galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podróż w dół anduiny
Autor Wiadomość
tr000tyl
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   podróż w dół anduiny

witam
czy komuś udało się przejść ten scenariusz jak grał sam a nie z kolegą?
i jak to zrobiłeś/aś ?
ja pykam co dzień po dwa razy każdą z możliwych talii i za cholerę - szybki wzrost punktów zagrożenia mnie wykańcza.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

Napisz jeszcze czym grasz, jakie sfery, bohaterowie. Najłatwiej przelecieć ten scenariusz w konfiguracji Duch/Taktyka, Duch/Przywództwo.
Eowina questuje, Dunhern strzela w strefę przeciwności, Legolas walczy i kładzie punkty postępu. Przydają się pieśni przywództwa i namiestnik żeby nam zasobów nie brakowało.
oraz mój ulubiony setting: Aragorn (jako Chuck Norris in One Man Army) ,Theodred questuje i dba o odpowiednią ilość zasobów, trzecia postać do wyboru: Eowina lub Frodo, Eowina niby questuje ale Gorn z Kamieniem daje to samo, za to zdolność Froda niezastąpiona :D
 
     
tramwajaz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Witam,

polecam Dunhern, Theodred, Eowina + plus maksymalnie dużo postaci. Jak szybko wyjdzie namiestnik Gondoru to już z górki (jak masz pierwszy dodatek to proponuje pieśń królów, namiestika i znak dunedainów na Dunherna). Trzeba też pamiętać o korzyściach jakie daje jak najczęstsze eksplorowanie brzegów anduiny. Wracają one na szczyt talii więc często negatywne karty wychodzą co drugą kolejkę lub w dalszym etapie tylko jedna na dwie jest zła (zakładam, że brzegi anduiny to dość dobra karta przeciwności dla gracza).

Kamień jest ok, jak pisał Kufel ale tylko jeden w talii jak masz jeden CS.
 
     
tr000tyl
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

zawsze grałem jednym kolorem a nie mieszanymi taliami - chyba będę musiał spróbować tak jak piszecie.
jak mi się uda przejść ten scenario to napiszę kim i jak.
 
     
Arthurius
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

ja w grze solo na ogol gram 3 kolorowa talia (najczesciej bez taktyki), rzadko 2 kolorowa..
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

A ja zazwyczaj gram dwukolorową(Rohan) i spisuje mi się jak na razie wybornie. A przy okazji trzyma klimat ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14