galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Galakta Hobby Center już otwarte!
Autor Wiadomość
morciba

Wysłany: Wto 09 Paź, 2012   

Dzięki za info.

hala58

Wysłany: Sro 16 Sty, 2013   

Na jakiej ulicy ten sklep ?
Ostatnio zmieniony przez Michal Czw 17 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  

Michal
Galakta

Wysłany: Czw 17 Sty, 2013   

Sklep mieści się w Krakowie, przy ulicy Łagiewnickiej 39.

Barbara
Regine

Wysłany: Wto 05 Lut, 2013   

To co jest grane w ten czwartek? :lol:

Namiestnik 

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013   

Barbara napisał/a:
To co jest grane w ten czwartek? :lol:

Oprócz testów prototypów jest możliwość skorzystania z biblioteki gier. Ja wybieram się do GHC i serdecznie zapraszam. Zawsze będzie nasz już dwoje, bo w poprzednim tygodniu była niewielka frekwencja i nie było z kim zagrać :/

Barbara
Regine

Może jutro będzie lepiej! :) . Czy orientuje się ktoś na którym przystanku najlepiej wysiąść aby trafić do GHC.?
Czy dojdę jakoś od przystanku Rzemieślnicza?

D.W.
Galakta

To wszystko zależy od dnia. Bywało i około 20 osób.

Raczej należy wysiąść na Matecznym. O ile się orientuję nie da się w tej chwili przejść od Rzemieślniczej o razu do Łagiewnickiej.

firefly

Wysłany: Pon 06 Maj, 2013   

Dzisiaj byłem odebrać zamówienie. I mam trzy uwagi:

1. Wbrew temu co wynika z opisu http://galakta.pl/kontakt-2/aaa/ w biblioteczce nie ma wszystkich wydanych przez was gier, a jedynie wybrane (wiec nie moglem przegladnac tego co chcialem)

2. Napisaliście że przygotowane są stoły, i mozna wpaść sobie pograć. No cóż, stoły były, ale zajęte pudłami. A zamknięte drzwi sklepu i dzwonek sugerują bardziej, że należy załatwić zakupy i iść, bo jesteście zajęci. Mi to nie przeszkadzało w wizycie, ale pograć bym nie przyszedł, głupio bym się czuł.

3. Gdybym nie wiedział że szukam sklepu który się nazywa GALAKTA, to bym nie znalazł. Poza waszą nazwą nic nie wskazuje co tam sprzedajecie, czy gry planszowe, czy systemy grzewcze. Trochę szkoda, bo trafi do was tylko ten, kto was szuka

Poza tym wszystko ok, bogata oferta, niezle miejsce (zewszad dosc blisko), mila obsluga itd.

Jeszcze mala uwaga odnosnie waszej strony - tragicznie wyszukuje sie w google. Szukalem ostatnio przez google sklepu który mógłby mieć jeszcze w ofercie dodatek do runebound - berło kyrosa. Przeszukałem 6 stron google, znalazłem nawet sklepy które nie miały ani nic wspólnego z grami, ani tym bardziej z tym tytułem - nie mam pojęcia czemu je znalazło. Nie znalazłem za to ofety waszego sklepu, który okazał się jedynym, w którym ten dodatek był dostępny. Wyszukało jedynie opis produktu. Powinniście to poprawić, bo być może to nie jedyny produkt który został już tylko u was, a nikt go nie może znaleźć

Michal
Galakta

Wysłany: Wto 07 Maj, 2013   

Bardzo dziękujemy za wizytę. Co do przesłanych uwag:

1. W biblioteczce mamy dostępne zestawy podstawowe wszystkich naszych gier wydanych po polsku (czyli gry), natomiast nie mamy otwartych dodatków do gier. Co więcej - gry regularnie wysyłamy na różne imprezy w wielu częściach kraju, dlatego możliwe, że właśnie to było powodem niedostępności tytułu w danym momencie w biblioteczce.

2. Stoły są dostępne. Specjalnie sprawdziliśmy na czym polegał "problem pudeł" - otóż na jednym stole leżały przygotowane zamówienia dla naszych klientów handlowych (w drugiej części, za sklepem mieści się nasze wydawnictwo), a na dwóch stołach leżały prototypy, które codziennie testujemy w ramach zorganizowanego przez nas konkursu. Pozostałe 4 stoły były wolne. Jakby była tylko taka potrzeba, te zajęte zostały by w mig uprzątnięte aby zrobić miejsce do grania. Sklep firmowy jest "dostępny na dzwonek", ponieważ w ciągu dnia ruch mamy na tyle niewielki, że osoba, która w danym dniu dyżuruje w sklepie w ciągu dnia pomaga w normalnej pracy wydawnictwa. Jednak, jeśli tylko przyjdą do nas gracze chętni spędzenia kilku godzin nad grą to nie jest to żaden problem.

Natomiast od poniedziałku do czwartku od 16:00 (a czasem nawet wcześniej) cały czas jest ktoś w sklepie i aktywnie uczestniczy w odbywających się tam spotkaniach z grami.

3. Tego akurat nie potrafimy zrozumieć. Nad drzwiami wisi szyld z napisem Galakta, a specjalnie dziś sprawdziliśmy po raz kolejny, czy od bramy doskonale widać napis "GRY" i jest on widoczny. Nasz sklep firmowy jest ulokowany w takim miejscu, że raczej trudno o przygodnego gościa - trafiają do nas miłośnicy gier, który celują w odwiedziny u nas. W zamian za umiejscowienie lekko "z boku" możemy zaoferować wszystkim masę miejsca do parkowania (jeszcze nigdy się nie zdarzyło aby podczas wieczornego grania ktokolwiek miał problem z zaparkowaniem samochodu), wygodny dojazd z praktycznie każdej części miasta (dzięki umiejscowieniu obok doskonałego węzła komunikacyjnego), a na miejscu jasną salę z wygodnymi stołami (które można połączyć w razie potrzeby), bezpłatną kawą/herbatą/wodą bez ograniczeń.

Zapraszamy ponownie.

firefly

Wysłany: Wto 07 Maj, 2013   

Co do pkt 3- mozliwe ze napis "gry" sie gdzies tam znajdowal, niemniej zauwazylem tylko logo i napis galakta. Ogolnie chodzi mi o to, ze wszystkie firmy z tej i sasiedniej dzialki numer 37 maja na otwartych bramach swoje reklamy, oprocz was. Prosze wyobrazic sobie np kogos chcacego od was odebrac zamowienie, jednak nie pamietajacego jak sie nazywacie - bedzie zapewne szukal po prostu sklepu growego. Nie znajdzie reklamy np na wspomnianej bramie informujacego ze to tu znajduje sie sklep z grami, czy czegos podobnego. Oczywiscie znalezienie was dla osoby wiedzacej ze galakta to wlasnie wy, to nie problem.

Jezeli chodzi o stoly to oczywiscie nie mam na mysli ze byly cale pozajmowane, jedynie ze dzwonek + poustawiane pudla sugerowaly ze cos w sklepie sie dzieje, i obsluga jest zajeta, co nie zacheciloby mnie do przyjscia i "trucia dupy", a jedynie zrealizowania interesu.

Nie odbierzcie moich uwag jako agresji, po prostu chce wam zwrocic uwage na to, co moim zdaniem mozna by poprawic. No i oczywiscie dzieki za dodatek ;)

Papas104 

Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Jest ktos chetny w ogole zeby zorganizowac spotkania graczy we Wladce pierscieni:LCG?
Narazie ewentualne osoby chetne do gry niech potwiedzaja swoje zamiary przybycia.
Jesli uzbiera nas sie kilka osob bedzie mozna cos zorganizowac.

firefly

Wysłany: Sob 03 Sie, 2013   

chciałem bardzo pochwalić załogę galakty za BŁYSKAWICZNE rozwiązanie mojej reklamacji. Miałem złamaną figurkę w runebound - wyspa strachu. Napisałem do działu reklamacji, 31 lipca dostałem potwierdzenie że wyślą, wczoraj już była. A nie była to figurka z gry "na stanie", tylko tytułu już chwilę temu wyprzedanego, więc podwójne oklaski za rewelacyjny support klienta!

Tylko mała uwaga - następnym razem sugerowałbym figurkę zapakować w coś więcej niż sam woreczek strunowy (chociaż owinąć tekturą), bo się odchyliła od podstawki w transporcie - sprawę szybko załatwiła ciepła woda ;)

Skladzien 
Trusiek

Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

Witam. Strasznie fajnie było Was poznać wczoraj (chociaż Aga stwierdziła że totalnie nie rozumie o czym mówicie). Pewnie postaram się co środę wpaść chociaż na 1-2h pograć i czegoś się nauczyć. W sumie totalnie zapomniałem się przedstawić i popytać o nicki/imiona :) ale "ktoś z brodą" tak szybko nas zaaneksował i zalał (naprawdę przydatnymi) informacjami o WHI że zapomniałem (jeszcze przez 40 minut mi się w głowie kręciło od nadmiaru nowych informacji).
No więc pewnie do zobaczenia w środę (lub czwartek gdyby miały byc przesunięcia bo coś chyba takiego się przewijało w rozmowie). Przyniosę naszą grę, i może spróbuję jakąś talię stworzyć :D

Edit:
Michal napisał/a:
3. Tego akurat nie potrafimy zrozumieć. Nad drzwiami wisi szyld z napisem Galakta, a specjalnie dziś sprawdziliśmy po raz kolejny, czy od bramy doskonale widać napis "GRY" i jest on widoczny. Nasz sklep firmowy jest ulokowany w takim miejscu, że raczej trudno o przygodnego gościa - trafiają do nas miłośnicy gier, który celują w odwiedziny u nas. W zamian za umiejscowienie lekko "z boku" możemy zaoferować wszystkim masę miejsca do parkowania (jeszcze nigdy się nie zdarzyło aby podczas wieczornego grania ktokolwiek miał problem z zaparkowaniem samochodu), wygodny dojazd z praktycznie każdej części miasta (dzięki umiejscowieniu obok doskonałego węzła komunikacyjnego), a na miejscu jasną salę z wygodnymi stołami (które można połączyć w razie potrzeby), bezpłatną kawą/herbatą/wodą bez ograniczeń.

Z jednej strony potwierdzę, że zarówno napis GRY jak i GALAKTA jest widoczny na tyle, że jeżeli ktoś wie, po której stronie ulicy szukać to zauważy bez problemu. Jest blisko faktycznie ale w zimie dojście tam z przystanku tramwajowego/autobusowego może być problemem (dojeżdżam od strony mostu grunwaldzkiego) bo kawałek spaceru to jest ;)
Jednak ogólnie świetnie, że w Krakowie coś takiego powstało bo od czasu kiedy zamknęli Sheherezadę i Fantasy Center został tylko BARD a ten całkowicie zdominowały bitewniaki i dla karcianek oraz planszówek miejsca tam raczej nie ma. Tak że życzę Galakta Center jak najwięcej klientów, dużego zainteresowania i ogólnie wszystkiego jak najlepszego :)

Rodzyn 

Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

Skladzien napisał/a:
"ktoś z brodą"

to ja :wink: w nadchodzącym tygodniu turniej będzie w środę o 17ej. Jeśli nie masz pomysłu czym zagrać, podejdź chwilę wcześniej i złoży się jakąś talię. Informacje bieżące odnośnie turniejów w krk można z kolei znaleźć na forum inwazyjnym. http://www.whinvasion.pl/index.php

Skladzien 
Trusiek

Wysłany: Pon 09 Wrz, 2013   

Postaram się być gdzieś koło 16:30 chciałbym trochę chaosem pograć ;) Wiem, że najmniej popularny ale pewnie dlatego chciałbym nimi grać w końcu powiadają:
"Lejąc z wiatrem idziesz na łatwiznę, lej pod wiatr!" XD

Odpowiedz do tematu