galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Osąd Loeca
Autor Wiadomość
alanbdg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012   Osąd Loeca

Witam wszystkich. W związku z pojawiającymi się wątpliwościami co do działania karty z tematu prosiłbym kogoś światłego o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań poniżej. Raz na zawsze chciałbym (i nie tylko ja) się dowiedzieć czy jednostka, na którą został rzucony "Osąd Loeca"

1) może zostać uzyta do oderżnijta im łby
2) może zostać użyta do odpalenia tunnel fightera (poświęcona razem z dwoma innymi)
3) może zostać cofnięta długą zimą
4) może zostać użyta do aktywowania akcji/efektu "poświęć rozwinięcie aby..."

Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie było to już tłumaczone, ale na tym forum nie widzę, a na whinvasion.pl nie mogę się doprosić aktywacji konta :grin: Jeśli ktoś zmógłby podać link, pod którym znajdę odpowiedź byłbym wdzięczny.
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012   

Nie jestem światły, ale dawno temu miałem podobne problemy - wątek dotyczący Loeca
 
     
alanbdg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012   

Czyli na pytanie 2 i 3 odpowiedź brzmi TAK (tak właśnie gramy). Pozostaje 4 oraz najważniejsze - ODERŻNIJTA IM ŁBY. Loec powoduje, że jednostka staje się "odkrytym rozwinięciem", a tekst oderżnijta brzmi "odwróc wybrane rozwinięcie.." więc według mnie nie można zagrać. Da ktoś ostateczną odpowiedź??? :grin:
 
     
Obi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Cytat:
Czyli na pytanie 2 i 3 odpowiedź brzmi TAK (tak właśnie gramy). Pozostaje 4 oraz najważniejsze - ODERŻNIJTA IM ŁBY. Loec powoduje, że jednostka staje się "odkrytym rozwinięciem", a tekst oderżnijta brzmi "odwróc wybrane rozwinięcie.." więc według mnie nie można zagrać. Da ktoś ostateczną odpowiedź??? :grin:


Oto odpowiedz.
http://www.whinvasion.pl/...=1888&start=590
 
     
alanbdg
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012   

Dzięki. Widziałem już tą interpretację i w sumie skoro nikt nie ma nic przeciwko, to uznam ją za właściwą. Pozdro
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14