galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Baragor a Imperium
Autor Wiadomość
Borin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   Baragor a Imperium

Jeśli ten: http://deckbox.org/whi/Ungrim%20Baragor MEGAKOKS się broni/atakuje wybierając dajmy na to Cechę "Wojownik" to czy musi dopłacać jeśli przeciwnik ma kościółek(i) lub ewentualnie rzuci "dyscyplinę"?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   

nie bo to efekt globalny nie targetuje, w angielskiej wersji jest "choose"
 
     
Borin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   

i takie odpowiedzi jako kras lubie :mrgreen:Dzięki i Pozdro.
 
     
Rodhar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

jego zdolność to akcja więc dyscypliną można obronić jakąś jednostkę przynajmniej tak mi się wydaje bo inaczej to jest bez sensu, co z tego ze akcja jest globalna, rzucam dyscyplinę i konkretna jednostka sie obroni jak przeciwnik nie dopłaci.
co do kościoła to też tego nie rozumiem, skoro broni jednostki przed efektem kart to czemu nie ma działać przeciwko akcjom zagrywanym na wszystkie jednostki? to nielogiczne poproszę ewentualnie link do instrukcji bo nigdzie tego nie znalazłem.
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Lis, 2012   

Rodhar napisał/a:
jego zdolność to akcja więc dyscypliną można obronić jakąś jednostkę przynajmniej tak mi się wydaje bo inaczej to jest bez sensu, co z tego ze akcja jest globalna, rzucam dyscyplinę i konkretna jednostka sie obroni jak przeciwnik nie dopłaci.
co do kościoła to też tego nie rozumiem, skoro broni jednostki przed efektem kart to czemu nie ma działać przeciwko akcjom zagrywanym na wszystkie jednostki? to nielogiczne poproszę ewentualnie link do instrukcji bo nigdzie tego nie znalazłem.


Przeczytaj jeszcze raz Instrukcję, potem FAQ, a potem dopiero pisz "swoje zdanie", bo w przeciwnym razie mieszasz zasady nowym graczom, nie mając pojęcia o czym piszesz.
 
     
Rodhar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

no ja już się wypowiedziałem jak to zrozumiałem więc teraz zapraszam do odpowiedzi a nie cytowania mojej wypowiedzi bo powielając ją mieszasz w głowach nowym graczom :) wyjaśnij mi czemu karta mająca odpowiedzieć na akcję nie może odpowiedzieć na akcję ? to tak moimi słowami :)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Lis, 2012   

proszę odpowiedź na to pytanie z FFG

"King Kazador
Q. If I play Troll Vomit or Judgement of Verena, must I spend an additional 3 resources to destroy Kazador?
A. No. Troll Vomit and Judgement of Verena do not target cards."
 
     
Rodhar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

dzięki za próbę wyjaśnienia i rozumiem że tak jest w zasadach, jednak cały czas nie zgadzam się z nimi bo moim zdaniem są nielogiczne, ale oczywiście przyjmuję do wiadomości :)
czasami jestem kłótliwy ;) hehehe
 
     
RasTafari
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Rodhar napisał/a:
jednak cały czas nie zgadzam się z nimi bo moim zdaniem są nielogiczne


to sugeruję wystosować pismo z protestem do ffg, że inwazja ma nielogiczne zasady i się z nimi nie zgadzasz :razz:
 
     
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Lis, 2012   

Po co się kłócić? Ja mam pytanko odnośnie światyni sigmara.
1. Jeżeli atakuje zabójcą trolli i mam 2 rozwinięcia w polu bitwy, czyli mam 2 dodatkowe młotki i atakuje przeciwnikowi misję i on się broni to czy muszę dopłacać żeton zasobów żeby zadać +2 młotki czy nie?
 
     
RasTafari
[Usunięty]

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012   

nic nie dopłacasz, świątynia sigmara ma skutek tylko gdy przeciwnik wybiera za cel (targetuje) jakąś twoją jednostkę, z tego też powodu mass removale (np. trolle rzygi) nie muszą być dodatkowo opłacane z powodu świątyni sigmara.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13