galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Descent: Lair of the Wyrm
Autor Wiadomość
Libero
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Znana jest już przybliżona data legowiska? Miał być 1 kwartał, a tu kwiecień się zbliża (nie mylić z wiosną) i nic.
 
     
astor
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Na głównej stronie masz podane że II kwartał :)

Descent: Legowisko Jaszczura
II kwartał 2013

http://galakta.pl/plany-w...wnicze-nowosci/
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

Libero napisał/a:
Znana jest już przybliżona data legowiska? Miał być 1 kwartał, a tu kwiecień się zbliża (nie mylić z wiosną) i nic.


Wydaje mi się, że od początku była mowa o 2 kwartale :)
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Mar, 2013   

Widząc nowe posty w tym temacie miałem nadzieje, że pojawiły się przecieki odnośnie daty legowiska. :D

Faktycznie cały czas jedyna podawana data premiery to II kwartał. Ja optymistycznie obstawiam kwiecień ;) .
 
     
astor
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Mar, 2013   

Ja też uważam, że teraz jakoś powinien się pojawić ponieważ znalazłem sklep w internecie który już uruchomił przed sprzedaż w wydaniu polskim więc to jest "ciekawe" :p
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Mar, 2013   

astor napisał/a:
Ja też uważam, że teraz jakoś powinien się pojawić ponieważ znalazłem sklep w internecie który już uruchomił przed sprzedaż w wydaniu polskim więc to jest "ciekawe" :p


I nawet cena całkiem przyjemna ;)
 
     
Mowca
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2013   

Druga połowa maja :)
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Maj, 2013   

Witam ma ktoś już moze polską edycję ??? chciałem zapytać czy wy tez macie problem z łączeniem kafli ?? strasznie ciężko wchodzą jeden w drugi a na dodatek większosć jest jakas jakby za słabo sprasowana i się rozkleja, co przy tym ciężkim łaczeniu spowoduje ze zaraz się całkiem rozlecą :( ( . w Podstawce nie miałem takich problemów
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

piwoslaw napisał/a:
Witam ma ktoś już moze polską edycję ??? chciałem zapytać czy wy tez macie problem z łączeniem kafli ?? strasznie ciężko wchodzą jeden w drugi a na dodatek większosć jest jakas jakby za słabo sprasowana i się rozkleja, co przy tym ciężkim łaczeniu spowoduje ze zaraz się całkiem rozlecą :( ( . w Podstawce nie miałem takich problemów


Jak się rozklejają to można w rogi kapnąć super glue, polecam. Ja mam inny problem. karta przeszukiwania od sekretnego pomieszczenia jest o 2 tony jaśniejsza niż pozostałe z podstawki. Ale z tym to się już chyba nic nie zrobi.
 
     
piwoslaw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

hmm niby można super glue ale znajac swoje zdolności to zapaprze cały kafelek. z drugiej strony to nie rozkleja się w jednym miejscu tylko rozwarstwia więc w każda warstwie musiałby sie dostać klej . No i martwi mnie to ze tak ciężko się łączą jakby były źle przycięte to nie wróży długiego użytkowania :( (. Dlatego pytam czy ktoś ma podobny problem czy ja trafiłem na jakiś felerny egzemplarz. Nic napisałem do Galakty zobaczę co odpiszą . Co do karty myślę że jakbyś o problemie poinformował Galaktę to by tą kartę dosłali
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

piwoslaw możesz jeszcze użyć rozcieńczonego wikolu (klej do drewna i papieru). Dodajesz do niego trochę wody tak, aby dało się nim „malować”. Potem pędzelkiem delikatnie smarujesz rozdwajającą się krawędź. Po wyschnięciu stanie się twardsza, a poszczególne warstwy będą połączone ze siebą. Klejony element warto na chwilę ścisnąć.
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Maj, 2013   

piwoslaw napisał/a:
Co do karty myślę że jakbyś o problemie poinformował Galaktę to by tą kartę dosłali


Dosłali z czego? Przecież każdy egzemplarz jest taki sam, a nie robią ich w Polsce. Musieliby wymienić wszystkie. Zobacz swoją kartę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14