galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Steward's Fear
Autor Wiadomość
balint
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Paź, 2012   The Steward's Fear

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3643

Po kolejnym miesiącu ciszy mamy w końcu jakąś zapowiedź: The Steward's Fear
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Paź, 2012   

No w końcu jakiś news, powoli traciłem nadzieję ~~'
Bardzo ciekawie prezentuje się Ethir swordsman, 3 takie na stole i każdy z nich ma 4 siły woli. Drogie nie są, jedynie ten jeden punkt życia może być problematyczny. Zobaczymy jeszcze jak będą wyglądać inne postacie z cechą Outlands.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Paź, 2012   

schen napisał/a:
No w końcu jakiś news, powoli traciłem nadzieję ~~'


Moje odczucia były identyczne....
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Paź, 2012   

Jak tylko zauważyłem tą jednostkę to też już widziałem talie opartą na nich :D a to że 1 punkt życia to akurat nie problem nawet z takimi kartami jakie mamy na tę chwile ;P usuwanie podstępów ftw! :D
 
     
chelcho
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Paź, 2012   

balint napisał/a:
schen napisał/a:
No w końcu jakiś news, powoli traciłem nadzieję ~~'


Moje odczucia były identyczne....

Zapowiedzieli na I kwartał 2012 - mam nadzieję, że wyjdzie bliżej stycznia niż marca.
A kiedy wyjdą Spadkobiercy nie wiadomo - zero informacji. Nie ukrywam, że na Spadkobierców i cykl o Gondorze akurat czekam najbardziej bo chyba jestem trochę nacjonalistą i lubię grać ludźmi :)
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3689
Woow! Nieźle nam się rozwija Władca ;)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Fani Gondoru i Spółki pewnie zacierają łapki :) Ciekawe ile będzie kart z Minas Tirith i samego Powrotu Króla w Powrocie Króla...
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

BARDZO podoba mi się zaprezentowane wzmocnienie taktyki (zdarzenie pozwalające używać w czasie wyprawy ataku zamiast siły woli). Co do dalszego ulepszania Ducha (możliwość używania siły woli do obrony) to nie jest to aż tak potrzebne według mnie jako że Duch już teraz jest potężną sferą jednak pomysł naprawdę fajny.

Co do terminu wydania to strona FFG pokazuje Q4 2012 dla Heirs of Numenor (czyli na święta jak mniemam) oraz Q1 2013 dla pierwszych dwóch dodatków z cyklu Against The Shadow.

Przyznam że na te dodatki czekam z niecierpliwością bo nowe elementy mechaniki naprawdę mi się spodobały (przyznam się, że nawet zastanawiam się nad ominięciem Hobbitów tymczasowo)
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

A co sądzicie o rozszerzeniu The Hobbit: On the Doorstep?
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3563
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

Początkowo byłem mocno nakręcony na hobbita (przenoszenie zdobytych przedmiotów między scenariuszami brzmiało ekstra tematycznie). Jednak stopniowo mój entuzjazm trochę siadł.

Na pewno jednak kupię i pogram a nawet pewnie ciężko będzie mi kupić/grać w innej kolejności niż zostały wydane, jako że mam wrażenie że dodatki są testowane/przygotowane pod dostępną w momencie wydania pulę kart.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

wojo napisał/a:


Co do terminu wydania to strona FFG pokazuje Q4 2012 dla Heirs of Numenor (czyli na święta jak mniemam) oraz Q1 2013 dla pierwszych dwóch dodatków z cyklu Against The Shadow.



Szybciej powinno być. Na stronie FFG dodatek ma status "na statku", co oznacza oficjalnie 4-6 tygodni. A, że status jest już nadany 2 tygodnie temu, to daje nam listopad.
Dodatkowo nie sądzę, aby wypuścili dwa duże dodatki w ciągu miesiąca.
 
     
chelcho
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2012   

balint napisał/a:
wojo napisał/a:


Co do terminu wydania to strona FFG pokazuje Q4 2012 dla Heirs of Numenor (czyli na święta jak mniemam) oraz Q1 2013 dla pierwszych dwóch dodatków z cyklu Against The Shadow.



Szybciej powinno być. Na stronie FFG dodatek ma status "na statku", co oznacza oficjalnie 4-6 tygodni. A, że status jest już nadany 2 tygodnie temu, to daje nam listopad.
Dodatkowo nie sądzę, aby wypuścili dwa duże dodatki w ciągu miesiąca.

Dostałem informacje od Galakty że Spadkobiercy będą na początku grudnia
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

Trochę szkoda że tak późno bo drugi dodatek hobbita nie będzie się nijak pokrywać z premierą filmu :(
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lut, 2013   

Nie mogę się doczekać tego dodatku, bardziej niż drugiej części hobbickej sagi. Cykl Gondoru kręci mnie zdecydowanie bardziej! Mimo to i tak wszystko wyląduje w zakupowym koszyku, bo jakiś nałóg mieć trzeba :)
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Kwi, 2013   

Dla tych co wolą po polsku:





 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14