galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Instrukcja już jest! (ang)
Autor Wiadomość
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Cze, 2012   Instrukcja już jest! (ang)

Jest już instrukcja, anglojezyczni gracze proszeni są o przejrzenie i napisanie co im sie szczególnie rzucilo w oczy:)

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=3353
 
     
jerry_6
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Cze, 2012   

Czy możemy się spodziewać udostępnienia na stronie instrukcji w języku polskim w najbliższym czasie ??
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Cze, 2012   

Mi osobiście nie podoba się brak dodatkowych figurek dla poruczników, wieśniaków i szkieletu (sługi nekromanty). O ile w przypadku wieśniaków można to jakoś zrozumieć bo są BN-ami i nie będą cały czas używani to na figurkę szkieletu już mogli by się szarpnąć. Porucznicy starym chwytem FFG są do dokupienia osobno (pojedynczo i nie tanio).

Na planszy walka z żetonem porucznika będzie wyglądała co najmniej słabo (Pamiętajcie Bohaterowie! ten żeton to wasz najgroźniejszy przeciwnik!). Mogli być chociaż dać takie kartonowe postacie w podstawkach jak w Horror w Arkham.

Ja już kombinuję jakimi innymi figurkami można by ich zastąpić (z Talismana, Chaosu w Starym Świecie, Runewars lub jeszcze innymi). Jak macie jakieś typy dla tych co już są to dajcie znać.

Cała reszta super. Wykonanie i zasady. Brak śmiertelności bohaterów wydaje się sensowny z uwagi na kampanię i tradycję z Runebound. Tylko dlaczego przywróceni bohaterowie nie cierpią żadnych konsekwencji po ogłuszeniu to już nie wiem.
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Cze, 2012   

Faktycznie szkoda, że najgroźniejsi z popleczników sił zła są w postaci żetonów, ale można się było tego spodziewać. To te same łotry co w Descent: The Road to Legend i tam też byli na żetonach, a figurki można było sobie dokupić. Problem w tym, że te dodatkowe figurki są metalowe (a przez to również drogie), może gdyby były plastikowe to by je dołączyli do drugiej edycji Descent (i byłoby podobnie jak z figurkami do Arkham Horror, których normalnie bym nie kupił, a dzięki Posiadłości Szaleństwa mam je i tak).

Dziubek napisał/a:
Tylko dlaczego przywróceni bohaterowie nie cierpią żadnych konsekwencji po ogłuszeniu to już nie wiem.
Tracą turę i odzyskują tylko 2-6 życia, przez co są podatni na kolejne lanie. To powinno być wystarczająco uciążliwe, bo w przeciwieństwie do pierwszej edycji, Overlord też ma jakiś cel podczas scenariusza, więc presja czasu będzie dużo bardziej odczuwalna.
 
     
Dziubek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Cze, 2012   

Cytat:
Tracą turę i odzyskują tylko 2-6 życia, przez co są podatni na kolejne lanie. To powinno być wystarczająco uciążliwe, bo w przeciwieństwie do pierwszej edycji, Overlord też ma jakiś cel podczas scenariusza, więc presja czasu będzie dużo bardziej odczuwalna.


Jak mają medyka w drużynie to już w następnej turze mogą być już tylko lekko ranni. Według mnie strata powinna być poważniejsza. Ale może się czepiam bo będę Overlordem :twisted:
 
     
piter1991
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012   

Mam 2 pytanka do Galakty lub zorientowanych graczy:
Czy elementy planszy będą pasować z edycji pierwszej do ed2?
Czy Conversion Kit (ang) będzie dostępny w Polsce czy trzeba będzie sprowadzać od producenta?

Ps. Kiedy możemy liczyć na instrukcję PL ?
 
     
Longer
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   

No właśnie, premiera za parę dni. A instrukcji w pl. nie ma...
 
     
Ch3rry
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Paź, 2012   

Minął pierwszy tydzień Października, premiery gry ma być w połowie, a instrukcji nadal nie ma. :(
 
     
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

No tak, zainteresowanie instrukcją rośnie. :mrgreen:
 
     
rep02
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Paź, 2012   

Pewnie nie tylko instrukcją, a nawet i całą grą :wink:
 
     
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012   

Mam nadzieję że pierwszy kontakt z instrukcją w języku polskim nie nastąpi po otwarciu pudełka z grą. :)
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   

Instrukcja jest dostępna na www:
Zapraszamy do pobierania
 
     
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   

Bardzo dziękujemy. :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14