galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nightmare mode from FFG!
Autor Wiadomość
balint
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   Nightmare mode from FFG!

ciekawe czy trafi (a raczej kiedy) to do sprzedaży...
fiu fiu

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3792
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

How Do I Order My Game Night Kit?

All our upcoming Season One 2013 Game Night Kits will be available to retailers through our B2B store upon their release on January 14, 2013.

====

Czyli niedługo. Podobają mi się grafiki tych przedstawionych kart.
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

WHOA! Mam nadzieję że w Polsce też to zawita! Mam tylko nadzieję że karty nie będą się bardzo różnić od tych co dostajemy w standardzie.

[edit]
Kurde jednak będzie to druk na życzenie. także będą się karty różnić :<
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

Berestaszek napisał/a:
Kurde jednak będzie to druk na życzenie. także będą się karty różnić :<


Może i dobrze, że będą się różnić - będziesz wiedział, iż właśnie Ty albo Twoi koledzy w następnej rundzie będą mieli do wylosowania koszmarną kartę ;) .
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

właśnie moim zdaniem o wiele lepiej by było jakbyś nie wiedział i nagle wyskakuje niewiadomo co i cyt."cały misterny plan (...) w pi**u" :D Inna sprawa że w sumie 22 kart na każdy scenariusz to nie tak znowu dużo, dlatego w pewnym momencie można by było się spodziewać co się może stać.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

W zasadzie, to jeszcze mniej. Jedna z tych kart, to ta karta informacyjna nightmare mode, więc do talii wrzucamy 21 kart. Aczkolwiek wyrzucamy z samej talii 16 kart, więc i tak dostajemy 5 kart (+1 karta info) extra.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Gru, 2012   

Dokładnie rzecz biorąc będzie to do nabycia troszkę później:

The Nightmare Decks from the season one The Lord of the Rings: The Card Game Game Night Kits will be available to players via Print on Demand after the Kits are rotated out of circulation later in 2013.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Gru, 2012   

świetna sprawa :) Bardzo fajny pomysł z odświeżeniem scenariuszy z podstawki :)
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Gru, 2012   

Ja bardzo chętnie zdobyłbym takiego Deck Boxa. Ciekawe czy w sklepie Galakty będzie możliwość uczestnictwa w takim "turnieju" (w notce jest informacja o opcjonalnych zasadach konfrontacyjnych).

Dla mnie lotr i tak zostanie głównie grą solo ale ciekawy jestem jak to FFG wymyśliło.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

wojo napisał/a:

Dla mnie lotr i tak zostanie głównie grą solo ale ciekawy jestem jak to FFG wymyśliło.
I w wariancie solo jest już wystarczająco trudny, żeby go dodatkowo komplikować.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Gru, 2012   

crabtree napisał/a:
I w wariancie solo jest już wystarczająco trudny, żeby go dodatkowo komplikować.


No właśnie poza trzema (Ucieczka z Dol Guldur, Podróż do Rhosgobel oraz Powrót do Mrocznej Puszczy) to przy obecnych kartach cykl MP jest łatwy, nawet solo.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013   

Wydaje mi się że Powrót do Mrocznej puszczy też znacznie osłabł solo - wystarczy zabrać na wyprawę Aragorna z Wiedzy (z zestawu czatownik) i powinno być dużo łatwiej. Ostatnio do niego dotarłem i zauważyłem że jest bardzo mocny na tę wyprawę (dodaje olbrzymie ilości zapasów zagrożenia i przeżywa ugryzienie Golluma).

Ucieczka nadal masakruje jak sądzę choć zamierzam ją sprawdzić ponownie po dokończeniu cyklu Dwarrowdelf choć cudów się nie spodziewam.

Podróż do Rhoghobel też troszeczkę mięknie (więcej kart pozwalających na dociąg, więcej kart leczących) - choć i tak myślę że Denethor najbardziej się przydaje w tej wyprawie skracając talię przeciwności.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2013   

balint napisał/a:
crabtree napisał/a:
I w wariancie solo jest już wystarczająco trudny, żeby go dodatkowo komplikować.


No właśnie poza trzema (Ucieczka z Dol Guldur, Podróż do Rhosgobel oraz Powrót do Mrocznej Puszczy) to przy obecnych kartach cykl MP jest łatwy, nawet solo.

Zawsze możesz odkrywać dodatkową kartę z talii spotkań w fazie wyprawy. To by było dopiero wyzwanie na poziomie nightmare!
 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Ciekawe co z tym "turniejem". A tak wogóle to pomysł zapowiada się świetnie. Mnie też bardzo interesuje dek box. :twisted:
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Szuli napisał/a:
Ciekawe co z tym "turniejem".


Nie napalałbym się :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14