galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GoT przez Vassal
Autor Wiadomość
inri
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

To o 18 zaczynamy rozgrywkę :D
 
     
Shutt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Hm... mam nadzieję, że potrwa to max do 23 :D
 
     
Mortyr
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Shutt napisał/a:
Hm... mam nadzieję, że potrwa to max do 23 :D


Wczoraj pograłem jedną grę na 3 osoby to zeszło 2 godziny. Myślę, że spokojnie zmieścimy się w 4 godzinach nawet przy zielonych graczach (zielonych jeśli chodzi o Vassala ofc :)
 
     
Shutt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

To co, wbijamy?
Ja mam ten sam nick, imię (tak przy logowaniu) Tom.
 
     
inri
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

ja będę za 5 minut
 
     
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Kurczę, też ściągnąłem ten moduł i jestem chętny do grania wieczornego jakby coś!
 
     
DarkYoung
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Mimo początkowych trudności i nie dogrania do końca, nawet mi się podobało. Nie było to takie męczące jak mi się wydawało że będzie. Te trzy godziny nawet szybko minęły.

Szkoda tylko, że teoretycznie wygrał według mnie najgorszy gracz. Jak byśmy dalej grali bym to wygrał ;p

TYLKO CZEMU NA NOWYCH I STARYCH BOGÓW ZNOWU GRAŁEM STARKAMI?! Grałem 4 razy w życiu, raz na żywo we trzech, dwa razy na forum, raz przez vassala i za każdym razem gram starkiem.
 
     
Mortyr
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Właściwie to nikt nie wygrał. Trudno powiedzieć, kto miał największe szanse.

Ogólnie fajnie się grało, tylko Baratheon mnie wnerwiał strasznie :P i na końcu sobie poszedł. Myślę, żę timing bardzo zbliżony do normalnej planszówki biorąc pod uwagę, że większość graczy była zielona jak szczypiorek na wiosnę, jeśli chodzi o obsługę Vassala :grin:

Myślę, że następnym razem powinniśmy grać z wydarzeniami o jedną turę naprzód!!! Bo mobilizacja dopiero w 6 turze to troche przesada... :evil:
Myślałem, że uduszę Lanniego i Baratheona, kiedy wybrali "nic się nie dzieje" na Tronie Ostrzy :mrgreen:
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

A komunikujecie się przez skype'a?
Ja bym się pisał na taką grę któregoś wieczoru, więc jeśli by była planowana poproszę o PW trochę wcześniej ;)
 
     
Mortyr
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

No jak narazie to graliśmy raz i nie używaliśmy żadnego komunikatora tylko chata w Vassalu. Myślę, że możnaby używać np. skajpa, gdyby cała 6ka graczy zgłosiła się tutaj na forum. W przeciwnym razie to bez sensu, bo trzeba będzie dobrać paru graczy nie-Polaków.

Dzisiaj wieczorem koło 18 mam zamiar grać znowu, więc zapraszam chętnych. :mrgreen:
Najlepiej używać takiego samego nicku jak na forum :P
 
     
DarkYoung
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Mortyr napisał/a:
No jak narazie to graliśmy raz i nie używaliśmy żadnego komunikatora tylko chata w Vassalu. Myślę, że możnaby używać np. skajpa, gdyby cała 6ka graczy zgłosiła się tutaj na forum. W przeciwnym razie to bez sensu, bo trzeba będzie dobrać paru graczy nie-Polaków.

Dzisiaj wieczorem koło 18 mam zamiar grać znowu, więc zapraszam chętnych. :mrgreen:
Najlepiej używać takiego samego nicku jak na forum :P


Też mogę być dzisiaj. Ale mam dwa warunki:
-gramy tylko z ludźmi z forum (i ewentualnie ich znajomymi) którzy znają zasady i są w miarę ogarnięci
-NIE GRAM STARKAMI!!!
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

No ja bym był chętny na taką grę, najlepiej przy konferencji przez skype. I też bym wolał z ludźmi z forum.
 
     
Wujsam
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   Nowy

Witam. Jestem nowy i może trochę zielony zarówno w samej grze jak i Vassalu ale chętnie zagram z Wami o tej 18 dzisiaj :) .
Zasady przeczytałem, oglądałem jedną grę Vassalową :) - więc ogólnie raczej łapię o co chodzi.
Jeżeli mnie zechcecie to się pojawię pod tym nickiem.
A i dodatkowo podaje skypa : przemyslaw.czernicki
 
     
inri
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

to My gramy dzisiaj o 18?
 
     
Sardo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Pięciu chętnych z forum więc może uda się przeprowadzić wspólną rozgrywkę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13