galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: Digital Edition
Autor Wiadomość
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Paź, 2014   

Panie i Panowie, mamy kolejny dodatek! Kto odważy się zajrzeć do Podziemi? :)
 
     
UtileDulci
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

Ja ;) Jakby ktoś chciał razem pograć, to piszcie do mnie na priv.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

(C&P z mojego forum na którym się polskie znaki popsuły...)

Wiec dzisiaj Carl Jackson, glowna osoba u Nomadow od gadania ;) przedstawil plany Nomadow na najblizsza przyszlosc. Oto te plany:

1. Darmowy prezent dla posiadaczy Gold Edition. Kazdy posiadacz Gold Packa (przypuszczam, ze Season Passa tez) w przyszlym tygodniu znajdzie u siebie w ekwipunku 3 darmowe kopie Digital Edition, ktore bedzie mogl oddac komu bedzie chcial! A jak nie macie komu oddac, to mozecie oddac mi - ja na pewno znajde pozytek.. ;) .

2. Gory. Wiec nastepnym dodatkiem beda Gory. Mozna sie ich spodziewac kiedys w styczniu 2015.

3. Cross-Platform. Jak juz kiedys wspominalem, Nomadzi bardzo energicznie pracuja nad systemem pozwalajacym graczom uzywajacym roznych wersji grac w DE wspolnie. Planowane wydanie wtepnie to grudzien 2014.

4. Nowi Poszukiwacze. Pewnie czesc z was wie, iz tym razem Nomadzi postanowili nas zaskoczyc, wydajac Poszukiwaczy, ktorzy w Talismanie jeszcze nie pojawili. Od dosyc dawna bylo wiadomo, iz nastepnym Poszukiwaczem z Mephisto bedzie "Shape Shifter" (u nas "Zmiennoksztaltny"), a tym razem ujawniono tych dwu extra postaci. Beda nimi "Pirat" oraz "Ninja". Ponadto Ninja oraz Pirat przz kilka tygdni beda rozdawani za darmo!

5. Osiagniecia. Dla tych, ktorzy sa spragnieni wrazen..... W przeciagu kilku tygodni maja zostac dodane nowe.

Ponadto DE bedzie niedlugo dostepny rowniez na Macu. Ale u nas niemal nikt tego pieknego systemu.... nie posiada, wiec nie wspominam.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

W sprawie kluczy aktywujących język polski w Talisman Digital Edition:

http://gamekeeper.offnet....opic.php?t=6853
 
     
el_g
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

A od dzis az do 2 grudnia na Steam beda przeceny z okazji Black Friday - Talizman i dodatki mozna kupic z obnizka 50-75%!!! :cool:
 
     
Corypheaus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

Od dziś do cyfrowej wersji dodano dwie postacie: Pirat i Ninija. W przygotowaniu: Zmiennokształtny.

PS. Wiadomo coś dokładnie na temat daty wyjścia dodatku Highlands?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   

Cóż, jak będzie to będzie. Myślę, iż w tym miesiącu, pewnie pod koniec.
 
     
Mstr
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Mar, 2015   

Czy ktoś zrobił Osiągnięcie "Bratnie Duszki"? Jego treść brzmi: "Grając Leśnym Duszkiem, wraz ze Skrzatem odwiedź Wróżkę". Czy chodzi tu o Skrzata z dodatku "Podziemia" (czyli Leprechauna) czy Skrzata - Przyjaciela z talii przygód?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Mar, 2015   

Przyjaciela.
 
     
roszpunka1990
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Cze, 2015   

Czy ktoś wie kiedy w Talisman DE będzie wydany dodatek smoki?
 
     
roszpunka1990
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Cze, 2015   

el_g napisał/a:
W tej chwili na oficjalnej stronie Talisman DE wszystko przecenione o 30% ^___^


W jakich cenach w przeliczeniu na złotówki były wtedy do kupienia?
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Cze, 2015   

roszpunka1990 napisał/a:
Czy ktoś wie kiedy w Talisman DE będzie wydany dodatek smoki?


Ze względu na to, iż dodatek wywraca całą grę do góry nogami, nie pojawi się on zbyt szybko w wersji cyfrowej. Jako ciekawostkę dodam, iż obecnie do Talisman: Digital Edition tworzony jest dodatek "Miasto".

Pozdrawiam,
Kamil
 
     
roszpunka1990
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Cze, 2015   

Czy ktoś się orientuje czy grę zakupioną na Steam'ie można jakoś przenieść na Androida czy kolejny raz trzeba płacić aby mieć ją na telefonie/tablecie?
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Cze, 2015   

Nie można, bo to różne platformy, więc jakby dwie różne gry. Często pojawiają się ciekawe promocje na Talismana na Androida, a czasami nawet da się go dorwać za darmo.
 
     
gromski88
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Cze, 2015   

siemanko. pytanko takie male mam... Czy duzo osob gra w Digital Edition? Zastanawiam się, czy jest sens kupowac. Kolejna rzecz to jak sie to ma do wersji planszowej? Potrafi tak wciągnąc czy raczej średniawka?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13