galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętni do gry w Warszawie.
Autor Wiadomość
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012   Chętni do gry w Warszawie.

Chyba najwyższy czas na zwołanie chętnych do gry w Wawie. Inne miasta okazały sie bardziej energiczne w tym względzie ale lepiej późno niż... Miejsce i terminy grania to kwestia umowna więc nic nie narzucam, ważna jest deklaracja chęci gry!

Ps. Szkoda Vilku że wyemigrowałeś ze stolicy bo można by powtórzyć spotkania "czwartkowe" jak za czasów SWCCG czy chociażby późniejsze gry w M.Panzera z Piterem :wink:
 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012   

Nie wierzę własnym oczom :mrgreen:

Krzychu, mnie też brakuje tych dobrych czasów i batalii w najlepszą karciankę na świecie. Jak na razie nie sądzę, żebym znowu zamienił Kraków na Wawkę, ale wpadać czasem będę. 20-21 października, gdzieś na Wilanowie, jest turniej "A Game Of Thrones" LCG, w którą też się bawię i zamierzam tam być.

Organizujcie się, grzejcie silniki i może poturlamy kostkami :grin:
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Paź, 2012   

Jestem chętny - ale raczej w tygodniu po pracy - najlepiej Wilanów/Ochota
 
     
Miszka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Paź, 2012   X-Wing

Vilku, kopę lat!

Ja także jestem chętny i przychylam się do koncepcji spotkań w tygodniu. Środa u mnie odpada, myślę, że najlepszy byłby czwartek, ale to tylko sugestia.
 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Paź, 2012   

Kopę i pół mendla!

Stara paka znów zbierze się do kupy? :mrgreen:
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Paź, 2012   

Mam nadzieję, że się zbierze z dodatkiem wielu innych graczy tylko trzeba odświerzyć stare kontakty :smile: Co do miejsca spotkań to proponowałbym neutralnie centralne (w miare możliwości) miejsce w Warszawie.
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Paź, 2012   

Witam ja jestem chętny powalczyć. Jestem z Ząbek ale do Wawy dojadę. Najlepiej w godz. 9-15 bo córka w przedszkolu :-) A może ktoś z Ząbek?
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Paź, 2012   

Oj Taperonix, ciężko bedzie w tych godzinach co napisałeś bo jest to zwykle pora pracy(ja) lub szkoły/studiów. :sad: Bardziej osiągalna jest godz. 18-.....
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Paź, 2012   

Rozumiem ja akurat pracuję nocami. Żona dniami i życie rodzinne się kręci :-) Po 18 nie ma problemu tylko muszę grafik żony z moim zgrać. Najlepiej rzucić jakieś terminy i któryś się dopasuje.
 
     
Gość

Wysłany: Sro 03 Paź, 2012   

Ja również jestem chętny na grę. w Tygodniu w zasadzie pasowałby mi każdy dzień po 17 :)

(przynajmniej na razie) i najlepiej centrum - wola
 
     
Herman
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Paź, 2012   

Anonymous napisał/a:
Ja również jestem chętny na grę. w Tygodniu w zasadzie pasowałby mi każdy dzień po 17 :)

(przynajmniej na razie) i najlepiej centrum - wola


Zapomniałem się zalogować :)
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Paź, 2012   

Powoli zbiera się grupa chętnych do x-wingowania :smile: , jak dotychczas naliczyłem 4 szt. Proponuje jakiś czw. lub piątek tak po godz. 18 może być np w Paradoxie ale to tylko luźny pomysł. Herman i Taperonix rzućcie tez swoje propozycje...
 
     
Falcon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

Mi Paradox i szczególnie czwartki pasują ;)
Choć w tym tygodniu może być problem z czasem
 
     
Herman
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

Armus napisał/a:
Powoli zbiera się grupa chętnych do x-wingowania :smile: , jak dotychczas naliczyłem 4 szt. Proponuje jakiś czw. lub piątek tak po godz. 18 może być np w Paradoxie ale to tylko luźny pomysł. Herman i Taperonix rzućcie tez swoje propozycje...


W Chwili da się grać co poniedziałek w planszówki jednak nie wiem jak z taką grą jak x-wing :)

Nie mam za bardzo pojęcia gdzie można w Wawie zagrać w grę figurkową (czytaj gdzie są dostatecznie duże stoły i nie będzie z tym problemu)

PAradox wydaje się ok, choć nigdy tam nie byłem :)


Lepiej czwartek bo co drugi piątek w miesiącu mam zajęty.
 
     
Armus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Paź, 2012   

Ok, czwartek też jest dobrym terminem (po 18) ale dzis raczej nie dam rady tam być. Ustalmy wstępnie nastepny czwartek i niech chetni sie wypowiedzą czy rowniez miejsce wszystkim pasuje (Paradox).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14