galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze gry - wasze wrażenia
Autor Wiadomość
magnuss
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Gru, 2008   

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Ostatni post był pisany dość dawno temu, ale -co tam - podzielę się swoją opinią. Na wstępie powiem tylko, że nie mam żadnego doświadczenia z tego typu grami... Dzisiaj grałem pierwszy raz w Runebound'a i sądzę, że jest genialna! Mówię to jako osoba nieznająca gier tego gatunku, ale raczej porównująca odczucia odnośnie gry (mam tu na myśli szeroko pojętą "miodność" i po prostu fun :) ) z innymi planszówkami czy karciankami, czyli rozrywką na czas gdy, np. wyłączą prąd :) . Dobra zabawa, a i pośmiać się było z czego. Kiedyś rozmawiałem ze znajomym o czymś podobnym i nastraszył mnie jakie to nie są trudne gry, że z papierowymi RPG-ami można je porównać (chodzi o poziom skomplikowania gry), a tutaj proszę bardzo: gra łatwa, z zasadami przejrzystymi i przystępnymi nawet najmłodszym graczom (moim skromnym zdaniem :) ). Było naprawdę fajnie, graliśmy (we troje) 5 godzinek. Mam nadzieję powtórzyć tą sesję w niedługim czasie, może w szerszym gronie osób. Pozdrawiam!
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Obyś dożył chwili kiedy sam polecisz pstryknąć korki od prądu, aby mieć pretekst do gry z Rodziną czy Znajomymi. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13