galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Analiza Wladcy krok po kroku
Autor Wiadomość
normall
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Lut, 2013   Analiza Wladcy krok po kroku

witam bede robil filmik (po polsku) opisujacy konkretnie krok po korku wszystkie aspekty gry i mozliwosci (w sensie najbardziej kontrowersyjne apekty gry jak je rozwiazac itp)
>>>>
-uzycie kart podczas gry dystans ograniczenie itp co one daja jak dzialaja podczas gry

-glownie robie to dla siebie zeby ta gre porpostu zrozumiec a takze zauwazylem ze gdy tlumazce to koledze on poprostu glupieje w sumie to sie nie dziwie bo jak ktos po raz pierwszy spotyka sie z gra karciana to tak to musi wygladac ale jak by obejrzal jakis film ktory mu pomoze a ja nie wypruwal bym sobie zyl to bylo by mile

-taka mam nadzieje ze wam gracza poczatkujacym w tym mnie takie cos osobiscie pomoze a wy starsi gracze pomozecie zrobic to do perfekcji

-filmik chce zrobic bardzo estetycznie i przejrzyscie na poczatku pewnie bedzie masa bledow i wtedy bede prosil was graczy o doszukanie sie bledow wskazanie co jak ma byc inaczej i wtedy ja go bede usuwal i robil od poczatku i w ten sposob doprowadzimy do sedna tego zalozonego tematu

-trudne sytulacje bede bral z najczesciej zadawanych pytan bo poczatkujacy gracz nie chce wertowac wszystkiego aby mial odpowiedz na swoje pytanie (takie cos szybko zniecheca do gry a przeciez my grazce chcemy zeby to sie rozwijalo )

-dochodza kolejne dodatki i tez beda wspominane o roznosci w zasadach albo dodatkowych zasad

-Moze mi pomozecie i wypiszecie jak krok po kroku mial by wygladac uzyje tego slowa czemu nie NASZ film wladcy pierscienia
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

Akcja bardzo fajna jak będę w stanie to bardzo chętnie pomogę merytorycznie :)

Edit:
Jeżeli byś zbierał na bieżąco to może dodatkowo unboxing i pierwsze wrażenia? :) Byłoby bardzo zacnie!
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Elegancko - czakam na efekty :D
 
     
gregvip
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Chętnie zobaczę taki filmik a w szczególności jak ktoś wygrywa w tą grę :(
 
     
normall
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

w piatek bede bral sie do nagrywania pewnie ukoncze go gdzies 14/15 lutego bo mam na to fajny patent moze zrobie jescze unbox calego cyklu krasnoludow bo ma dotrzec do mnie tez w tych okolicach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14