galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krasnoludy/chaos
Autor Wiadomość
Aquarius
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2012   Krasnoludy/chaos

Witam.

Przymierzam się do zakupienia Inwazji ze znajomymi. Ale dręczy mnie jedna kwestia, którą mam nadzieję rozwiążecie. Otóż wiem, że na początku istnienia WHI w Polsce krasnoludy były hm... nazbyt silne względem pozostałych ras. JAk to wygląda aktualnie? Bo podoba mi się klimat krasnoludów, jednak nie widzę sensu grać nimi, jeśli nie będzie to stawiało przede mną wymagań i nie będzie wymagało dużej dozy myślenia. Bo tego właśnie od gry oczekuję. Możecie też napisać jak to wygląda w przypadku Chaosu i ogólnie porównać te dwie frakcje, ich grywalność i to ile od gracza wymagają.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam.
 
     
okon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2012   

hej jestem początkującym (NAWET BARDZO :mrgreen: ) graczem ale wydaję mi się że w tej grze wszystkie rasy są w miarę zbalansowane i wszystkim można wygrywać na wiele różnych sposobów to zależy tylko od ciebie . Graj tym czym lubisz wprowadzaj usprawnienia swojej talii , ucz się od wszystkich nawet od tych słabych ( nie ma złych graczy każdy może wpaść na jakiś wspaniały pomysł który ty możesz podpatrzyć i wykorzystać ) ciągła nauka i podpatrywanie innych to klucz do zwycięstwa nie zależnie czym grasz( według mnie ). A jeśli chodzi o krasnoludy to mój brat nimi gra i ostro zachodzi moim orką za skórę.Ich dewiza to "okop się i skop wrogą dupę" :lol: na początku rozbudowujesz ekonomie bronisz czekasz na odpowiedni moment i miazga . Natomiast chaosem nie gram wcale i nic nie mogę o nich powiedzieć.
P.S Jeśli masz z kim grać nie zastanawiaj się tylko kupuj.
Ostatnio zmieniony przez okon Pią 02 Mar, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Mar, 2012   

powiem szczerze, że wygląda to tak.


Mając pojedyncze zestawy, i wybrane dodatki. Można sobie samemu balansować grę, wspierając kartami zwłaszcza ulubione rasy.

Natomiast jak się posiada wszystko, zwłaszcza teraz, turniejowo jest największy balans w tej grze od jej powstania. Każda rasa może zaskoczyć. Jest masa talii grywalnych, no i nie ma słabej rasy.
 
     
dutemps
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Lis, 2012   

Możesz... Spada twoja jednostka więc spełniasz Camiseta De Futball Baratas wymagania akcji. Spełniasz z każdej. więc każdą możesz odpalić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14