galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa talii DE i Krasnali
Autor Wiadomość
legolasen
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Sie, 2012   Budowa talii DE i Krasnali

Witam,
Jak na razie nie bylem na żadnym turnieju, lecz będę chciał pojeździć i w związku z tym chciałbym od was porad ws budowy talii DE i Krasnali. Możecie polecić mi jakie dodatki warto kupić by obie talie były mocne.
Oraz nie do końca orientuję się w neutralnych armiach. Mógłby mi ktoś powiedzieć o wszystkich neutralnych armiach typu Skaveni, czy leśne elfy oraz mniej więcej opisać co każda z ras robi jak np. nekromaci potrafią wchodzić do gry z discartu.
Jak na razie to wszystkie moje pytania i z góry dziękuję za odp.
pzdr
 
     
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012   

Cześć,
Jakie dodatki warto kupić do DE i krasnali jak i do innych talii znajdziesz tu: http://maledictor.blogspot.com/ na blogu przema pod czerwcem 2012, styczniem 2012 i listopadem 2011 chodzi o temat jak oddzielić perły od planktonu:)
Co do talii neutralnych:
-Ogólnie: talie neutralne mogą grać na jakiejkolwiek stolicy. Talie neutralne porządku na krasnalach,imperium i HE, talie neutralne zniszczenia na orkach,chaosie i DE.
-Skaveni to talia neutralna dla zniszczenia, która stara się szybko zdominować przeciwnika i szybko go zniszczyć
-Leśne elfy to talia neutralna dla porządku. Nie grałem nigdy przeciwko nim, ale kolega ma parę kart i działają sporo na rozwinięciach i kontrataku.
-Nieumarli mogą wchodzić do gry z discardu, ale na koniec tury wracają na stos kart odrzuconych i muszą zapłacić koszt karty.
-Jaszczuroludzie mają cechę dzikość, która pozwala im na zadanie obrażeń bodajże po walce, jeżeli ją przetrwają (wg mnie jedna ze słabszych) i też nigdy z nimi nie grałem, ale ostatnio na turnieju widziałem jedną partię i raczej słabo to wyglądało, ale to zależy co lubisz:)
W tych taliach nie ma problemu z lojalnością, bo jej po prostu nie ma. Sporo kart do ras neutralnych jest w obecnie niedostępnym Marszu potępionych i mniej w innych dodatkach. Tam zwykle skupiają się na jednej neutralnej rasie.
 
     
legolasen
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012   

Dzięki za odp;
Akurat Marsz mam, ale chciałem wląśnie się skupić na krasnalach i DE (HE mam już swoją talię, lecz właśnie szukam innowacji w kartach i stąd moje pytanie). Artykuły świetne dzięki.
Pzdr
 
     
LucjuszK
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012   

Nieumarli wchodzą do gry za stosu kart odrzuconych, po czym wracają na spód biblioteki a nie z powrotem na stos :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13