galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polowanie na golluma - 3b
Autor Wiadomość
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   Polowanie na golluma - 3b

Może mi ktoś wytłumaczyć jak mam rozumieć zapis na karcie 3b w "polowaniu na golluma: ?

Jeśli kontroluje TYLKO 1 bohatera z 1 kartą cel to nie mogę przydzielać do wyprawy żadnej postaci ?

Ciężko mi zrozumieć ten zapis z karty: Każdy kracz, który nie kontroluje bohatera, do którego dołączono przynajmniej 1 karty celu z cechą wskazówka, nie może przydzielać postaci do tej wyprawy.

A może mam rozumieć to tak, że jak mam chociaż 1 takiego bohatera z karą celu wskazówka to spełniam warunki i normalnie przydzielam postacie ???

Bardzo proszę o pomoc bo właśnie gram ten scenariusz i jestem zawieszony :)
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   Re: Polowanie na golluma - 3b

himramir napisał/a:
Może mi ktoś wytłumaczyć jak mam rozumieć zapis na karcie 3b w "polowaniu na golluma: ?

Jeśli kontroluje TYLKO 1 bohatera z 1 kartą cel to nie mogę przydzielać do wyprawy żadnej postaci ?

Ciężko mi zrozumieć ten zapis z karty: Każdy kracz, który nie kontroluje bohatera, do którego dołączono przynajmniej 1 karty celu z cechą wskazówka, nie może przydzielać postaci do tej wyprawy.

A może mam rozumieć to tak, że jak mam chociaż 1 takiego bohatera z karą celu wskazówka to spełniam warunki i normalnie przydzielam postacie ???

Bardzo proszę o pomoc bo właśnie gram ten scenariusz i jestem zawieszony :)


"Każdy z graczy", czyli jeśli grasz solo to wystarczy, że jeden z twoich herosów ma trop i możesz przydzielać postacie do wyprawy.

Jak grasz we dwójkę i twój bohater ma trop, a żaden z bohaterów kolegi nie ma, to tylko ty możesz przydzielać postacie do wyprawy.
 
     
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   

Uff to grałem dobrze :)

Muszę przyznać, że polowanie na golluma było bajecznie proste. Oczywiście w drużynie miałem Eowinę.
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   

No nie jest to strasznie trudny scenariusz, chyba że przy 4 tropach wyskoczy ci 2 Łowców z Mordoru, czy jak im tam.. A zdarza się, zdarza..

Bierz się za Starcie pod Samotną Skałą :twisted:
 
     
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   

Za wcześnie - muszę najpierw przejść z małżonką "ucieczkę z dol guldur"
Scenariusz MASAKRYCZNIE trudny. Mam nadzieję, że samotna skała jest nieco prostsza ? :)
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   

Zdecydowanie prostsza, wystarczy odpowiednia strategia.

Powodzenia w Dol Guldur!
 
     
JollyRoger1916
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

Dol Guldur w dwie osoby rozpykaliśmy ostatnio za drugim podejściem, przy czym zrestartowaliśmy grę, bo coś tam źle zrobiliśmy i lekko oszukiwaliśmy, za drugim razem wszystko było ok i przeszliśmy bez większych problemów, ale do tego przydają się wszystkie dodatki i talie dwu-sferowe. Wcześniej próbowaliśmy przejść wiedza + taktyka oparta na orłach i nie daliśmy rady (raz się prawie udało, ale przyszli znajomi i zwijaliśmy grę).
 
     
himramir
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lip, 2012   

W dol guldur sporo zależy od szczęscia. Grając pierwszy raz samemu prawie skończyłem grę. Grając z żoną - dostaliśmy baty baaardzo szybko. W każdym bądź razie ta przygoda jest na prawdę trudna.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1.41 sekundy. Zapytań do SQL: 13