galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kryjówka (moc Draculi)
Autor Wiadomość
kam
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Gru, 2012   Kryjówka (moc Draculi)

Grę mam od niedawna, ale jak dotąd byłem w pełni zadowolony.

Niestety ostatnio dokonałem odkrycia, które złamało... przebiło mi serce osinowym kołkiem :( - rewers karty mocy Kryjówka jest jaśniejszy, niż rewersy kart w talii miejsc.

Moglibyście sprawdzić czy dotyczy to również waszych zestawów, czy to tylko ja mam pecha? Chciałbym to wiedzieć zanim zacznę się zastanawiać co z tym mankamentem zrobić.

Z góry dzięki!
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Gru, 2012   

Faktycznie jak się spojrzy na pomarańczowy kontur Europy, to widać, że na karcie Kryjówki jest nieco jaśniejszy. Trzeba się jednak specjalnie przyjrzeć żeby to wyłapać. Grę mam od dawna i w życiu bym tego nie zauważył gdybyś o tym nie napisał :P U mnie gracze nie wpatrują się w rewersy szukając minimalnych odchyleń w barwie, rysek, plamek czy innych niewidocznych na pierwszy rzut oka cech, pozwalających im "znaczyć" karty, więc nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu. Jeśli twoich graczy kusi szukanie takiej nieuczciwej przewagi, to może wsuwaj karty pod planszę, tak by zakryć kontur Europy (u mnie delikatną różnicę widzę jedynie na tym pomarańczowym fragmencie, reszta rewersu jest nierozróżnialna).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14