galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2013 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
Sxk

Wysłany: Czw 10 Sty, 2013   

Myszy wyglądają świetnie

Kieves

Wysłany: Pią 11 Sty, 2013   

Mice and Mystic koniecznie.

Dodatkowo Police Precinct, bo dawno nie było czystej kooperacyjnej. No i z takim tematem!

Murzyn_ek

Taak!! Mice and mystics!! Tym bardziej, że po ang już zeszła w Polsce... i nie wiadomo kiedy i czy będzie... ;(

Cierń

Popieram - Mice and Mistic to świetny pomysł. Zwłaszcza że w planach mam zakup tej gry :)

Murzyn_ek

A i w sumie nie miałabym nic przeciwko polskiej wersji gry Fortune and Glory: The Cliffhanger Game... Żeby tylko jakość komponentów była wysoka, a karty mogą być z grubszego papieru, niż w oryginale ;) . A do tego najlepiej niższa cena :P tak, tak... marzenia ;)

Don_Silvarro

Jak już jesteśmy przy produktach Plaid Hat Games, to ja bym wnioskował o Summoner Wars. Moim zdaniem najlepsza dwuosobowa gra karciana, jeśli nie dwuosobowa gra w ogóle. Wdarła się pod strzechy z przytupem, jest adaptacja na iOS, jest wydanie niemieckie, portugalskie i bodajże francuskie, więc jest to w dużej mierze produkt sprawdzony.

Do tego klimat fantastyczny, gra konfliktowa, bardzo przyjazna rozgrywkom turniejowym - a więc wpisuje się bardzo ładnie w profil wydawnictwa Galakta.

Sam tłumaczyłem trochę kart w formie ściągawek do wydrukowania, ale mam wrażenie, że z dedykowaną polską wersją językową gra odniosłaby duży sukces w Polsce.

JanekBossko

yyyy przeciez Summoner Wars bedzie wydany w tym roku po polsku

piwoslaw 

hmm 10 wczoraj i cisza w eterze brak wiadomości o planach

Wallenstein

Libero napisał/a:
Ja najbardziej bym chciał zobaczyć:

Mice And Mystics

Nowa, przepiękna i klimatyczna gra dla wszystkich, która już została okrzyknięta klasykiem.
Check this out:
http://www.plaidhatgames....ice-and-mystics
http://www.youtube.com/watch?v=K3ytmBjB6bY

Gra w takiej cenie, która jest jednostrzałowcem? Tam jest linearrna fabuła i jak raz się zagra to już wszystko jest wiadome. Do tego nie należy liczyć na dodatki, które zdaje się nie są nawet zapowiedziane w wersji ENG.

moonman

piwoslaw napisał/a:
hmm 10 wczoraj i cisza w eterze brak wiadomości o planach

było do przewidzenia, to Galakta :)

D.W.
Galakta

Życie po prostu... nie da się wszystkiego przewidzieć.

Napiszę dzisiaj jakieś informację, ale nie będzie ich zbyt dużo. Postaram się potwierdzić tylko terminy wydań gier już zapowiedzianych. Dopiero po targach w Norymberdze na przełomie stycznia i lutego pojawią się pewniejsze informacje.

"Dzisiaj" oznacza raczej godziny wieczorne.

Murzyn_ek

Wallenstein napisał/a:
Libero napisał/a:
Ja najbardziej bym chciał zobaczyć:

Mice And Mystics

Nowa, przepiękna i klimatyczna gra dla wszystkich, która już została okrzyknięta klasykiem.
Check this out:
http://www.plaidhatgames....ice-and-mystics
http://www.youtube.com/watch?v=K3ytmBjB6bY

Gra w takiej cenie, która jest jednostrzałowcem? Tam jest linearrna fabuła i jak raz się zagra to już wszystko jest wiadome. Do tego nie należy liczyć na dodatki, które zdaje się nie są nawet zapowiedziane w wersji ENG.

Dodatkowy scenariusz jest już na BGG do ściągnięcia. To po pierwsze. Po drugie tak samo scenariusze ma Posiadłość Szaleństwa i jest za zbliżoną cenę, więc nie widzę problemu. Poza tym za każdym razem grę można inaczej poprowadzić, poza tym spośród 6 postaci gra się 4, więc to też zmienia sposób rozgrywki, poza tym są karty, które zmieniają samą rozgrywkę (chociażby w tym samym scenariuszu na tym samym obszarze będą występowali inni przeciwnicy, bo m.in. oni dochodzą z kart)... Więc nie jest to gra jednostrzałowa!!

Cierń

Nieładnie Galakta, nieładnie. Po wcześniejszych deklaracjach i zapowiedziach że będziecie częściej informować o jakichkolwiek zapowiedziach gier czy opóźnieniach nic się nie zmieniło. A szkoda.

Co do mice and mistic, również słyszałem coś o darmowych scenariuszach i jestem pewien że będą do tego dodatki.

Lunar 

Wysłany: Sob 12 Sty, 2013   

INNSMOUTH! obowiązkowo! :)

Myszy - intrygujące i zabawne, mogą zrobić furorę na spotkaniach towarzyskich :)

piwoslaw 

Wysłany: Sob 12 Sty, 2013   

Ciekawe czy innsmouth wyjdzie tak jak podano bo juz spore opoznienie. Miasto ladnie pozno wychodzi heh dopiero polowa roku.

Odpowiedz do tematu