galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nightmare mode from FFG!
Autor Wiadomość
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Paź, 2013   

Witam wszystkich forumowiczów. Właściwie od momentu ukazania się LOTR-a LCG śledzę to forum ale jakoś nigdy się nie zarejestrowałem ;) LOTR-a zbieram regularnie, jak tylko wychodzą nowe dodatki to je kupuję.

Mam ten Game Night Kit S2, dokładnie z tego sklepu ale nie kupowałem w takiej cenie ;) Kupiono, zapłacono, choć później sprzedający stwierdził, że dał złą cenę (i ją podniósł w sklepie). Nie wiem czy mój tok rozumowania jest słuszny ale generalnie wszystkie GNK kosztują tyle samo (Netrunner, Warhammer itp) poza LOTR-em, wg mnie to się bierze z ilości kart. Choć bynajmniej to nie usprawiedliwia ceny bo jest ona (lekko mówiąc) barbarzyńska. Zestaw, oprócz kart, zawierał matę do gry oraz plik zasad turniejowych.

Mam również te Nightmare Decki z S1 (nie spodziewałem się, że będą w Polsce i siostra przywiozła z USA a nie miałem gdzie zamówić tego S1) wydane jako PoD(DnŻ). Co ciekawe trafił mi się misprint, który spowodował, że jeden z tych decków był wycofany z normalnej sprzedaży.

Ostatnio zmieniony przez Muad'Dib Czw 21 Lis, 2013, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Paź, 2013   

Kity do innych gier zawierają matę jakieś tam głupie tokeny i zastaw ekskluzywnych kart mniej więcej 1 w 2 sztukach 2 w 14 (zazwyczj crap)=120zł
Trzeba będzie kity drukować
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

Muad'Dib napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów.

Muad'Dib witaj, witaj! :) Im więcej nas tym lepiej. Mam prośbę - wrzuciłbyś kilka dobrych jakościowo fotek maty do gry z zestawu, który posiadasz? Fajnie byłoby również przeczytać kilka słów recenzji owych dodatkowych kart. Z góry dzięki w imieniu wszystkich napalonych na matę :)
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013   

Poniżej przedstawiam zdjęcia maty. Odnośnie samych kart to za bardzo się nie wypowiem gdyż jeszcze nie miałem okazji ich używać ( i generalnie jestem w tyle z graniem, obecnie bardziej zbieram). Mogę tylko powiedzieć, że jeśli chodzi o jakość to przypominają mi druk na życzenie. Co ciekawe FFG już wysłało zamiennik dla tej gry z błędem w druku. Ciekawe tylko kiedy dojdzie ;)

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lis, 2013   

Muad'Dib napisał/a:
Poniżej przedstawiam zdjęcia maty. Odnośnie samych kart to za bardzo się nie wypowiem gdyż jeszcze nie miałem okazji ich używać

Ciekawe, acz spodziewałem się funkcyjnej maty w stylu dodawanej do Star Wars Pocket Model (tylko w steel-box'ach). Acz jako gadzecik ujdzie. Po forum krążyła swego czasu fotka prezentująca nadrukowaną planszę na stole z jakiegoś "amerykanckiego" turnieju. Nie pogniewałbym się, gdyby takowe cudo można było samemu wydrukować na czymś ala baner reklamowy i zwijać w rulonik zabezpieczony tubą pod rysunki. Lecz zejdźmy na ziemie, to jeno Polska panie i panowie... :)
I jeszcze nie spotkałem Gracza, który by tylko LOTR LCG kolelcjonował :)
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lis, 2013   

Lekt napisał/a:

I jeszcze nie spotkałem Gracza, który by tylko LOTR LCG kolelcjonował :)

No to pierwszego już widzisz :roll:
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lis, 2013   

Lekt napisał/a:
(...)
I jeszcze nie spotkałem Gracza, który by tylko LOTR LCG kolelcjonował :)


Gro czas zajmuje mi wielokrotnie wspominany na forum MECCG (Middle Earth Collectible Card Game) co powoduje, że chwilowo LOTR-a bardziej zbieram niż gram ;) Żeby nie było offtop-u to dodam, że jestem zapisany na GNK S3 więc jak tylko wpadnie w moje łapki to mogę zrobić fotki. I mam zaprzyjaźniony sklep, który trzyma dla mnie GNK S1 (a którego nie miałem gdzie zamówić w Polsce). Gdyby ktoś reflektował na to, wystarczy mi dać znać. Cena to 35 ero i będę to odbierał na wiosnę przyszłego roku.
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

I chwali się FFG za podejście do klienta. Dziś otrzymałem zamiennik do tego missprintu :) Wypełniłem u nich formularz na stronie, dodałem zdjęcie jako dowód i po około tygodniu otrzymałem poprawioną kartę :)
 
     
TomB
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Galakta wrzuciła do sklepu ofertę Koszmarnych talii. Czy cena 59,90 za talię jest prawdziwa? Czy to się dzieje naprawdę?
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Wow, faktycznie, to se zaszaleli. Zwłaszcza, że angielskie wersje można dostać ponad 2 razy taniej...
 
     
tomtom
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Lut, 2014   

Na szczęście u konkurencji cena jakby przystępniejsza.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

TomB napisał/a:
Galakta wrzuciła do sklepu ofertę Koszmarnych talii. Czy cena 59,90 za talię jest prawdziwa? Czy to się dzieje naprawdę?

TomB widocznie ktos zamiast czerwonej tabletki wziął niebieska i parafrazując Morfeusza "Miałem sen, ale już odszedł"... a ja niczym te durnowate trolle skamieniałe uznałem po skonsultowaniu sprawy z Creadem, że cena błędnie poleciała z rozpędu. Czyli jako DnŻ = min. 60 monetek, a za 20 karteczek kartuniek rzeczywiscie cena boli...
Hmm wesołego dojenia cdn.
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

Cena trochę dziwna, tym bardziej, że wczoraj zamówiłem w moim sklepie (wspieram lokane środowisko) za połowę tego. Nie mam pojęcia, skąd taka różnica, ale co tam, i tak bym pewnie wziął. Czekam jeszcze na Stone of Rech rech (po naszemu - Kamień Rechotu :razz: ).
 
     
pattom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

Koszmarne talie można kupić i za 27.08 PLN :-)
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

To już rozsądniejsza cena i takiej mniej więcej się spodziewałem, chociaż z drugiej strony nawet te ok.30zł to dużo biorąc pod uwagę, że jest tu tylko 20 kart i to nie jakieś nowe przygody, a jedynie rozszerzenie już istniejących. Dla porównania mamy przecież 60-kartowe zestawy za ok.40zł, gdzie nie tylko jest 3 razy więcej kart, ale karty są bardziej atrakcyjne, bo otrzymujemy tam nowy scenariusz, nowego bohatera i kilkanaście kart do własnej talii.
Może w końcu i tak to kupię, ale te dodatki koszmarne są cenowo dopasowane do swojej nazwy.

Nawiasem mówiąc, pattom, gdzie widziałeś taką cenę. W ulubionym przeze mnie sklepie naszego współforumowicza cena jest nieco wyższa (może warto ją tam obniżyć :wink: ).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13