galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Poświęcanie
Autor Wiadomość
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   Poświęcanie

1. Czy jeżeli podczas fazy przydzielania obrażeń przeciwnik przydzieli mi rany, które zabiją moją jednostkę to czy mogę między fazą przydzielania i zadawania obrażeń wykonać akcje mściciela i poświęcić tą jednostkę? (mam 1 zasób)
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

tak, ale nie da to Twoim broniącym jednostką dodatkowych młotków, bo faza przydzielania już była.
 
     
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Sie, 2012   

Dzięki za odpowiedź i od razu zadam następne pytania:
1. Jeśli będę miał trzy jednostki położone jako rozwinięcia i wystawię tunnel fightera poświęcając te rozwinięcia i zagram później pogrzebanie uraz to czy otrzymam 3 zasoby za te karty?
2. Jeżeli podczas fazy przydzielania obrażeń przeciwnik przydzieli obrażenia mojej jednostce które ją zabiją to czy mogę poświęcić tą jednostkę za taktykę moje życie za twierdzę?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

Pakoziom napisał/a:
Dzięki za odpowiedź i od razu zadam następne pytania:
1. Jeśli będę miał trzy jednostki położone jako rozwinięcia i wystawię tunnel fightera poświęcając te rozwinięcia i zagram później pogrzebanie uraz to czy otrzymam 3 zasoby za te karty?
2. Jeżeli podczas fazy przydzielania obrażeń przeciwnik przydzieli obrażenia mojej jednostce które ją zabiją to czy mogę poświęcić tą jednostkę za taktykę moje życie za twierdzę?


Tak i Tak, bardzo dobrze kombinujesz - tak właśnie grają Dwarfy :)
 
     
Pakoziom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

Znowu dzięki za odpowiedź i miałbym kolejne pytanie odnośnie poświęcania rozwinięć-jednostek z tunnel fightera. Czy te rozwinięcia-jednostki odpalą akcje:
a) Dwarf Rangera
b) ADR-a?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Sie, 2012   

Pakoziom napisał/a:
Znowu dzięki za odpowiedź i miałbym kolejne pytanie odnośnie poświęcania rozwinięć-jednostek z tunnel fightera. Czy te rozwinięcia-jednostki odpalą akcje:
a) Dwarf Rangera
b) ADR-a?


No i tutaj już nie jest tak prosto, Ranger odpala się gdy Dwarf opuszcza grę, ale w tym przypadku to rozwinięcie opuszcza grę, a na discard wchodzi jednostka, zatem nie Ranger się nie odpali.

Natomiast ADR odpala się gdy na discard wchodzi dwarf z gry, zatem tak ADR się odpali :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 14