galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transport figurek
Autor Wiadomość
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2015   

Wyskoczyłem z 60 zł i kupiłem ten klaser co Mareczq na karty ulepszeń i powiem jedno bardzo dobra decyzja to była bo super się sprawdza.

Smutno mi się tylko zrobiło jak uświadomiłem sobie że paru kart mi brakuje :(
 
     
Mando
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Sty, 2015   

Mnie własnie najbardziej wkurza przechowywanie kart ulepszeń. I nie chodzi o to by było im bezpieczniej tylko by mieć posegregowane, łatwy wgląd i bym mieć musiał tego układać na nowo po każdej grze. Ale ten patent z segregatorem na duże karty nie bardzo mi pasuje. Mam identyczny album a małe karty latają w nich i wypadają nawet przy zwykłym kartkowaniu. Rozumiem, że nie ma nigdzie segregatorów na takie małe karty?
 
     
psyho
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

Ja mam sposób na przenoszenie/przechowywanie X-Winga oparty na organizerach na narzędzia z wyjmowanymi pojemniczkami: https://www.facebook.com/...=1&l=d8a0017375
 
     
ataman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

psyho napisał/a:
Ja mam sposób na przenoszenie/przechowywanie X-Winga oparty na organizerach na narzędzia z wyjmowanymi pojemniczkami: https://www.facebook.com/...=1&l=d8a0017375

Extra! :grin:
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lut, 2015   

Jak by ktoś szukał takich pojemników to nazywają sie NORP16(wyjmowane pojemniki) albo NOR16(stałe), plus sa w wersji połaczonej jako NORP16DUO itd. Sa różne rozmiary, szesnastka jest największa.
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lut, 2015   

A te pudełeczka kolorowe w środku kupowałeś osobno?
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lut, 2015   

Sa w zestawie, zależnie od wielkości bazowego pojemnika są ich rożne konfiguracje, można też cześć wywalić i pozostałe się nie przesuwają, mam w takie pudło norp16duo, plus można tym obracać i nic się nie wysypuje bo ta klapa od góry zamyka w miarę szczelnie każdy pojemniczek.
 
     
Moskit
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lut, 2015   

A jak namalowałeś takie ładne loga?
 
     
psyho
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lut, 2015   

To są nalepki. Kupiłem na ebayu.
 
     
kulra080
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Mar, 2016   pudełka NORP

psycho - wszystkie małe statki już mam w pudełku. Super pomysł. Napotkałem jednak na problem. Kilka godzin szukam w necie pudełek, NORP które pomieszczą Lambdę (chodzi mi o to zdjęcie gdzie jest w pudelku z Tantive IV). Te co znalazłem (NORP16) mają wysokość 50mm, a to jest za mało. Skąd wytrzasnąłeś to głębsze. Ma ono również większe pojemniczki na statki.
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2016   

Wystarczy uciąć trochę pudełeczka. Ja tak zrobiłem :)
 
     
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

Cześć,
Czy ktoś z Was korzystał z pianek Feldherr-a
https://www.feldherr.net/for/star-wars-x-wing/
wyglądają ciekawie i mam zgryza czy inwestować w nie bo również pomysł z rozwiązaniem NORP16 DUO jest niezły tylko przy większej ilości dużych statków robi się lekko problematyczny z przechowywaniem...
Wolf
 
     
Michu
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016   

Szczerze mówiąc, wszystko noszę w lekko przerobionej piance na modele piechoty i kawalerii do bitewniaków GW. jakoś się mieści.
Nie wiem, czy jest sens kupowania od razu wycinanej na jeden rodzaj statku pianki.
Ciekawszą opcją będzie zakup gąbki z możliwością dowolnego dostosowania.
Duża ilość ludzi, przychodzi grać z jednym małym pudełkiem od Safe&Sound, ponieważ używa na raz tylko jednej i tej samej rozpiski.
 
     
blink
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016   

Wolf napisał/a:
Cześć,
Czy ktoś z Was korzystał z pianek Feldherr-a
https://www.feldherr.net/for/star-wars-x-wing/
wyglądają ciekawie i mam zgryza czy inwestować w nie bo również pomysł z rozwiązaniem NORP16 DUO jest niezły tylko przy większej ilości dużych statków robi się lekko problematyczny z przechowywaniem...
Wolf


Ja korzystam i jestem zadowolony, mam rownież oddzielne pianki na decimatora i inne duże statki
 
     
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Kwi, 2016   

@blink
czy poza piankami korzystasz też z toreb feldherra?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14