galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warhammer inwazja - zapomniane dzieje...
Autor Wiadomość
Maciekkk 
(S)twór Chaosu

Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

może nie wiem, jakąś petycje trzeba zrobić.
najazd na siedzibę Galakty :)
krzyczmy głośno - domagamy się dodruku Szturmu na Ulthuan, Marszu Potępionych i Legend ! :)

syd3r 

Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Zdaje się, że dodruk nie zależy od Galakty a od producenta gry (a ten ma dosyć angielskich egzemplarzy do sprzedania i niepotrzebny mu dodruk :) ), więc choćbyś się przykuł łańcuchem w Galakta Hobby Center to i tak nie będzie reedycji.

A tymczasem pojawił się na jarmarku Allegro "Marsz potępionych" w cenie 190 złotych polskich :???:

Darboh

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Warhammer: Inwazja
Zestaw podstawowy
II kwartał 2013

http://galakta.pl/plany-w...wnicze-dodruki/

syd3r 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

To dobrze, że mi się źle zdawało :) Ciekawe czy jest szansa przynajmniej na dodruk Szturmu (karty elfów to około 1/3 zawartości wszystkich dodatków a bez Szturmu nie mamy do nich stolicy :???: ).

hijack

Wysłany: Wto 07 Maj, 2013   

Well... Razem z moją dziewczyną zakupiliśmy na początku roku podstawkę Warhammera. To bardzo fajna gra. Na początku co prawda nieco się zraziliśmy niejednoznacznością treści kart, ale szybko ogarnęliśmy większość podstawowych zasad. Nie minęło wiele czasu, a wkręciliśmy się porządnie w grę i spędziliśmy przy niej wiele wieczorów.

Będąc na fali zaczęliśmy ostatnio kupować dodatki. Bitewne, z racji tego że nie ma ŻADNYCH INNYCH w całym cholernym internecie. Okazało się że w każdym dodatku bitewnym są karty dla każdej frakcji, w tym dla elfów. Cóż... trochę to nie fajne z racji na to, że obie frakcje szpiczastouchych nie są nam w ogóle potrzebne. Postanowiliśmy poszukać Szturmu na allegro... Tak.. super pomysł. Po miesiącu oczekiwań wczoraj przegrałem z kolesiem aukcję, który był zdeterminowany by kupić te elfy do tego stopnia, że wydał na nie (nie kłamię) 360 zł.... Czy to nie przesada? Moim skromnym zdaniem... coś tu się złego porobiło. Szczerze mówiąc odechciało mi się kupować zestawy bitewne, bo 2/6 ich zawartości to karty zbędne. A do najtańszych rozrywka Warhammerska nie należy (dla nowego gracza).

Zmierzając do meritum - nowego gracza WI odstrasza i zniechęca zupełna niedostępność tej gry na naszym rynku. A ceny rzędu 360 zł na allegro aukcji, która pojawiła się po miesiącu poszukiwań to kpina. Chcielibyśmy oboje pograć w tego warhammera, ale w tym momencie nie widzimy w tym większego sensu. Za Elfy z nikim nie możemy się nawet wymieniać, ponieważ u nas w mieście nie znamy żadnych graczy Warhammera. Słowem - nasz zapał został ugaszony... Szkoda. Wielka szkoda, bo to naprawdę świetna gra.

PS: Po co nam ten Szturm na Ulthuan pod koniec tego roku, skoro poznikają ze sklepów wszystkie dodatki bitewne...? Bo pewnie tak będzie, prawda? =_= <chlip...>

D.W.
Galakta

Długo by pisać na ten temat. Zapewniam, że sami nie jesteśmy zadowoleni z tego, że nie mamy tak długo podstawki. Podstawka pojawi się wreszcie w czerwcu a miała być najpóźniej w styczniu...

Szturm na Ulthuan będzie miało dodruk w 3 kwartale.
Marsz Potępionych i Legendy - mam nadzieję, że wkrótce będę mógł coś na ten temat więcej napisać.

Z 40 dodatków bitewnych nie ma dostępnych bodaj 3. Dlatego tutaj nie ma braków.

Dla graczy brak dostępności zwłaszcza podstawki powoduje zniecierpliwienie a dla nas bardzo duże straty finansowe bo każda sprzedana podstawka daje szansę na zakup dodatków, których jest bardzo dużo...

Saper21

No i super, że choć trochę się wyjaśniło:) A już miałem polować i przepłacać na allegro.. Mam nadzieję, że do końca roku uda się choć "Szturm" wydać:) Pozdrawiam!

Rafal123

Wysłany: Pon 13 Maj, 2013   

A jaka cena tej gry? i gdzie kupić będzie można?
Też czekam i czekam...

Maciekkk 
(S)twór Chaosu

Wysłany: Czw 23 Maj, 2013   

hijack napisał/a:
Well... Razem z moją dziewczyną zakupiliśmy na początku roku podstawkę Warhammera. To bardzo fajna gra. Na początku co prawda nieco się zraziliśmy niejednoznacznością treści kart, ale szybko ogarnęliśmy większość podstawowych zasad. Nie minęło wiele czasu, a wkręciliśmy się porządnie w grę i spędziliśmy przy niej wiele wieczorów.

Będąc na fali zaczęliśmy ostatnio kupować dodatki. Bitewne, z racji tego że nie ma ŻADNYCH INNYCH w całym cholernym internecie. Okazało się że w każdym dodatku bitewnym są karty dla każdej frakcji, w tym dla elfów. Cóż... trochę to nie fajne z racji na to, że obie frakcje szpiczastouchych nie są nam w ogóle potrzebne. Postanowiliśmy poszukać Szturmu na allegro... Tak.. super pomysł. Po miesiącu oczekiwań wczoraj przegrałem z kolesiem aukcję, który był zdeterminowany by kupić te elfy do tego stopnia, że wydał na nie (nie kłamię) 360 zł.... Czy to nie przesada? Moim skromnym zdaniem... coś tu się złego porobiło. Szczerze mówiąc odechciało mi się kupować zestawy bitewne, bo 2/6 ich zawartości to karty zbędne. A do najtańszych rozrywka Warhammerska nie należy (dla nowego gracza).

Zmierzając do meritum - nowego gracza WI odstrasza i zniechęca zupełna niedostępność tej gry na naszym rynku. A ceny rzędu 360 zł na allegro aukcji, która pojawiła się po miesiącu poszukiwań to kpina. Chcielibyśmy oboje pograć w tego warhammera, ale w tym momencie nie widzimy w tym większego sensu. Za Elfy z nikim nie możemy się nawet wymieniać, ponieważ u nas w mieście nie znamy żadnych graczy Warhammera. Słowem - nasz zapał został ugaszony... Szkoda. Wielka szkoda, bo to naprawdę świetna gra.

PS: Po co nam ten Szturm na Ulthuan pod koniec tego roku, skoro poznikają ze sklepów wszystkie dodatki bitewne...? Bo pewnie tak będzie, prawda? =_= <chlip...>

normalnie jak to przeczytałem to widzę pokrewną duszę.
też z żoną czekamy na szturm, marsz i legendy
i tez obserwowaliśmy tę aukcję któa stanęła na 360 zł (niestety aż tak mnie nie pogięło, żeby za ten dodatek płacić aż tyle kasy).

Who

Pragnę pochwalić się zdobyciem Marszu potępionych uwaga za 232 jedyny plus ze to nowa i nie dopakowana wersja :twisted:

http://allegro.pl/marsz-p...3192321594.html

gdyby nie fakt iż tego dodatku mi brakowało do posiadania całości warhammera nie wydal bym już ani złotówki...znajomi porostu załatwili skaner i wydrukowali sobie całego za 30 groszy za stronę teraz cieszą się całością szkoda ze galakta nie potrafi wpłynąć na FFG...

polecam zatem:

http://krysztalyczasu.pl/viewpage.php?page_id=13

http://deckbox.org/games/whi/cards

http://www.cardgamedb.com...n-card-spoilers

I mam pytanie do galakty zamawiacie po 100 egzemplarzy że to tak szybko znika ze sklepu ?? skoro tam możn czas dodać zero do zamówienia ?? i zabrać 1000 nie zmarnuje się na pewno...

Mitrel 

Sam jestem ciekaw w jakich ilościach produkowane są polskie dodatki LCG :twisted:

D.W.
Galakta

Z 40 dodatków, które zostały wydane do tej pory brakuje w chwili obecnej tylko kilku. Są cały czas w sprzedaży dodatki, które zostały wydaliśmy w 2010 r czyli 3 lata temu. To cały czas pierwszy nakład.

Dodruk dużych dodatków ma być w tym roku i niestety jeszcze trzeba na niego trochę poczekać.

Najbardziej nas martwi brak podstawki ale w na szczęście w pod koniec czerwca ten problem będzie rozwiązany.

Atom

Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

Wszystko da się znaleźć w necie, niestety w wersji angielskiej

Polluks 

Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

na ebayu jest wszystko, nie wiem czy aby na amazonie też nie można kupić

xiaonvren 

Wysłany: Czw 09 Paź, 2014   

może wszechmocna galakta ukarze swa litość i zrobi będzie dodruk...

Odpowiedz do tematu