galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
misja [Martwe Bagna]
Autor Wiadomość
the_ka
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Lis, 2012   misja [Martwe Bagna]

dzisiaj zagrałem 3x solo w ww. misję i mam dziwne odczucia.

za pierwszym razem byłem bardzo bliki cele, szybko udało się dostac do etapu 2B i przegrałem w ostatecznej próbie pojamania o 2

za drugim razem Gollum bardzo szybko łapał tokeny i generalnie uciekł i zniknął wtasowany na wystarczająco długo abym zagrożenie przekroczyło 50

za trzecim razem szybko zgubiłem Gollum. po wtasowaniu do tali o dziwo grało się łatwiej, wiele kart nie działało, szybko wystawiałem kolejne postacie tak więc przeciwnicy nie stanowili problemu. Gandal obniżał zagrożenie i spokojnie mogłem czekać na dociągniecie Golluma z tali spotkań
gdy już udało się go wyciągnąć miałem na tyle dużo postaci ze bez problemu udało mi się pojamać Golluma

mam wrażenie że łatwiej wygrać dając poczatkowo Gollumowi uciec i spokojnie się zbroić niż próbować odrazu go złapać
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

Niby tak, ale co w sytuacji gdy go rozdasz jako kartę cienia? ;)
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

Peszek ;)
 
     
chelcho
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Lis, 2012   

A ja mam wrażenie, że to chyba najprostsza przygoda z pierwszego cyklu i złapanie Golluma nie jest trudne, przynajmniej dla mojej talii. Nigdy nie zdarzyło się aby Gollum mi uciekł i najwyżej zebrał chyba 4 tokeny.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Gru, 2012   Re: misja [Martwe Bagna]

the_ka napisał/a:

mam wrażenie że łatwiej wygrać dając poczatkowo Gollumowi uciec i spokojnie się zbroić niż próbować odrazu go złapać
Początkowo też miałem identyczne wrażenie, ale teraz uważam że lepiej go pojmać niż liczyć na to że się go później trafi z talii spotkań. Gdyby nie miał możliwości wyjechania jako cień to ok, była by to niezła taktyka, ale jednak ryzyko jest zbyt duże.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

Jeszcze w tej przygodzie on może nie tylko przejść cieniem ale również podczas testów ucieczki powodowaych podstępami. Je się mimo wsyzstko ze nie ma Golluma na stole wykonuje, a jezeli wyciągnięmy jego kartę jako kartę ucieczki wówczas jest kartą z Ucieczka 0. Nam jak pierzchnie to albo cieniem albo jako ucieczka przeskakuje.
Jedna mieliśmy rozgrywkę gdzie nam uciekł i później szło nam na tyle znoźnie że udało nam się 3 razy przerzucić TS. Za każdym razem przeszedł jako cień, albo ucieczka.
Więc ja juz wole nie dawać mu uciekać. Chodź rzeczywiście, to wydaje sie najłatwiejsza droga to szalenie ryrykowna.
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   

Trzeba po prostu mieć bohaterów z dużą siłą woli i scenariusz możemy przejść nawet w 3 rundy. Dla mnie jest to bardzo łatwy scenariusz choć zdarza się że może ci mocno przyłożyć w ilości nabitych punktów (mój rekord to ok. 250), ale i tak bardzo lubię ten scenariusz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14