galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty Radagasta - gdzie dodać?
Autor Wiadomość
Gondolin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   Karty Radagasta - gdzie dodać?

Witam wszystkich.
Kupiłem dzisiaj dodatek do Władcy, "Podróż do Rhosgobel" i mam pewien dylemat. Wiem, że jest to karta neutralna, jednak ponieważ są trzy takie karty (w przeciwieństwie do czterech kart Gandalfa) nie widzę możliwości rozdzielenia ich pomiędzy wszystkie talie (nie jestem przecież Jezusem). Czy w takim razie należy je dodać do jednej z talii, czy po jednej do trzech z talii? Jeśli tak to pytanie, do której/których?

Dziękuję za pomoc!
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   Re: Karty Radagasta - gdzie dodać?

Gondolin napisał/a:
Witam wszystkich.
Kupiłem dzisiaj dodatek do Władcy, "Podróż do Rhosgobel" i mam pewien dylemat. Wiem, że jest to karta neutralna, jednak ponieważ są trzy takie karty (w przeciwieństwie do czterech kart Gandalfa) nie widzę możliwości rozdzielenia ich pomiędzy wszystkie talie (nie jestem przecież Jezusem). Czy w takim razie należy je dodać do jednej z talii, czy po jednej do trzech z talii? Jeśli tak to pytanie, do której/których?

Dziękuję za pomoc!

Radagasta najlepiej dodać do talii, w której zagra się Orłami, inaczej lepiej go wcale nie dodawać nigdzie :wink:
 
     
Gondolin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Czyli mam rozumieć, że w przypadku kart neutralnych, wybór należy do mnie?
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Dokładnie tak.
 
     
Gondolin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

W takim razie nie zostaje mi nic innego niż podziękować za pomoc. Dziękuję więc i ruszam do gry.
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Rozumiem, że Gandalfa masz x3 w talii. Nie sugeruj się instrukcją i tym co tam nabredzili, żeby dać po Gandalfie do talii. Trzymaj karty neutralne osobno i dorzucaj po max. 3 kopie do talii, którą aktualnie składasz i pamiętaj, że w limicie liczy się nazwa, jak masz tego samego sprzymierzeńca z dwóch sfer, z których akurat składasz talię to możesz mieć dowolną kombinację 2 do 1, albo 3 do 0 (albo 1 do 1, 2 do 0, 1 zależy ile kopii chcesz mieć), jednak nie możesz wrzucić tej karty 6 razy po 3 na sferę. Może to wszystko wiesz, ale Twój wpis sugeruje, że trzymasz się tego co napisali w instrukcji o dorzuceniu Gandalfa do sfery. Niepotrzebny jest ten zapis, wprowadza w błąd.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14