galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty leczenia
Autor Wiadomość
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Gru, 2012   Karty leczenia

Witajcie, wyjasnijcie mi proszę czy karty, na których jest napisane np, "Wyczerp bohatera aby wyleczyć dowolną postać" lub "zapłać/wyczerp aby wyleczyć dowolnego bohatera" dotyczy tylko moich bohaterów/postaci czy też dowolnego gracza?

Pytam bo mam problem ze zrozumieniem. Jest np. karta "Wybierz gracza i wylecz wszystkie obrażenia wszystkich jego postaci czy też bohaterów (nie pamiętam)" a ta jasno wskazuje komu i co mogę wyleczyć :)

Jeśli trzeba będzie to podam przykłady kart ale sens przekazałem prawidłowo.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Gru, 2012   

O ile kojarzę, to hasło dowolny oznacza także innych graczy :)
Nawet dodatki i zdarzenia możesz tak zagrywać.
 
     
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Gru, 2012   

Ok, jakby co to dokładnie chodzi mi o karty:

- Glorfindel "zapłać 1 żeton aby wyleczyć 1 punkt obrażeń dowolnej postaci" - nawet innego gracza ?
- Córka Nimrondel "Wyczerp Córkę Nim... aby wyleczyć do 2 pkt obrażeń jednego dowolnego bohatera" - nawet innego gracza ?
- Karta wydażeń Wiedza z Imladris " Wybierz postać.Wylecz wszystkie pubkty obrażeń tej postaci" - dowolnej, nawet innego gracza ?
- Gościniec Beorna "Wybierz gracza. Wylecz wszystkie punkty obrażeń wszystkich kontrolowanych przez niego bohaterów" - to jest oczywiste ale podałem to jako przykłąd karty gdzie wpisane jest wprost, że dot. to dowolnego bohatera (jego bohaterów)

Według mnie brak jest przy kartach konsekwencji stosowania słów kluczowych "dowolnego gracza/wybierz gracza" jeśli 3 pierwsze karty dot. kart dowolnego gracza.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Gru, 2012   

Na wszystkie 3 pytania odpowiedź brzmi tak.
 
     
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Gru, 2012   

Dzięki za odpowiedzi. Intuicyjnie rzeczywiście na wszystkie pytania nasuwa się odpowiedź "tak" :-) niemniej nie miałem pewności
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 14