galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FFG rozkręca scenę turniejową
Autor Wiadomość
Wikary
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   FFG rozkręca scenę turniejową

Na stronie FFG ukazała się dziś informacja:

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3698

Czyli rozpoczyna się zachęcanie ludzi do brania udziałów w turniejach.

Ciekawe czy będą też gadżety po naszemu??
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Mam nadzieję, że będą. Te tekturowe linijki są do bani.
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Galakta wydała kiedyś jakiekolwiek Night Kity do czegokolwiek ? Ja bym się cieszył jak by chociaż sprowadzili "trochę" tych angielskich, bo nie wiem czy sklepy w Polsce będę chciały się bawić w zamawianie bezpośrednio w FFG. A swoją drogą taka fajna miareczka by się przydała :grin:
 
     
sugai
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Podbijam temat. Prowadzę sklep z grami i od samego ranka mam zapytania o ten zestawik.
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Zestawy Game Night Kits są pomyślane jako produkty promocyjne i na pewno nie będą dostępne w normalnej sprzedaży.

Obecnie pracujemy z FFG nad rozwiązaniem, w ramach którego zestawy (lub ich elementy) byłyby dostępne dla graczy z Polski.
 
     
sugai
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Michal napisał/a:
Zestawy Game Night Kits są pomyślane jako produkty promocyjne i na pewno nie będą dostępne w normalnej sprzedaży.

Obecnie pracujemy z FFG nad rozwiązaniem, w ramach którego zestawy (lub ich elementy) byłyby dostępne dla graczy z Polski.


Brawo. Mam nadzieję, że się uda dogadać z Amerykanami.
Zdaję sobie sprawę, że te produkty nie są na sprzedaż aczkolwiek mam też świadomość, że gracze lubią być dopieszczani.
Tak czy inaczej brawo i trzymam kciuki za negocjacje :mrgreen:
 
     
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Argumentem przeciw może być wielkość sceny - 3 głowy na krzyż w Polsce. Problemem ostatecznie nie jest cena zestawów, dodatków itp - z czasem wszystko można sobie dokupić. Gigantyczny problem stanowi natomiast fakt, że nie ma z kim grać - na śląsku obecnie 2 graczy... słabo. Gdy przeglądałem jak sprawa wygląda w innych rejonach kraju też szału nie ma. Niestety, bo gra się wyśmienicie.
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

martoln napisał/a:
Argumentem przeciw może być wielkość sceny - 3 głowy na krzyż w Polsce. ... Gigantyczny problem stanowi natomiast fakt, że nie ma z kim grać - na śląsku obecnie 2 graczy... słabo.

To niestety są bardzo nietrafione argumenty, bo ile odbyło się dotychczas turniejów w X-Winga ? Ja słyszałem o jednym jedynym na Galakitkonie, który w dodatku z samego założenia nie był jakimś hardcorowym turniejem z "prawdziwego" zdarzenia, a i tak pojawiło się na nim 8 osób. Jak będą jakieś imprezy to się zobaczy jak naprawdę wygląda sprawa graczy, a może i nie bo sporo ludzi gra sobie dla rozrywki po domach i nawet nie zagląda na fora takie jak to, więc pewnie nawet się nie zainteresują jakimś turniejem. Ja na przykład wiem że w Częstochowie jest co najmniej czterech graczy (po za mną) ale osobiście znam i grywam tylko z jednym z nich.

Wracając do tematu, ja wiem że to nie jest towar stricte na sprzedaż, ale zdaje się że jeśli sklep chce zorganizować jakiś turniej i miałby się tam taki zestaw pojawić jako główne czy dodatkowe trofeum to jednak sklep musi taki zestaw zakupić (chyba że się mylę ?).
 
     
Leviathan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

Scena turniejowa wygląda tak jak pozwala na to ilość graczy.

W Lublinie mamy co najmniej 8 graczy więc wygląda to naprawdę obiecująco. Na Falkonie na bank będzie turniej - być może nieco wcześniej też uda się coś zorganizować.
 
     
FilipsO
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

A myślicie, że po odkupieniu lucasfilm przez disney seria x-wing doczeka się 3 fali?
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Lis, 2012   

FilipsO napisał/a:
A myślicie, że po odkupieniu lucasfilm przez disney seria x-wing doczeka się 3 fali?


Co to ma do tematu turniejów?
Disney nie kupił Lucasfilmu po to, żeby pozabierać licencje firmom, które kupiły je od Lucasa. Zależy im na zysku tak samo, jak każdemu. Ja bym się tym nie martwił.
 
     
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

Crane napisał/a:
martoln napisał/a:
Argumentem przeciw może być wielkość sceny - 3 głowy na krzyż w Polsce. ... Gigantyczny problem stanowi natomiast fakt, że nie ma z kim grać - na śląsku obecnie 2 graczy... słabo.

To niestety są bardzo nietrafione argumenty, bo ile odbyło się dotychczas turniejów w X-Winga ? Ja słyszałem o jednym jedynym na Galakitkonie, który w dodatku z samego założenia nie był jakimś hardcorowym turniejem z "prawdziwego" zdarzenia, a i tak pojawiło się na nim 8 osób. Jak będą jakieś imprezy to się zobaczy jak naprawdę wygląda sprawa graczy, a może i nie bo sporo ludzi gra sobie dla rozrywki po domach i nawet nie zagląda na fora takie jak to, więc pewnie nawet się nie zainteresują jakimś turniejem. Ja na przykład wiem że w Częstochowie jest co najmniej czterech graczy (po za mną) ale osobiście znam i grywam tylko z jednym z nich. .


Praktyka wskazuje, że na turnieje przychodzi garstka osób na codzien grających, nie wnikam w co grywasz, ja pamiętam że przy 30-40 graczach w wowa w samych katowicach na turnieju pojawiało się max 10. Jeśli procent przełozyć na X-wing, to trochę się boję, że ciężko będzie z graniem turniejowym. Zwłaszcza, że na chwilę obecną ciężko jest jakkolwiek zagrać. Pytanie poboczne - skoro parę osób jest w Czewie - może zorganizujemy jakiś szpil? Mini turniej,albo zwyczajną rozgrywkę.
 
     
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Lis, 2012   

FilipsO napisał/a:
A myślicie, że po odkupieniu lucasfilm przez disney seria x-wing doczeka się 3 fali?


Na bank się doczekamy. Fantasy nie po to kminilo tyle czasu nad mechaniką i dopieszczało detale by zakopać zaraz na początku swoją nową perełkę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13