galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nightmare mode from FFG!
Autor Wiadomość
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Moje pytanie do Galakty czy planują ruszyć z wersją w PL tej inicjatywy pozostało bez odpowiedzi.

Sam koncept turnieju w WP jest raczej słaby natomiast byłaby okazja aby się spotkać i pograć od czasu do czasu. Sam pewnie nie dałbym rady skorzystać za często (choć do Galakta Hobby Center nie mam daleko) ale chętnie od czasu do czasu zobaczyłbym jak to jest pograć w więcej osób.

Osobiście przypuszczam że dostaniemy dodatki w formie druk na żądanie nic więcej, nic mniej.
 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Chyba masz rację, ale chciałbym się mylić :wink: .
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Maj, 2013   

Nowy game night kit i nowe nightmare decki link

Czyli FFG nie zapomina o starych scenariuszach - polowanie na golluma , starcie u stóp samotnej skały i podróż do rhosgobel. Jest informacja, że będzie wydane jako POD(druk na życzenie). Jednak nie ma co się napalać bo te, które zostały zapowiedziane w grudniu, niedość, że w sprzedaży nie są, to nawet żadnej wzmianki na ten temat nie było. A szkoda.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Maj, 2013   

Ja jestem przerażony tym, że po pierwszym GNK słuch zaginął :/
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Maj, 2013   

Znalazłem na pewnym blogu wpis dotyczący tych scenariuszy: link
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Maj, 2013   

Berestaszek napisał/a:
Nowy game night kit i nowe nightmare decki link

Czyli FFG nie zapomina o starych scenariuszach - polowanie na golluma , starcie u stóp samotnej skały i podróż do rhosgobel. Jest informacja, że będzie wydane jako POD(druk na życzenie). Jednak nie ma co się napalać bo te, które zostały zapowiedziane w grudniu, niedość, że w sprzedaży nie są, to nawet żadnej wzmianki na ten temat nie było. A szkoda.


A ja bym chciał nowe scenariusze na bazie istniejących już kart spotkań. Takie ja fanowskie, tyle że.... wydane przez FFG
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Maj, 2013   

Tak trochę off topem, ale tutaj z kolei jest Easy Mode... http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4138
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Maj, 2013   

Skoro wyszło uproszczenie typu Easy Mode, gdy scenariusze z podstawki czy te z rozszerzeń mające 3-5 pkt. na skali trudności, zawsze można dociągnąć dodatkową kartę cienia albo ustawić sobie maksymalną ilość rund :)

Oby Koszmar wyszedł u nas bo czuję, że w połączeniu z zapowiedzianymi Czarnymi Jeźdźcami zapowiada się orkowo trudna przeprawa!
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Maj, 2013   

spoiler noghtmare deckow

Naprawde wyglada to niezle.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Sie, 2013   

W hAmeryce można już kupić ciekawe kiedy u nas będzie info.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

Panie i Panowie, krasnoludy i elfy...
Zestaw koszmarów w... koszmarnej cenie - 175,00 zł
Po prawdzie na razie anglojęzyczny, acz wątpię żeby komplet w Polsce w rodzimym kosztował mniej... Dramat.
Ile tam jest kart do ZP? 400? Za trzy skromne komplety po 22 karty na scenariusz, to one na bank muszą być pozłacane... albo nawet z Mithrilu!!!
Link
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

Po co wprowadzac ludzi w błąd? W sklepie FFG dodatki są po 7$.


http://store.fantasyfligh...cfm?FullCat=248
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

Karharoth napisał/a:
Po co wprowadzac ludzi w błąd? W sklepie FFG dodatki są po 7$.

Owszem Karharoth masz absolutną rację, również sprawdziłem tę informację.
Zestaw zaprezentowany przeze mnie w kwocie 175 zł (w promocji 160 zł) to najpewniej całość trzech talii, plus jakiś bonus turniejowy i może nowe tokeny. Doliczając koszt sprowadzenia ze Stanów itd. mimo wszystko cena powala.
Skoro to "tylko" $7 czyli na dzień dzisiejszy przy obowiązującym kursie waluty w zaokrągleniu 3,00 zł = 21,00 zł. U nas jedna talia będzie najpewniej kosztowała między 30 a 45 zł.
Bądź jak większość DnŻ ok. 50-65 zł.
Jeżeli mój poprzedni post wprowadził kogoś w błąd, to przepraszam. Po prostu nieco się zbulwersowałem i mea culpa, gdyż powinienem napisać bardziej wyczerpującego posta.
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

Na rebelu po 27,50. W normalnych sklepach internetowych będzie taniej : )
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

Mnie bardzo ciekawi, czy galakta może wyda również taką ekskluzywną wersję z dodatkami (w jakimś mniejszym nakładzie oczywiście), bo chętnie bym się w takową wyposażył (te playmaty są bardzo kuszące), ale karty wolę mieć w polskim języku.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13