumaczony na nasz język :)
 
     
spav
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Cze, 2013   

A ja sie jednak zapytam :)
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Cze, 2013   

Ja sie zapytam nie "czy?" tylko "kiedy ?" :P

Co do figurek to sie zgodze, tylko szkoda ze nadal nie ma figurek poplecznikow.
 
     
soul31
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Cze, 2013   

Wygląda na to że to jest kolejny mini dodatek - czyżby ffg planowało wydawać dodatki w ten sposób naprzemiennie? Raz mini-dodatek(mini-kampanie i dwóch bohaterów) a raz duży dodatek(cała kampania i 4 bohaterów). Bardzo mi się podoba że nowi bohaterowie należą do archetypu uzdrowiciela oraz zwiadowcy - po zakupieniu wszystkich trzech dodatków znaczy to że każdy miłośnik danego archetypu będzie mógł wybierać z 4 bohaterów oraz 4 klas.

Co do pytań kiedy i czy pamietajmy że najlepiej "głosować portfelem" , jeżeli chcemy doczekać się po polsku labyrinth of ruin oraz trolfens najlepiej zwiększyć tego szanse poprostu kupując legowisko jaszczura(jeżeli tego jeszcze nie zrobiliśmy) - jak galakta zobaczy ,że dodatki do descenta się sprzedają, prawdopodobieństwo lokalizacji dalszych dodatków będzie dużo wyższe.
 
     
spav
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Cze, 2013   

Wiadomo, że wszyscy którzy tutaj piszą zakupią również poprzednie dodatki. Pytanie do Galakty to czy poza tymi "widocznymi" jest wystarczająco dużo tych "niewidocznych" ;)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Lip, 2013   

Dosc oryginalnie wygladaja tutaj kafelki, sporo zajmuja pola z utrudnionym ruchem, w koncu to bagna i lasy, moze byc ciekawie. Wyjsc w PL pewnie wyjdzie, ale to juz raczej przyszly rok. FFG tez jecze tego nie wydalo.
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lis, 2013   

http://galakta.pl/trolle-grasuja-na-bagnach/ no to wiadomość jak ta lala :D

 
     
Crowmaster
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lis, 2013   

fajnie fajnie, nie musielismy dlugo czekac, ale co z poplecznikami? szczerze to na nich najbardziej czekam ;)
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Gru, 2013   

Przeglądam własnie swój nowonabyty dodatek ciesząc się nowymi możliwościami ... i

... dotarło do mnie, że firma FFG zrobiła małego bubla. Dla osób posiadających wszystkie dodatki będzie on niezauważalny. Ale ktoś kto nie posiada dodatku "Legowisko jaszczura" odczuje brak jednej karty - PRZESZUKIWANIA. Bo niby jak wejść do sekretnego poniszczenia, bez karty przeszukiwania "wejście do sekretnego pomieszczenia" ?

Reasumując:

Descent: Trzęsawiska Trolli
Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja oraz Descent: Legowisko Jaszczura. :P
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Gru, 2013   

Damet napisał/a:
Przeglądam własnie swój nowonabyty dodatek ciesząc się nowymi możliwościami ... i

... dotarło do mnie, że firma FFG zrobiła małego bubla. Dla osób posiadających wszystkie dodatki będzie on niezauważalny. Ale ktoś kto nie posiada dodatku "Legowisko jaszczura" odczuje brak jednej karty - PRZESZUKIWANIA. Bo niby jak wejść do sekretnego poniszczenia, bez karty przeszukiwania "wejście do sekretnego pomieszczenia" ?

Reasumując:

Descent: Trzęsawiska Trolli
Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja oraz Descent: Legowisko Jaszczura. :P


W moim egzemplarzu jest, więc może: A - poszukaj uważnie, B - zgłoś brak, to przyślą ci brakującą kartę.
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Gru, 2013   

Ups ... faktycznie, jest :D ... pozostaje mi zwrócić honor firmie FFG i przyznać się do popełnienia błędu :oops: ...
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Gru, 2013   

Damet napisał/a:
Przeglądam własnie swój nowonabyty dodatek ciesząc się nowymi możliwościami ... i

... dotarło do mnie, że firma FFG zrobiła małego bubla. Dla osób posiadających wszystkie dodatki będzie on niezauważalny. Ale ktoś kto nie posiada dodatku "Legowisko jaszczura" odczuje brak jednej karty - PRZESZUKIWANIA. Bo niby jak wejść do sekretnego poniszczenia, bez karty przeszukiwania "wejście do sekretnego pomieszczenia" ?

Reasumując:

Descent: Trzęsawiska Trolli
Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja oraz Descent: Legowisko Jaszczura. :P


To ja raczej wczoraj po rozpakowaniu ubolewałem (jako MW) nad tym, iż od teraz będą dwie takie karty w grze :D

Tak przy okazji rozpakowywania naszła mnie jedna refleksja - strasznie nierówne mają figurki w FFG (pod względem jakości detali), nowi bohaterowie w Trollfens są wykonani naprawdę przyzwoicie, natomiast potworki...bez komentarza. Harpie są naprawdę wyjątkowo słabe. Beznadziejnie się toto maluje :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 7.26 sekund. Zapytań do SQL: 13