galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: The City Expansion!
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   Talisman: The City Expansion!

Jak Jon New, tajnymi kanałami, donosi na Talisman Island, następny dodatek to Miasto!

Zajebisty cover art BTW ;) .
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

Nie no! Właśnie wszedłem na forum, aby o tym napisać, a kolega Nemo mnie ubiegł ;>

Zakładam, że ten dodatek wprowadzi do gry kolejny narożnik? ;)
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

Ja mam źródła prosto z pierwszej ręki :P .
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012   

Nemomon napisał/a:
Ja mam źródła prosto z pierwszej ręki :P .


Wiadomo :razz: .

Co do samego "Miasta" z okładki można wyliczyć 5 nowych Poszukiwaczy. Nie wiem jeszcze kim jest ten "w brzuchu" tego białego, wodnego stworka :grin: .
Pewnie jakoś na dniach FFG ogłosi ten dodatek na swojej stronie, wtedy myślę dowiemy się więcej.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012   

Tam jest 6 nowych Poszukiwaczy ;) . Też mam nadzieję, iż FFG w poniedziałek coś więcej ogłosi lub przynajmniej doda Talisman do strony tytułów oczekujących na wydanie. Smutnym jest, iż Christian T. Petersen w swoim FFG In-Flight Report nie wspomniał nic o Talismanie. A przynajmniej nie otrzymaliśmy przecieków, iż wspomniał. Nic, póki co mamy Relic jeszcze do dyskutowania ;) .
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Sie, 2012   

Jon uploadował zbliżenia na nowych Poszukiwaczy: http://www.talismanisland.com/ ;)
 
     
jezykwaw
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Sie, 2012   

Wreszcie dodatek na który czekałem. Napewno zakupie Miasto oraz Wilkołaki (w przygotowaniu). Najbardziej jestem rozczarowany Smokami, chyba je sprzedam bo jakos nie pasuja mi do całości Talismana i psuja płynna rozgrywke. Rozgrywka ze Smokami robi sie nudna a karty poszukiwaczy sa przesadzone. Wiec nastepny zakup to napewno Wilkołaki i Miasto nie moge sie już doczekać :)
 
     
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Sie, 2012   

Przyznam się, że gram w Talismana obecnie bardzo żadko i żadnego dodatku planszowego nie rozkładam, ale MIASTO wymiata muszę go kupić i chyba kupię wersję angielską by szybciej sobie pograć :D
 
     
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Co zaś się tyczy bohaterów, to mam nadzieję, że zachowana zostanie możliwość zmiany "profesji" jaką dawało miasto z drugiej edycji. Przyznam się, że dla mnie to było najfajniejsze w "Mieście".
 
     
Grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

A propo profesji, to w mieście był fajny błąd/luka. Jak zmieniło się w arcymaga. To można było iść do banku wziąć porzyczkę w postaci całej puli złota i się nie przejmować jego oddawaniem, bo arcymag nie może zostać zmieniony w ropuchę, a taka jest kara za nie zwrócenie złota :)
 
     
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Mimo, że grałem 450 razy to nigdy na to nie wpadłem :D
Zawsze chciałem być Szeryfem
 
     
Galron
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

Mnie zastanawia zasobność portfela jaka będzie potrzebna żeby przetrwać w mieście. Bo jak będzie tak jak pamiętam to rola złodzieja robi się kusząca :P
 
     
Tomasz83
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Wrz, 2012   

Sxk napisał/a:
Mimo, że grałem 450 razy to nigdy na to nie wpadłem :D
Zawsze chciałem być Szeryfem
Nie do wiary ,do miasta w zasadzie tylko po to sie szło
 
     
pleechu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Paź, 2012   

Już poszło oficjalnie na maxa:


Wszystko tu:
http://fantasyflightgames...s.asp?eidn=3619
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Paź, 2012   

Nie ma co. Nie palili się z podaniem jakichś konkretniejszych wieści, aż do teraz ;>

Tutaj możecie zobaczyć plecy nowych kart talii Miasta, a także kilka przykładowych treści.

http://www.talismanisland.com/tour_4re.htm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14