galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Włocławek i okolice
Autor Wiadomość
piotrest
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Nie no bez przesady, u nas miszczów nie ma :mrgreen: W lubie przeważają batlowcy warhammerowi a inwazja dopiero się rozkręca. Jest nas w soboty kilku, kilkunastu którzy zaczynają grać. Spokojnie - każdy kiedyś zaczynał, będziemy sobie pomagać, w końcu chodzi o zabawę a nie napinkę :lol: A do klubu może wstąpić każdy kto ma chęć pograć czy to w batla, planszówki czy karcianki. Jakbyś chciał to dałbym ci namiary na PM na kolegę z klubu który by ci pomógł się zapisać.
 
     
okon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lut, 2012   

Ok był bym wdzięczny . Największy przypał mam z czasem w weekendy szkoła a w tygodniu praca pracuje od 10 - 18 w soboty do 14 . Wiec mógł bym grać czasem w soboty wchodziły by w grę również spontaniczne terminy.Ale bardzo spodobała mi się inwazja ogólnie lubię karcianki i gry bitewne niestety mało o nich wiem bo nie mam z kim w nie pograć (poza bratem :neutral: ) .Chciał bym zainwestować w jedną gę i poświęcić jej sporo czasu i pieniędzy :lol: myślałem tez właśnie o warhammerze bitewnym ale podobno jest trudny i nie znam nikogo kto gra (mieszkam w miejscu gdzie jedynym hobby jest przyjmowanie procentów)wiec na początek inwazja. Mam jeszcze jedno pytanie jak wygląda popularność inwazji rośnie czy raczej jest coraz gorzej ??
 
     
okon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012   

jeśli ktoś ma ochotę pograć w inwazję we włocławku lub okolicy dajcie znać na pw
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13