galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwagi dotyczące forum/gry
Autor Wiadomość
Dragold
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   Uwagi dotyczące forum/gry

Witajcie! Jestem nowy na forum, a już razi mnie kilka rzeczy.
1. Brakuje działu Propozycje i działu Targowisko. Obecnie dział dyskusji ogólnej wygląda jak wielki śmietnik.
2. Odzielne forum. W moim odczuciu, bycie jednym z wielu działów na forum Galakty odejmuje grze prestiżu. Nie tak powinno wyglądać oficjane forum karcianki, która ma mieć świetlaną przyszłość i zwojować świat. :wink: Prawda? :grin:
3. Brakuje mi klimatycznego wystroju forum.

Dopiero zaczynam zabawę z Inwazją. W grze najbradziej podoba mi się, że nie jest to prosty klon Magica (dzięki temu nie musi prowadzić z nim zażartej konkurencji i jest orygilana) i chyba najważniejsze jest to, że nie ma kart za tysiącpięćstetstodziewięcset dolarów, jak również nie ma podziału na podziału na commony/rarki (co miewa tragiczny wręcz wpływ na balans). Dla mnie każda karta powinna być tak samo wartościowa pod wzgędem stosunku kosztów do mocy . Zdażają się drobne potknięcia (jak chyba we wszystkich karciankach) ale nie widziałem i nie słyszałem jeszcze o żadnych Maku'Kon-ach (znana OP karta z WOWtcg), i chwała twórcom za to. Bardzo podoba strona graficzna kart - inne karcianki mogą się schować. :smile: A tym co mnie ostatecznie przekonało do kupna gry i mnie przy niej trzyma to fakt nie starzenia się kart. Nie poto inwestuje w katy by za chwile odebrano mi możliwość grania nimi na turnieju. :mad: Jest to świńska zagrywka - wiem,wiem, firmy znajdują tyśące powodów dla takich formatów, ale i tak uważam, że tu bardziej chodzi o dojenie. :twisted: Tak długo jak Iwazja będzie wonla od tego typu praktyk będę się jej trzymał. :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13