galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Bydgoszcz
Autor Wiadomość
Werne
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   Bydgoszcz

Znajdzie się ktoś do gry w Bydgoszczy?
 
 
ZygAs
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010   

Pewnie, w Bydgoszcz gra kilka osób, kilka grało już w wersję ang. a kilka tak jak ja zaczęło grywać od polskiej edycji.

Gramy najczęśćiej w Centrum Gier Pegaz ... w nowo otwartym sklepie, jest on fajny, dużo miejsca , mili ludzie i dobra lokalizacja... miesci sie przy ulicy Pod Blankami 6

Chłopaki z obsługi napewno coś będą o graczach wiedzieć ... jak już uda nam się konkretnie dogadac to ustalimy dzień w tygodniu a moze i dwa na inwazje ...

Pozdrawiam i do zobaczenia na ubitej ziemi
 
     
CentrumGierPEGAZ
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Gru, 2010   Warhammer Inwazja Bydgoszcz

hej!

jeśli gracie w Warhammer Inwazja i jesteście z Bydgoszczy
dajcie znać. Zrobimy mega spis graczy(a sam znam już całkiem sporo)
i ustalimy datę jakiegoś konkretnego turnieju czy może nawet ligi.

pozdrawiam

JABBAS
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Gru, 2010   

to może wpadnijcie do nas na turniej w Gdańsku:P daleko nie jest:P
 
     
gracz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Gru, 2010   

cześć Jabbas: gwiazdor był dla mnie łaskawy i powiększył kolekcję planszówek które z żoną posiadamy o WI, czyli naszą pierwszą karciankę. Niestety na razie na turnieje to nie ma szans: z podstawką raczej nie ma co się pokazywac do tego dochodzi kwestia by najpierw poznać mechanikę, zastosowanie poszczczególnych kart itd.
A jak czytam fora (szczególnie whinvasion.pl) to kompletnie nie wiem o czym wszyscy piszą...za dużą slangu karcianego. ale na pogranie w sklepie z chęcią kiedyś wpadnę żeby się czegoś nauczyć:)

pozdrawiam!

Łukasz J.
 
     
Syndelis
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Gru, 2010   

Nauczysz się "slangu". To moja pierwsza karcianka (grałem tylko w parę planszówek wcześniej) i też na początku byłem zielony - w szczególności, że kupiłem polską wersję, a większość graczy na whinvasion.pl operowała angielskimi nazwami. Ale po mału przywykłem i do jednych i drugich nazw. Daj sobie trochę czasu ;) A co do turniejów to chodzi głównie o zabawę i chęć spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze, nauczenia się czegoś nowego, więc nie robi czy ktoś ma podstawkę, czy wszystkie dodatki (po 3 sztuki te które trzeba) : ]
 
     
Nihlathak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sty, 2011   

Witam szukam graczy, na spotkania pojedynkowe w warhammera gram w edycję polską chętnych proszę o kontakt.

PS: Gdzie można was najczęściej spotkać? gdzie gracie?
 
     
gracz
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Sty, 2011   

mnie można czasem spotkać w sklepie Pegaz. ale raczej na planszówkach. z warhamerra mam niestety tylko podstawkę ale jak interesuje Ciebie pogranie także z graczem początkującym i nie kolekcjonerem to możemy się kiedyś umówić.
Pegaz ma dobrą lokalizację (ul. Pod Blankami) i sporo miejca do grania więc miejscówka naprawdę OK.
 
     
ZygAs
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Sty, 2011   

Jesteśmy w pegazie.... pisz na forum Centrum gier pegaz... jest chyba nawet dział poświęcony WI ;)

pozdro
 
     
gracz
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Sty, 2011   

Pisałem...i milczycie:)
 
     
okon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   

Hej jestem z włocławka i będę w ten czwartek w waszym mieście jest ktoś chętny na gre??
 
     
Szoker
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Lut, 2013   

Hej, chciałbym się spytać czy jeszcze ktoś gra w Worhammera w Bydgoszczy bo gram z dziewczyną ale chciałbym się z kimś innym zmierzyć. Jbc. mam tylko podstawkę, legendy i szturm na Ulthuan więc wymagającym przeciwnikiem nie bede xD.
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

http://whinvasion.pl/view...&t=700&start=20
 
     
alanbdg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Lut, 2013   

Virgo, nie spamuj. Pegaz raczej nieaktualny, sceny turniejowej nie ma, bo to bydgoszcz. Są za to ludzie, którzy grają i to całkiem przyzwoicie :mrgreen: Jak masz ochotę dołączyć do ekipy to pisz do mnie prywatna wiadomość, bo nie bedę się tu z numerem telefonu wyświetlał :wink:
 
     
alanbdg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Mar, 2013   

Od 6 kwietnia planujemy spotykać się regularnie w soboty w Cafe Kino (ul. Długa 32). Będzie zgłoszenie do Galakty także turnieje będą miały status sankcjonowanych. Zapraszam wszystkich graczy z Bydgoszczy i okolic, którzy chcą pograć, a nie mają z kim. Luźna atmosfera, możliwość pogadania, pogrania z różnymi osobami z różnym stażem, także "będzie Pan/Pani zadowolony/a"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15