galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Descent: Labyrinth of Ruin
Autor Wiadomość
rep02
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   Descent: Labyrinth of Ruin

FFG już zapowiedziało kolejny dodatek do nowego Descenta. Poniżej linki do newsa. Dodatek ma się pojawić w drugim kwartale. Jak można przeczytać dużo nowości więc zapowiada się ciekawie!! Mam nadzieję już teraz, że ten dodatek również doczeka się spolszczenia. Nowi bohaterowie, nowe klasy, nowe potwory, nowa kampania i jeszcze kilka nowości. Zapowiada się bogaty dodatek!!

http://www.fantasyflightg...pm.asp?eidm=187

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3928

http://www.fantasyflightg...eidm=187&esem=1
 
     
alex_anderson
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

O właśnie takiego dodatku oczekiwałem! 19 questowa kampania. Miodzio! Szykuje się nieźle ;)
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Dokładnie miodzio :) ... może uda się, by polska wersja leżała pod choinką ?
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

taaa tylko przy obecnym tempie wydawania to moze doczekamy sie go na gwiazdkę heh , będzie jak z horrorem masa dodatków do tyłu :( (
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Dodatek wygląda super! Co do obaw o spolszczenie - kicham na to, jak nie wyjdzie to kupię angielską wersję i pomieszam z polską podstawką. Czasami są sesje gdzie kilka razy zaglądamy do angielskiej instrukcji albo księgi przygód, żeby zweryfikować poprawność tłumaczenia. Już i tak mnie korci, żeby kupić Lair of Wyrm, nie czekając na polskie wydanie :D
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Fantastico. Jestem właśnie w połowie pisania swojej kampanii a jak ją zagramy to trafi się ta mini z Legowiska Jaszczura. Później znowu będziemy grać moją aż wyjdzie ta.

Nie ważne że trzeba czekać, ważne że będzie.

A co do samych ujawnionych zapowiedzi, to widać że potwory silne (dodanie zielonej słabej kości dla potwora z 1 aktu). Będą bazowały na pewno na ilości i na śmiercionośnych zdolnościach.

Bohaterów to mam akurat od groma z Conversion Kitem ale nowe klasy się przydadzą.

A i jeszcze Poplecznik co idzie z nami w drużynie. Już w podstawce podobała mi się ta przygoda z Belthirem a teraz to już w ogule.
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Tarkun napisał/a:
Dodatek wygląda super! Co do obaw o spolszczenie - kicham na to, jak nie wyjdzie to kupię angielską wersję i pomieszam z polską podstawką. Czasami są sesje gdzie kilka razy zaglądamy do angielskiej instrukcji albo księgi przygód, żeby zweryfikować poprawność tłumaczenia. Już i tak mnie korci, żeby kupić Lair of Wyrm, nie czekając na polskie wydanie :D



No tak ale nie każdy dobrze zna lub lubi ten dziki język więc czeka na spolszczoną edycję , jednak co Nasze to Nasze :)
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

piwoslaw napisał/a:
No tak ale nie każdy dobrze zna lub lubi ten dziki język więc czeka na spolszczoną edycję , jednak co Nasze to Nasze :)


Oczywiście, że po Naszemu jest łatwiej dla większości graczy. Mój angielski jest przeciętny, ale mimo to, sięgam często po wersję angielską, aby wyjaśnić jakąś zawiłość. Mam wrażenie, że angielski jest bardziej precyzyjny, i zostawia mniej niedomówień w przypadku opisów kart/umiejętności.
 
     
Vvard
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

I ja się przyłączę do głosów zadowolenia. Z niecierpliwością oczekuję wszystkiego co z descentem związane.
 
     
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Dziubek napisał/a:
A i jeszcze Poplecznik co idzie z nami w drużynie. Już w podstawce podobała mi się ta przygoda z Belthirem a teraz to już w ogule.

O czym Ty mówisz? Jaki poplecznik w drużynie? W podstawce Belthir gra po stronie graczy? W jakiej przygodzie?

W dodatku widziałem tylko wilka dla bohaterów, gdzie wyczytałeś coś o poplecznikach?
 
     
Nit
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

Libero napisał/a:
Jaki poplecznik w drużynie? W podstawce Belthir gra po stronie graczy? W jakiej przygodzie?

W pierwszym spotkaniu "Zdrady Jaszczura"
Libero napisał/a:
W dodatku widziałem tylko wilka dla bohaterów, gdzie wyczytałeś coś o poplecznikach?

Ło tutaj :wink:
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013   

O nie wiedziałem że już odpowiedziałem na ten post :)

Co do poplecznika idącego z nami w drużynie to na początku będzie to sprzymierzeniec, którego Mroczny Władca może przeciągnąć na swoją stronę. Chociaż mi odpowiadała by też opcja że pokonując (w tym wypadku słabego) poplecznika, wciągamy go do swojej drużyny. To nawet lepsze niż odbieranie sobie Reliktów za wygrane przygody.
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Garść nowych informacji na temat tego dodatku, pojawiła się na stronie FFG. Mapka kampanii wygląda kozacko :)

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4041
 
     
rep02
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Już teraz chciałbym zobaczyć polską wersję w zapowiedzi Galakty :D
 
     
astor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Mar, 2013   

Wydaje mi się, że na to będziemy musieli poczekać :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 14