galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatek - A Feast for Crows
Autor Wiadomość
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   Dodatek - A Feast for Crows

No to zapowiada się kolejny dodatek w druku na życzenie:

FFG napisał/a:
An exclusive early copy of an as-of-yet-unannounced Print on Demand expansion for A Game of Thrones: The Board Game Second Edition! This specially designed four-player scenario is playable in about two hours, and presents players with an entirely new set of objectives. Can you secure the Iron Throne in this game-changing scenario?


Cytat z newsa Announcing Days of Ice and Fire 2013

Ciekawe czym nas zaskoczą i jak rozwiążą problem 4 graczy, bo w druku na życzenie to raczej nakładek na planszę czy dodatkowe plansze się nie pojawią. I w którym momencie serii będzie obsadza akcja nowego scenariusza. :)
Ostatnio zmieniony przez Sardo Czw 21 Mar, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Shutt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

A dopiero co się szarpnąłem na DwD :(
 
     
toszt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Shutt napisał/a:
A dopiero co się szarpnąłem na DwD :(
Nie martw się, ostatnio też pierwsze info było dość wcześnie w zeszłym roku, a ostatecznie dodatek wyszedł jesienią, odkładaj pieniążki do świnki powoli i spokojnie nazbierasz ;)
 
     
Dredzilla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Czytalem o tym pare dni temu, pospekulujmy :)
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Może będą tam jakieś misje dla poszczególnych rodów, np. utrzymaj któryśtam zamek do końca gry.

(tak przy okazji, fajny byłby dodatek/jakiś scenariusz gdzie każdy z rodów na początku losuje zestaw osobistych celów (1 z 6 dostępnych kart, osobnych dla każdego rodu albo i wspólne dla wszystkich) do spełnienia np. skończyć grę z tronem, utrzymać stolicę, zdobyć stolicę przeciwników, zgarnąć wygraną z dzikich etc.)

Może Lannisterowie doczekają się dobrych dla nich czasów. Czyli akcja się dzieje pod koniec Starcia Królów tuż przed atakiem Stannisa na Królewską Przystań. Robb napierdziela na południe, a Greyjoyowie odwiedzają Winterfell i Moat Calin.
Ostatnio zmieniony przez Sardo Czw 24 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Dredzilla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

w sumie watpie zeby sie cofali z tym dodatkiem, moze maja jakies grube spoilery od martina skoro WoW :D
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

No jeśli chcieliby iść do przodu to tak, ale to mało fajne, wolę się z książki dowiedzieć co i jak :roll:

W sumie jak zrobili DwD to sobie pomyślałem, że przydałby się taki scenariusz do momentu Starcia Królów, ale przed śmiercią Renly'ego żeby wszystkie 6 rodów było w grze.
 
     
Dredzilla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Pewnie tak sie nie stanie, ale mogliby wprowadzic Petyra, choc w sumie to nic nie wiemy co on kombinuje w westeros, moze marionetkowy krol ? byloby ciekawie
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

dla 4? czekam na oficjalke na minimum 7+ np :d
 
     
Shutt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Sardo napisał/a:
...
(tak przy okazji, fajny byłby dodatek/jakiś scenariusz gdzie każdy z rodów na początku losuje zestaw osobistych celów (1 z 6 dostępnych kart, osobnych dla każdego rodu albo i wspólne dla wszystkich) do spełnienia np. skończyć grę z tronem, utrzymać stolicę, zdobyć stolicę przeciwników, zgarnąć wygraną z dzikich etc.)
...


Pachnie mi to Ryzykiem ;) osobiście uważam, że wprowadzenie misji byłoby całkiem ciekawe, typu S&D, HtF (w tym przypadku jakieś miasto) itp.
Dobrze by było gdyby weszła jakaś nowa jednostka bojowa czy też handlowa (wg mnie ta gra ma spory potencjał do rozwoju, ale do tego potrzebna by była modyfikacja mapy).

Nowymi rodami też bym nie wzgardził, ale na to już dawno straciłem nadzieję :(
Chyba, że weszłyby w rolę wojsk neutralnych (tylko jak tu opracować zasady wg których by się poruszały)...

Fantazje...

Wracając do tematu, dodatek na 4 os. bardzo by mi się przydał, bo w moim gronie zabranie ludzi do grania w GoT graniczy z cudem, a tym bardziej dotyczy to 6-ciu graczy (abstrahując od "naszej" ekipy Gog).
Wg mnie wydawcy starają zachęcić się nieprzekonanych do tej gry i powiększyć grono graczy.
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Shutt napisał/a:
Sardo napisał/a:
...
(tak przy okazji, fajny byłby dodatek/jakiś scenariusz gdzie każdy z rodów na początku losuje zestaw osobistych celów (1 z 6 dostępnych kart, osobnych dla każdego rodu albo i wspólne dla wszystkich) do spełnienia np. skończyć grę z tronem, utrzymać stolicę, zdobyć stolicę przeciwników, zgarnąć wygraną z dzikich etc.)
...


Pachnie mi to Ryzykiem ;) osobiście uważam, że wprowadzenie misji byłoby całkiem ciekawe, typu S&D, HtF (w tym przypadku jakieś miasto) itp.

W ogóle nie miałem do czynienia z Ryzykiem, więc to raczej przypadkowe powiązanie.

Shutt napisał/a:
Dobrze by było gdyby weszła jakaś nowa jednostka bojowa czy też handlowa (wg mnie ta gra ma spory potencjał do rozwoju, ale do tego potrzebna by była modyfikacja mapy).

Nowymi rodami też bym nie wzgardził, ale na to już dawno straciłem nadzieję :(
Chyba, że weszłyby w rolę wojsk neutralnych (tylko jak tu opracować zasady wg których by się poruszały)...

Fantazje...


Do takich większych zmian jak nowe jednostki czy nowe rody to raczej musiałby wyjść większy dodatek. Druk na życzenie nie daje dużych możliwości, chociaż jakaś nakładka na mapę nie jest znowu taka niemożliwa, ale i tak wątpię by się takowa pojawiła. Więc raczej te Twoje fantazje pozostaną fantazjami.


Shutt napisał/a:

Wracając do tematu, dodatek na 4 os. bardzo by mi się przydał, bo w moim gronie zabranie ludzi do grania w GoT graniczy z cudem, a tym bardziej dotyczy to 6-ciu graczy (abstrahując od "naszej" ekipy Gog).
Wg mnie wydawcy starają zachęcić się nieprzekonanych do tej gry i powiększyć grono graczy.


Mogę dokładnie to samo powiedzieć :)
Jeszcze przyszło mi na myśl, że może jakieś nowe karty Westeros się pojawią :D
 
     
Heimdall89
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4030

No i jest nowy dodatek jako druk na życzenie, a w nim nowy ród :) .
 
     
Dredzilla
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

troche duzo ich na mapie :P , ciekawe jak karty
Sardo, spelnilo sie Twoje zyczenie :)
 
     
Shutt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Yay, w końcu coś nowego! :D


EDIT: Gra na 4ech tylko? :( Co z MArtellami i Tyrellami.
Fajnie, że wymyślili coś w rodzaju "misji", ale nadal jest luka na południu :(
Greyjoyowie odpadli... nie tak to sobie wyobrażałem.
 
     
toszt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Najłatwiej odciąć Greyjoyów i dolną część mapy... Będzie krwawo na środku, ale pewnie wypróbujemy to na jesieni dopiero...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14