galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie prawie początkującego :)
Autor Wiadomość
Goblinszaman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Mar, 2013   Pytanie prawie początkującego :)

Witam!
Mam pytanie dotyczące zakupu podstawki do warhammera Inwazji, od niedawna zacząłem sie interesować tą grą i wraz z dwoma kolegami postanowiliśmy zacząć przygode z tą karcianką. Chcielibysmy złożyc sie we trzech na zakup, pytanie tylko czy to dobry pomysł, bo z tego co wiem można łączyc w jednej talii siły "dobra" i np. gdybym ja zagarnął imperium a jeden z kolegów krasnoludy to juz odpadnie mi połączenie tych nacjii w talii. Napiszcie mi proszje jak to wygląda czy najlepszym pomysłem jest złożenie sie na podstawke we dwoch?
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

Jak problemem jest kasa, to poszukajcie na allegro, czy czymś podobnym, czy ktoś nie sprzedaje kompletnego zestawu dla konkretnych ras albo setów...
Jeśli jednak chcielibyście na poważnie / turniejowo, to najprostszą opcją byłoby kupić po jednym zestawie na głowę, żeby mieć każdą kartę z danej rasy po trzy sztuki i neutralne w zapasie. Ale to jest już poważna sprawa i zdecydowanie za droga na sam początek zabawy...
 
     
morphine
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

Dziobak napisał/a:
najprostszą opcją byłoby kupić po jednym zestawie na głowę, żeby mieć każdą kartę z danej rasy po trzy sztuki

W podstawce nie ma wszystkiego po 3 sztuki.
 
     
Goblinszaman
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

dzieki
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Mar, 2013   

morphine napisał/a:
Dziobak napisał/a:
najprostszą opcją byłoby kupić po jednym zestawie na głowę, żeby mieć każdą kartę z danej rasy po trzy sztuki

W podstawce nie ma wszystkiego po 3 sztuki.

Oczywiście, że nie ma, dlatego każdy z trójki znajomych miałby kupić po podstawce i podzielić się rasami. Wtedy nawet karty pojedyncze będą w trzech kopiach, a neutrale będą rozłożone jak przy zakupie zwykłej podstawki...
 
     
morphine
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Mar, 2013   

:) ... nie skumałem do końca. pardon
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14