galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
hijackowe średnio-skomplikowane problemy
Autor Wiadomość
syd3r
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013   

Niestety bywają w Inwazji nieskończone comba, które są ewidentnym przegięciem. Na przykład ta przewijarka, gdzie jak już się odpali to przeciwnik nic nie może zrobić.

Eltharion + Sala to dobra ale uczciwa kombinacja, gdzie przeciwnik ma sporo możliwości reagowania. Nawet jak nie ma żadnej karty niszczącej wsparcia, albo anulowania akcji w talii, to zawsze może po prostu zaatakować Legendę.
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lip, 2013   

ok zdarzają się, ale potem robi się z nich oficjalne restrykcje, jak ktoś coś takiego stworzy. To combo Boreasa naprawdę trudne do powstrzymania, ale się da: niszcząc jednostki odpowiedzialne, albo budynki albo np czyszcząc ich opis lub anulując kluczową akcję. Każda talia powinna mieć jakąś z tych możliwości, choć wiadomo trzeba też trafić przy doborze kart..
 
     
hijack
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013   

Sytuacja 1: Chcę zagrać my jezdeśmy wienksi na karcie Legendy, żeby weszła taniej. Mogę to zrobić? Legendę uznaje się w targetowaniu kart jako "Legenda", czy "jednostka"?

Sytuacja 2: Przeciwnik atakuje mi królestwo, gdzie nie mam obrony. Mogę użyć umiejętności Mściciela żeby poświęcić jednostkę i tym samym zadać obrażenia atakującym za pomocą krasnoludzkiego zwiadowcy? Zastanawiający dla mojego przeciwnika jest tutaj po prostu fakt, że nie mam żadnych "atakujących, lub broniących" się jednostek podczas jego tury, więc wg niego nie mogę aktywować mściciela. Jak to jest?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 
     
Szoker
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Wrz, 2013   

Ad. 1 nie możesz zagrywac my jesteśmy więksi na legendę ponieważ to legenda a nie jednostka.
Ad. 2 mi się wydaje że możesz ale nie wiem jak uzasadnić.
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2013   

Szoker napisał/a:
Ad. 2 mi się wydaje że możesz ale nie wiem jak uzasadnić.

Możesz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14