galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni do gry w Warszawie.
Autor Wiadomość
ytsunkai
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

zostaje jeszcze :

C) Mieszkam na Ursynowie, mam blat (120x120) czy stół i znam parę osób - więc niech wpadają :)

Sam tak czasem robię, ale z rodziną więcej niż 4 delikwentów nie da się upchnąć chyba, że na parkingu przed domem :)
 
     
fcBombadill
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Ktoś chce zagrać w piątek?
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Gdzie i o której?
 
     
fcBombadill
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Strefa mtg? A jak godzinowo Ci pasuje?
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Po 15:00.
 
     
fcBombadill
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Ok, to możemy być wstępnie umówieni na 15 W Strefie w pt. Ok?
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Sie, 2015   

Ok.
 
     
magni
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

ktos chetny na sobote albo niedziele?
 
     
fcBombadill
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Ktoś chce zagrać w środę? Jakoś tak 17-18? Ewentualnie czwartek z rańca?
 
     
Master
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Paź, 2015   Cześć

Czy byłby ktoś chętny nauczyć mnie grać w x-winga? Chętnie odkupiłbym używane / zrzucił się na połowę podstawki + ewentualnie jakieś inne statki. Najlepiej w ten poniedziałek ok. 14.00 może być w Paradoxie, czy gdzie tam gracie...
 
     
raajon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Paź, 2015   

do jutra na allegro możesz kupić sporo używanych statków (jeden z graczy zrezygnował i sprzedaje pojedynczo całą kolekcję).

co do nauki, to zacznij od lektury instrukcji (dostępna choćby na stronie x-wing.pl). jest to o tyle ważne, że podstawowe zasady zrozumiesz i nie będzie trzeba Ci wszystkiego tłumaczyć.

gramy głownie we wtorek po 17 w Paradoxie. spróbuj się przez grupe na FB umówić, bo jest sporo początkujących graczy
 
     
Barbarossa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

Ja mógłbym się jutro ustawić między 13 a 18 w PX albo na Ursynowie, gdyby ktoś chciał zagrać.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

raajon napisał/a:
co do nauki, to zacznij od lektury instrukcji (dostępna choćby na stronie x-wing.pl). jest to o tyle ważne, że podstawowe zasady zrozumiesz i nie będzie trzeba Ci wszystkiego tłumaczyć.


Lektura instrukcji w przypadku gdy nie masz przed sobą statków, wzorników, tokenów i reszty zabawek tylko namiesza w głowie i zniechęci. Zdecydowanie szybciej można załapać zasady w trakcie porządnego introgamingu :)
 
     
raajon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

Shantruin napisał/a:
raajon napisał/a:
co do nauki, to zacznij od lektury instrukcji (dostępna choćby na stronie x-wing.pl). jest to o tyle ważne, że podstawowe zasady zrozumiesz i nie będzie trzeba Ci wszystkiego tłumaczyć.


Lektura instrukcji w przypadku gdy nie masz przed sobą statków, wzorników, tokenów i reszty zabawek tylko namiesza w głowie i zniechęci. Zdecydowanie szybciej można załapać zasady w trakcie porządnego introgamingu :)


Prawda. Ale do tego potrzebna jest doświadczona osoba, która poświęci swój czas nauce początkowego gracza. A z tym bywa różnie.
Widziałem też już parę osób, które chciało nauczyć się zasad obserwując grających - to dopiero było zniechęcające.
Pewnie na You Tube są intro filmiki, które warto obejrzeć. I to chyba najłatwiejsza droga, jeżeli nie znajdzie się nikt, kto wytłumaczy zasady.
 
     
SaszaPL
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

Polecam trailer do x-winga - dość krótki, a daje niezły wgląd w zasady podstawowe. Później trzeba zacząć grać. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=O-BXERsqdaI
Gdzieś widziałem też wersję z PL napisami, ale teraz nie mogę odnaleźć.

EDIT: po krótkich poszukiwaniach dodatkowych, znalezione:
http://galakta.pl/gry/gry...ing/?postTabs=2
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13