galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZP] Brama Czerwonego Rogu
Autor Wiadomość
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   [ZP] Brama Czerwonego Rogu

Zapowiedź pierwszego dodatku z nowej serii przygód, Dwarrowdelf, zatytułowanego The Redhorn Gate dzisiaj ujrzała światło dzienne :D



http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=2723



FFG wie jak podtrzymać zainteresowanie grą :)
Ostatnio zmieniony przez Nie 20 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Miód! :D
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

mnie intryguje ten wilczek co jest na opakoawniu :D
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Pewnie kolejny paskudny wilk z 4 w ataku co wraca do strefy przeciwności jeśli nie dostanie efektu cienia... plus jeszcze coś gorszego ;)
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

wygląda na sporego może dostanie tak z 6 życia ?:D i jakiś super fajny efekt cienia że zabija połowę jednostek :D
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Paź, 2011   

Mnie ciekawi ten keyword secrecy wspomniany w artykule, który ma ułatwiać utrzymanie niskiego zagrożenia :) . Wygląda ciekawie jeśli w końcu każda frakcja będzie miała dość równy dostęp do takich efektów :) .
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

na stronie FFG pojawiła się druga część artykułu na temat budowy talii, w którym pokazano kilka zapowiedzi nowych kart z cyklu Dwarrowdelf, oto one:


cały artykuł można przeczytać TUTAJ

mi bardzo podoba się nowy event, choć nie znam mechaniki skrytości
a jeśli chodzi o sojusznika, to Bofur ma dość typowe statystyki, ale fajna jest ta mechanika wrzucenia go do gry tanim kosztem, gdzie albo zostanie jak nie uda się wyprawa, albo wróci do ręki (ale i tak dodał 2 słoneczka za 1 zasób) - win/win situation :D
 
     
100ch
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

l33tm4st3r napisał/a:

mi bardzo podoba się nowy event, choć nie znam mechaniki skrytości


W artykule, do którego podałeś link, jest napisane: Players able to keep their threat under 20 may play cards with the Secrecy keyword at significant discounts.

Wynika z tego, że słowo kluczowe "sekrecy" oznacza możliwość obniżenia kosztu zagrania karty jeśli twój poziom zagrożenia jest niższy od 20. W przypadku karty "Timely Aid" (obrazek w poście powyżej) pewno znaczy to, że zamiast 4 zapłacisz za nią 1.
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

Uważam to za bardzo prawdopodobne. A to by oznaczało, że talie oparte na 2 bohaterach dostają maleńkie ulepszenie. Jeżeli takich kart będzie sporo więcej, to może pod koniec cyklu będzie można zacząć składać talie na 2 herosach.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

Patrząc na to jak ciężko będzie w walce szczerze wątpię. O ile Mroczna puszcza nastawiona była na questowanie to Khazad-dum będzie ostrym wygrzewem, mieliśmy przedsmak w Massing of Osgiliath :D
Poza tym jaki jest problem w zbiciu zagrożenia poniżej 20? Duch/Przywództwo z Atakami i Pozdrowieniami i w jednej turze schodzimy dużo niżej ;)
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

kufel napisał/a:
Poza tym jaki jest problem w zbiciu zagrożenia poniżej 20? Duch/Przywództwo z Atakami i Pozdrowieniami i w jednej turze schodzimy dużo niżej ;)


Jeżeli doszło się do etapu w grze, kiedy można rzucać seriami pozdrowień i gandalfów, to -3 do kosztu Timely Aid raczej szałowe nie jest. Zobaczymy jakie kolejne karty będą miały secrecy.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

Eeee nie przesadzaj, Gandalf atakuje z zaskoczenia a Galadrimowie pozdrawiają questującego Theodreda i spółkę ;)
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

100ch napisał/a:
l33tm4st3r napisał/a:

mi bardzo podoba się nowy event, choć nie znam mechaniki skrytości


W artykule, do którego podałeś link, jest napisane: Players able to keep their threat under 20 may play cards with the Secrecy keyword at significant discounts.

Wynika z tego, że słowo kluczowe "sekrecy" oznacza możliwość obniżenia kosztu zagrania karty jeśli twój poziom zagrożenia jest niższy od 20. W przypadku karty "Timely Aid" (obrazek w poście powyżej) pewno znaczy to, że zamiast 4 zapłacisz za nią 1.


wydało się, że nie miałem czasu przeczytać artykułu, a tylko karty obejrzałem :P
tak to jest, jak się pracuje po nocy... :P
 
     
Al Maretta
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Wiecie może kiedy będzie w sklepach dodatek ten ?
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   


Fajna karta. Ciekawa, ładnie łączy się z innymi, no i secrecy :) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 15