galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wałbrzych
Autor Wiadomość
Repvam
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010   Wałbrzych

Jak ktoś chętny do grania to zgłaszać się!
 
     
sajan666
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

ja gram z żoną;] nic specjalnego ale zawsze coś tam grywamy choć raczej na podstawowych taliach-mam tylko podstawke i szturm na ulthuan. do wałbrzycha dojeżdżam do pracy;]
 
     
BonQ
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

jak coś to ja wałbrzych mam teraz rzut beretem ;) bo ze świebodzic dojechać zawsze mogę. Służę radą, sparingiem itp. jakoś wcześniej mało sie ludzi ujawniło z tego rejonu :)
 
     
sajan666
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

wcześniej nie grałem:pp jak coś to mam jeszcze munchkina, wow board game ta dużą, attack i wow tcg. czym gracie w młotka? dużo dodatków dokupywaliście?
 
     
BonQ
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

no ja tam mam wszystko prawie :) zainwestowałem trochę bo grywam regularnie we wrocławiu...
 
     
sajan666
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

hmmm... ja to w sumie w takim razie cienias ale zawsze można pograć towarzysko-co powiesz na jutro (sobota) kolo poludnia w victori?? mozna zagrac pod KFC przy stolikach lub skoczyc do tesco do empiku-jakies pufy i a'la stolik tam maja. chyba ze znasz lepsze miejsce??;>
 
     
BonQ
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

no najbliższe dni to mam kupe roboty i wyjazd do Gdańska za tydzień więc raczej najszybciej za 2 tyg będę mógł podjechać. Fajnie by było jeszcze w jakimś większym gronie pograć w sumie jeszcze...
 
     
sajan666
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

ze mną będą problemy z czasem-pracuje w 4-brygadówce... ale na pewno uda się coś skręcić:pp ja w ogóle będę musiał się do barda wybrać do wrocka może na jakieś rozgrywki pobawić się.
 
     
BonQ
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011   

we wrocku to tylko we wtorek i sobotę teraz ludzie grają w barze "Salonik" ul Braniborska (zaraz koło placu Jana Pawła)
 
     
sajan666
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Paź, 2011   

mówisz o młotku konkretnie czy ogólnie można w coś pograć tam w tych dniach??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14