galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: Digital Edition
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   Talisman: Digital Edition

Multiplayer wersja Talisman Prologue: http://www.talisman-game.com/talismande/ ;)
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

Tak zerknąłem na Talisman Island, by zauważyć, iż Jon zapodał newsa na temat Digital Edition. Widać na nim screena z gry multiplayer, a przede wszystkim widać pomalowane figurki! ;)

https://www.facebook.com/...&type=3&theater
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Pomalowane figurki to świetny pomysł, zresztą te szare były pozbawione sensu. Wersja cyfrowa gry nie może przecież posiadać ograniczeń typowych dla planszówki.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Cze, 2013   

Dzisiaj na Talisman Island dzisiaj możemy zobaczyć małą i ciekawą zapowiedź z Digital Edition. Oprócz oglądania obrazków, polecam również przeczytać, co tam pod spodem jest napisane, bowiem za tymże grafikami kryje się ciekawa historia ;) .
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Trochę stary temat, ale Talisman Digital Edition zostało wydane na Steam razem z dodatkiem Reaper.

Tutaj znajduje się strona Talisman DE: http://store.steampowered.com/app/247000
A tutaj Season Pass: http://store.steampowered.com/app/258817/
 
     
UncleLion
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Mar, 2014   

Mam pytanie odnośnie Talisman Digital Edition: czy wersja multiplayer daje możliwość zapisu stanu gry?
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Mar, 2014   

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.
 
     
UncleLion
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Mar, 2014   

A z czystej ciekawości: ile czasu średnio zajmuje Wam rozgrywka w trybie multiplayer? Talisman kojarzył mi się zawsze z dość czasochłonną grą....
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Mar, 2014   

Sejwy do gry online mają się pojawić soon.

Gra w zależności od liczby graczy i ich zaawansowania (znaczy: czy wiedzą, co robią...) potrafi trwać do około godziny. Z reguły da się gierkę w pół godziny skończyć.
 
     
UncleLion
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014   

Wczoraj zakupiłem DE. Na razie grałem tylko z komputerem i wszystko niby ok, tylko mam wrażenie, że jest problem z rzucaniem zaklęć. Niby mam jakieś karty, które można użyć np. na początku rundy, ale gdy ta się rozpoczyna nie mogę go rzucić.
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

UncleLion napisał/a:
Wczoraj zakupiłem DE. Na razie grałem tylko z komputerem i wszystko niby ok, tylko mam wrażenie, że jest problem z rzucaniem zaklęć. Niby mam jakieś karty, które można użyć np. na początku rundy, ale gdy ta się rozpoczyna nie mogę go rzucić.


Cześć,

gra informuje Cię, kiedy Zaklęcie "nadaje się" do rzucenia. Objawia się to niebieską pulsacją otoczki Zaklęcia. Zaklęcia w Talismanie mają różne timingi na ich rzucanie.

Jeżeli wykonasz double click na Zaklęciu w Quick Access'ie (to podręczne menu z trzema zakładkami na dole ekranu), zauważysz, że Zaklęcie się jakby wysunie lekko ku górze. Oznacza to, że Zaklęcie takie zastało "zakolejkowane" i rzuci się automatycznie, gdy tylko pojawi się taka możliwość.

Pozdrawiam,
Kamil
 
     
q_ral
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Maj, 2014   

No z tym kolejkowaniem to nie wiedziałem - dzięki za przydatne info!

Po kilku partiach w trybie hot seat wydaje nam się, że jest jeszcze kilka bugów, głównie z zaklęciami. Chyba najbardziej mnie denerwuje, że nie można podejrzeć zaklęcia od razu po wylosowaniu.
 
     
aduko
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

Promocja w CDP.pl na TDE i dodatki

https://cdp.pl/gry/talisman-digital-edition
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Maj, 2014   

Online save game feature added!

You can now resume an online game. The resume feature uses Steam's friend invite functionality to gather players back together, so you MUST be friends with the other players in the game in order to rejoin them. Your Steam status must be set to anything other than Offline for the invites to work.

You can resume a game by choosing 'Resume' from the Online screen, which then sends an invite to all of the players who were in that game. Accepting the invite or choosing Resume will take you to the game setup screen with the other players.

As with offline games, you can only have 1 online game save at a time. Resuming an online game will always attempt to resume your last online game
 
     
el_g
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Maj, 2014   

W tej chwili na oficjalnej stronie Talisman DE wszystko przecenione o 30% ^___^
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14