galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warhammer inwazja - zapomniane dzieje...
Autor Wiadomość
Who

Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   Warhammer inwazja - zapomniane dzieje...

Witam wszystkich jestem nowym szczęśliwcem na tym forum i pierwszy post leci w stronę galakty zacznę od :

Wiem iż wydawnictwo ma wiele na głowie i większe pozycje niż warhammer lecz aby nabyć podstawkę (nowa pl) trzeba dać 199,00 tyle udało mi się znaleźć (zapewne ostatni biały kruk) nie wspomnę o pozostałych (Szturm na Ulthuan, Marsz Potępionych, Legendy) brak w magazynie nie ma nie istnieją...

Zatem jak nowi gracze maja zacząć grę skoro nie ma podstawek pal licho dodatki...
Po staremu jak w MTG ksero i drukarka...

Następna sprawa to pytanie odnośnie http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=4944

"Jest szansa na ściągnięcie tego od FFG przez Galaktę?"

Sam chętnie zakupił bym z dwie wersje jak i większych dodatków z podstawka włącznie...

Zatem fani inwazji kto chętny na podstawkę i dodatki SPAM !!! może wszechmocna galakta ukarze swa litość i zrobi będzie dodruk...

pozdrawiam WHO

zvish 

Wysłany: Pon 11 Lut, 2013   

No właśnie mam podobną sytuację. Ostatnio udalo mi się zakupić nową podstawkę w empiku - była ostatnia i chyba miałem jakiegoś fuksa.
A teraz zapatrywać sie miałem na dodatki i chciałem zacząć od tych dużych. A tu nigdzie tego nie ma. Był jeden uszkodzony Szturm na Ulthuan w sklepie Galakty. Był jeszcze wczoraj i się przespałem z tym tematem i mialem go dzisiaj zamiar kupić, a tu takie jajca że mnie ktoś uprzedzil i mi to dzisiaj z przed nosa wykupil praktycznie :d

Więc jak najbardziej jestem chętny, jak by było to bym po mały se to kupił. Ale nie ma.

I myślę że znając Galakte prawdopodobnie nikt nam nawet nic nie odpowie w tym wątku :(

NVidiaNi

Ja na marsz potępionych poluję już miesiąc :/

zvish 

Nie elegancko :(

D.W.
Galakta

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Podstawka do Inwazji zostanie dodrukowana w pierwszym terminie jaki był dodruk. Nie było wcześniej dlatego nie mogliśmy zrobić dodruku.

Jeśli chodzi o dodatki typu Szturm, Legendy, i Marsz potępionych nie mamy w tej chwili informacji o tym, że planowany jest dodruk. Jeśli chodzi o nas to na pewno większe prawdopodobieństwo ma np. dodruk Szturmu niż pozostałych dodatków.

zvish 

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013   

Niestetyw takim układzie będę musiał pozbyć się swojego zestawu podstawowego, gra ta jest straszliwie uzalezniona od dodatków. Narazie ich nie kupię, a jak się doczekamy dodatków dużych to pewnie wszędzie będzie brakować zestawów bitewnych a własnie w takiej kolejności chciałbym nabywać rozszerzenia do tej gry.
Trudno...

Saper21

Wysłany: Sro 13 Lut, 2013   

Fajnie, że wkońcu ktoś zainicjował ten pomysł!! Specjalnie się zarejestrowałem, żeby dołączyć się do prośby o wydanie dużych dodatków do Inwazji (i podstawki)!!

Jakiś miesiąc temu, może 2 udało mi się kupić podstawkę, moja przygoda (i mojej żony... w sumie to nawet jej bardziej) z tą grą dopiero się zaczyna!! Zakupiłem też Cykl Spaczenia, zamierzam sukcesywnie co miesiąc dokupować kolejne cykle i nie wyobrażam sobie, żeby Galakta nie usłuchała naszych próśb:)

Chętnych na pewno jest co nie miara, jestem pewny, że o sprzedaż nie ma się co martwić!!

Ludzie chętni na Podstawkę i duże dodatki proście, a będzie nam dane:)

kufel 

Wysłany: Sro 13 Lut, 2013   

Wydaje mi się, że widziałem w Sączu w EMPiKu podstawkę do WH:I. W razie czego mogę sprawdzić czy to było WH:I czy może WP, nie pamiętam :oops:

syd3r 

Wysłany: Pią 15 Lut, 2013   

Dwa miesiące polowania po różnych forach i aukcjach aby móc zagrać elfami skutecznie zgasiły mój entuzjazm do kolekcjonowania tej gry.

Teraz utknąłem na frustrujących poszukiwaniach Legend i Marszu. Dodruk byłby wybawieniem :)

zvish 

Wysłany: Pią 15 Lut, 2013   

Ano byłby wybawieniem, ale obawiam sie że nie prędko sie go doczekamy. Może jak dobrze pójdzie to ten Szturm w tym roku będzie. Ale na Marsz i Legendy to może w przyszłym.

Obawiam się (ale nie chce tutaj być jakis niesprawiedliwy ani demonizować), ale utrudnione jest kupienie nawet używanej wersji tych dodatków z racji na to że były one rozsprzedawane na części. Więc jak już to pojedyńcze karty albo gotowe talie danej frakcji.

Z tego co sie nam mówi to chyba problem w tym że Galakta jest uzależniona od planów wydawniczych i przedruków jakie robi FFG. A jeżeli tak to niewiem ale angielskojęzyczne wersjje to se na każdym sklepie kupisz. Więc pytanie kiedy FFG poczuje potrzebie przedruku skoro nawet u nas w kraju gdzie mamy inny niż angielski język użędowy leży tego tyle po magazynach. Z dugiej jednak strony może leży bo mamy taki a nie inny język :P

Ogólnie nie to żebym widział jakiś problem w w procencie poliglotów jaka nosi nasza Ojczysta Ziemia, ale jak to jest że mogę se kupić (mogę kupić bo jest sprzedawany ---> jest sprzedawany bo są nabywcy), niejeden produkt w wersji angielskojęzycznej. A w polskiej nie (bo nie jest sprzedawany ---> nie ma chętnych)?
Przykładowo kultowa karcianka Magic the Gathering, lwia część tego co zostało kiedykolwiek napisane pod sztandarem Forgotten Realms i inne takie.
Czy Drizzt po angielsku smakuje lepiej?
Czy może nie znajdzie się wydawca PL na cos co już wszyscy kupili bo najzwyczajniej nie kupi tego zadowalająca ilość. I nie będzie pieniązków :D .

Dlatego bardzo doceniam wydawnictko Galakta, wprowadza na nasz rynek itemy jakie itak zagościły juz w naszym kraju dawno temu w wersjach ENG. I sie ciesze że Galakta zarabia swoje pieniążki, bo jak przestanie je zarabiać to przestanie wydawać.
No chyba że się okaża jakimiś misjonarzami :D

morix 

Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

JA kupiłem podstawe WH:I bez problemu w sklepie jakieś 6miesiecy temu.
Cudem kupiłem Szturm i Legendy na licytacji po 100zł za sztukę...
A o Marszu Potępionych jak narazie mogę zapomnieć, dużo osób szuka, sporo ma rozkompletowane...

Szkoda bo gra ma duży potencjał, jednak żeby w nią grać trzeba mieć dodatki których już nie ma na rynku i nowym graczom jest ciężko zacząć.

zvish 

Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Mnie sięjak narazie cudownie udało zdobyc Marsz, Ulhuan, Legendy i Wrogów (do którego Upadku Karak Grimaz też juz sie nie kupi). Dalej wszytko jak narazie jest w sklepach więc mam nadzieje że nie zniknie nim będę gotów to wsyzstko kupić.

Germanus 
OT- Inwazja

Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

wersje anglojęzyczne jest chyła łatwiej dostać:)

zvish 

Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

Wersje anglojęzyczne to sie bez problemu dostanie nawetw polskich sklepach. A w razie czego można kupić od zagramanicznych. ;)

Banan

Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Na www.gryplanszowe.pl można kupić sporo starych dodatków. Jest np. Upadek Karak-Grimaz.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu